Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

18.05.2018 - “Veselības centrs 4” piešķir stipendijas Starptautiskās CIDESCO Rīgas kosmētikas skolas studentēm
Šā gada 15. maijā Veselības centrs 4 (VC4) valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds svinīgi sveica izcilības stipendijas ieguvējas – sešas Starptautiskās CIDESCO Rīgas kosmētikas skolas (SCRKS) audzēknes. Lai sniegtu atbalstu topošajām kosmētiķēm viņu ceļā uz izvēlēto profesiju, Veselības centrs 4 piešķīra 500 eiro vērtas balvas. Pretendentes stipendijām pieteica SCRKS vadība, ņemot vērā studentu sekmes un sabiedriskās aktivitātes ārpusskolas darbā.
15.05.2018 - “Veselības centrs 4” Procedūru un vakcinācijas kabinets maina darba laikus
No šī gada 1. jūnija “Veselības centrs 4” Procedūru un vakcinācijas kabinets (Kr. Barona ielā 117) maina darba laikus, vasaras periodā (līdz 31. augustam) strādājot pēc sekojoša grafika:
15.05.2018 - Īsais AKTH stimulācijas tests virsnieru funkciju noteikšanai
Veselības centrs 4 piedāvā veikt īsās AKTH stimulācijas jeb Synacthen (Tetracosactrin) testu. Tā ir vienkārša diagnostikas metode, ar kuras palīdzību var iegūt informāciju par pacienta virsnieru garozas funkciju un virsnieru hormona kortizola rezervēm.
10.05.2018 - "Veselības centrs 4" Krišjāņa Barona ielā 117 apmeklētāju ievērībai
Informējam, ka "Veselības centrs 4" ēkas Krišjāņa Barona ielā 117 remontdarbu dēļ no 2018. gada 14. maija līdz 14. augustam būs ierobežota iebraukšana klientu autostāvvietā. Stāvvietā varēs iebraukt tikai no ēkas Krišjāņa Barona ielā 115 puses, turklāt stāvvietu skaits būs ļoti ierobežots.

Visi jaunumi

Akcijas

03.05.2018 - Akcija: Ādas veidojumu diagnostika – par 10 eiro
“Veselības centrs 4” (VC4) un tā grupas uzņēmumu dermatologi no 14. līdz 18.maijam jau 10. reizi piedalīsies Latvijas Eiromelanomas akcijā un veiks ādas veidojumu diagnostiku jeb optisko dermoskopiju par samazinātu cenu – 10 €!
03.05.2018 - Akcija: Ādas veidojumu diagnostika – bez maksas
14. maijā VC4 filiālēs “Dermatoloģijas klīnika”, “Diagnostikas centrs” un “4. Dimensija”, kā arī grupas uzņēmumā “Capital Clinic Riga” tiks veikta bezmaksas ādas veidojumu diagnostika pensionāriem un maznodrošinātām personām.
02.05.2018 - Māmiņu mēnesī maijā īpaša akcija “Uzsmaidi māmiņai!”
Maijā – māmiņu mēnesī – “Veselības centrs 4” uzsāk akciju “Uzsmaidi māmiņai!”, un šajā mēnesī piedāvājam 30% atlaidi 3/4D ultrasonogrāfijas attēliem.
27.04.2018 - Tavs ziedēšanas laiks!
Palutini savu ādu pēc garās, aukstās ziemas ar mezoprocedūrām, lai tā iemirdzas labsajūtā un staro!

Visas akcijas

Raksti par medicīnu

04.04.2018 - Skrējēj, sāc ar pēdām!
Vai esi kādreiz domājis, cik lielu darbu veic tavas pēdas? Tās ne tikai ir galvenais balsts visam ķermenim, bet arī amortizē katru tavu soli. Skriešanas laikā pēdas savu darbu veic pastiprināti, tāpēc jānodrošina tām piemēroti darba apstākļi!
21.03.2018 - Smagākā hroniskas vēnu mazspējas izpausme - venoza trofiska čūla
Hroniska vēnu mazspēja nav tikai kosmētiska problēma, bet gan viena no biežākajām slimībām, ar to sirgst ceturtā daļa Latvijas iedzīvotāju. Tā ietekmē dzīves kvalitāti, tāpat kā citas hroniskas slimības, un neārstēta nepiekāpīgi turpina progresēt, izraisot ādas krāsas pārmaiņas un bojājumus. Hroniskas vēnu mazspējas smagākā izpausme ir venoza trofiska čūla, par to plašāk lasi žurnāla Ārsts.lv jaunākajā numurā.
06.02.2018 - Ja ziemā svīsti
Skaidro Dermatoloģijas klīnikas ādas ārste Linda Kapteine-Veita.
06.02.2018 - Skaņas un signāli
Bieži vien dzirdam ieteikumu -ieklausies savā ķermenī! Lielākoties tas domāts pārnestā nozīmē, ar domu, lai cenšamies izjust sevi, izprast, kāpēc kaut kas sāp vai kāpēc nomāc slikts garastāvoklis. Šoreiz gan aicinām ieklausīties ķermenī burtiskā nozīmē, jo dažādas skaņas un signāli, ko tas raida, ir ne mazāk svarīgi par sajūtām un domām. Svilpo, krakšķ, krāc, čīkst, burkšķ, griež, zvana... Ko ar to visu organisms cenšas pavēstīt, un vai vienmēr skaņas liecina par to, ka kaut kas nav kārtībā?

Visi raksti par medicīnu