Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļa

Pakalpojumi > Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļa

SIA “Veselības centrs 4” Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) nodaļa ir dibināta 2015. gada vasarā, un ir apliecinājusi sevi kā profesionālu un uzticamu partneri neatliekamās medicīnas palīdzības nodrošināšanā visu veidu publiskajos pasākumos - sporta sacensībās, festivālos, pilsētas svētkos, koncertos u.c.

 

SIA “Veselības centrs 4” Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļa – tā ir profesionalitāte un operativitāte!

 

Lai uzzinātu vairāk:

E-pasts: nmp@vc4.lv; Tālr.: 29461389

 

 

Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļā:

  • Strādā labākie neatliekamās medicīniskās palīdzības speciālisti - ārsti un ārstu palīgi, kuri pieredzi ieguvuši valsts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā
  • Nodaļas rīcībā ir pieci operatīvie transporta līdzekļi, kas aprīkoti atbilstoši Ministru kabineta noteikumu Nr.304 prasībām
  • Ja nepieciešams, pasākumos tiek nodrošināti arī medpunkti
  • Operatīvai piekļuvei negadījuma vietai iespējams pārvietoties ar kvadraciklu
  • Ir iespēja nodrošināt mobilo rentgena un sonogrāfijas iekārtu klātbūtni pasākumos, kā arīmagnētiskās rezonanses izmeklējumu veikšanu dažu minūšu brauciena attālumā no pasākuma vietas Rīgā, Jelgavā, Liepājā, Kuldīgā, Jēkabpilī un Valmierā.

VC4 NMP nodaļa veidota Veselības inspekcijas un citu valsts resoru paaugstinātas stingrības režīmā, tādēļ dienesta darbība un tehniskais aprīkojums ir nevainojams.

Nodaļa ir saņēmusi daudzas pozitīvas atsauksmes no sadarbības partneriem - Latvijas Riteņbraukšanas federācijas, Biedrības “Latvijas bobsleja un skeletona federācija”, producentu grupas "Virus Art" par ikgadējās Kanāla Regates - Rīgas Brīvostas kausa apkalpošanu, Latvijas Kalnu divriteņu federācijas, BMX sporta kluba “Mītavas kumeļi”, Latvijas ūdensmotociklu sporta asociācijas, Basketbola kluba “VEF Rīga” un Latvijas Basketbola savienības, Liepājas Rallija Komandas un daudziem citiem.

Pateicoties tam, ka nodaļā strādā viens no diviem Latvijas ārstiem anesteziologiem/reanimatologiemar Starptautiskās Motosporta federācijas izsniegtu vadības ārsta licenci, ir sniegti neatliekamās medicīniskās palīdzības pakalpojumi tādos pasākumos kā Latvijas un Pasaules čempionātos motokrosā (Biedrība “Kristera Serģa motoklubs”), Kandavas novada domes rīkotajās motokrosa sacensībās “Superkauss”, Biedrības “Sporta atbalstam” organizētajās motokrosa sacensībās “Superkauss”, motoklubu “Kurzeme”, “motorsport.lv” un ”Motoklubs Ape” un citos sporta pasākumos.

 

Lielu gandarījumu esam guvuši, veiksmīgi nodrošinot neatliekamo palīdzību Rīgas un citu pilsētu svētku pasākumos,  “Stipro skrējienā” un daudzos citos, bet, jo īpaši - Eiropas čempionātā basketbolā EuroBasket 2015.

2016./2017. gada sezonā saskaņā ar līgumu ar AS "Dinamo" VC4 NMP brigādes  nodrošina neatliekamo medicīnisko palīdzību visās hokeja kluba "Dinamo" spēlēs Arēnā Rīga un hokeja kluba "Rīga" spēlēs Inbox ledus hallē.

SIA “Veselības centrs 4” Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļa – tā ir profesionalitāte un operativitāte!

 

Lai uzzinātu vairāk:

E-pasts: nmp@vc4.lv; Tālr.: 29461389

 

! VC4 NMP nodaļa nodrošina neatliekamo palīdzību vienīgi visu veidu publiskajos pasākumos. Ja nealiekamā palīdzība nepieciešama akūtas saslimšanas, traumu, avāriju u.c. gadījumos, jāvēršas pie Valsts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, zvanot pa tālr. nr. 113!

 

 

par Pirmo palīdzību vairāk skatīt šeit>>