Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Par VC4

Par VC4

SIA Veselības centrs 4 (VC4) šobrīd ir viena no lielākajām Latvijā privātajām ambulatorā medicīnas kompānijām daudzprofilu ambulatorās medicīnas iestāžu grupā un, iespējams, atpazīstamākais medicīnas centrs ar tehnoloģiski modernāko aprīkojumu kopumā. VC4, strādājot komandā, piedāvā īpaši kvalitatīvu un daudzveidīgu diagnostiku, diferencētu ārstēšanu un rehabilitāciju katram klientam individuāli.

 

VC4 nepārtraukti attīstās, sekojot medicīnas zinātnes sasniegumiem, tehnoloģiskajam progresam un laikmeta tendencēm jaunu pakalpojumu jomā. Citu medicīnas iestāžu un poliklīniku vidū izceļas ar kompetenci un drosmi ieviest praksē jaunākos medicīnas zinātnes sasniegumus tādējādi kļūstot par atsevišķu medicīnas un skaistumkopšanas metožu aizsācējiem Latvijā un visā Baltijas reģionā.

 

1999. gadā, balstoties uz Rietumu pieredzi un starptautiskajiem standartiem, VC4 izveidoja Fleboloģijas (vēnu diagnostikas un ārstniecības) centru - vienīgo šāda veida centru Baltijā, kas jau toreiz bija starptautiski atpazīstams un ievērojams Fleboloģijas centrs Ziemeļvalstu blokā. Kopš 2010. gada rudens tas paplašinājies un ieguvis jaunu nosaukumu - Baltijas Vēnu klīnika, kurā vienkopus pieejama izvērsta, precīza un detalizēta vēnu diagnostika–Duplex sonogrāfija, vēnu ārstēšana, pielietojot visas modernās pasaulē pieejamās metodes, kā arī rehabilitācija sadarbībā ar fizikālās medicīnas, ķermeņa estētikas speciālistiem un fizioterapeitiem.

 

VC4 darba kvalitātes, pakalpojumu sniegšanas operativitātes un informācijas aprites ātruma nodrošināšanas īpašais balsts ir Veselības centrs 4 IT risinājumi.

 

Veselības centrs 4ir plašs filiāļu un saistīto uzņēmumu tīkls, bez kura šobrīd nav iedomājama Latvijas medicīnas un skaistumkopšanas vide. Daudzas no šīm filiālēm cilvēki nesaista ar izveidotāju, taču VC4 ir un paliek šo filiāļu tīkla „sirds”. Piemēram, sekojošas, Latvijā plaši pazīstamas filiāles: Dermatoloģijas klīnika (DK), „Wellslim centrs”, skaistuma klīnika „4. Dimensija”, kā arī klientu ērtībām ir izveidotas Juglas klīnika un Diagnostikas centrs, Vakcinācijas dienests, Kardioloģijas dienests, Arodveselības nodaļa u.c..

 

 

 

 

Veselības centrs 4 jau kopš 1994.gada ir pierādītas kvalitātes un noturīgas profesionālās autoritātes zīme ar stabiliem izaugsmes rādītājiem, nodrošinot visaugstāko tehnoloģisko līmeni pakalpojumu sniegšanā.

 

VC4ir viena no nedaudzajām privātajām ārstniecības iestādēm Latvijā, kas ieguvusi arī ISO sertifikātu. Saņemtais sertifikāts Veselības centra 4 klientiem apliecina klīniku sniegto pakalpojumu augsto līmeni sertificētajā darbības sfērā, kas aptver primāro un sekundāro veselības aprūpes pakalpojumu nodrošināšanu ambulatori un dienas stacionāros ar operāciju zāli.

 

Veselības centrs 4 mērķis ir nemainīgs - sniegt kvalitatīvu, mūsdienīgu un izmaksu ziņā konkurētspējīgu palīdzību ikvienam pacientam, piedāvājot konkrētai problēmai piemērotos savā rīcībā esošos ārstniecības veidus efektīvāka rezultāta sasniegšanai.

 

Pacientu rīcībā ir „Veselības centrs 4” un visu tā filiāļu resursi -
iespēju arsenāls, kādu nepiedāvā neviena cita Latvijas medicīnas iestāde!

Gaidām Jūs „Veselības centrs 4”!