Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Akcijas

Sākumlapa > Jaunumi > Akcijas
Jaunums Capital Clinic Riga! Cyclus2 – veloergometrs tieši sportistiem
(02.06.2017)

 

Kardiopulmonālās slodzes tests* velobraucējiem, kuru mērķis ir sasniegt pēc iespējas augstākus sportiskos rezultātus, sniegtu vēl informatīvākus un precīzākus diagnostiskos mērījumus, "Veselības centrs 4" grupas uzņēmumā "Capital Clinic Riga" funkcionālās un sporta diagnostikas kabineta aprīkojums ir papildināts ar jaunu iekārtu - veloergometru profesionāļiem CYCLUS 2, kurš akcijas periodā pieejams par iepazīšanās cenu. 

 

 

Lai pieteiktos vizītēm un saņemtu vairāk informācijas, zvaniet:
 
Tālr: 66 333333, 29334224 vai rakstiet uz e-pastu: info@capitalclinicriga.lv
 
www.capitalclinicriga.lv
 
Lai kardiopulmonālās slodzes tests* velobraucējiem, kuru mērķis ir sasniegt pēc iespējas augstākus sportiskos rezultātus, sniegtu vēl informatīvākus un precīzākus diagnostiskos mērījumus, "Veselības centrs 4" grupas uzņēmumā "Capital Clinic Riga" funkcionālās un sporta diagnostikas kabineta aprīkojums ir papildināts ar jaunu iekārtu - veloergometru profesionāļiem CYCLUS2.
 
Iekārta sportistiem nodrošina iespēju fiziskās sagatavotības testu jeb kardiopulmonālās slodzes testu veikt ar savu – treniņos un sacensībās izmantoto velosipēdu. Tādējādi tiek nodrošināti maksimāli objektīvi izmeklējumu rezultāti.
 
Sportists uz izmeklējumu ierodas ar savu velosipēdu, tam tiek noņemti riteņi, bet rāmis ievietots veloergometrā, tādējādi tests tiek veikts reāliem treniņiem vai sacensībām pietuvinātos apstākļos.
 
*Kardiopulmonālās slodzes tests jeb kompleksais slodzes tests ļauj vienlaikus novērtēt sirds – asinsvadu, elpošanas un muskuļu sistēmas darbību gan miera stāvoklī, gan slodzes, gan atjaunošanās periodā. Tā ir neinvazīva, ļoti informatīva metode, kas palīdz laikus noteikt un izvērtēt kardiopulmonālos funkcionālos traucējumus, kā arī efektīvi izstrādāt treniņu programmu. Šis tests ir liels palīgs fiziskas slodzes ierobežojošu faktoru precīzai diagnostikai. To iespējams veikt ar laktātu noteikšanu precīzākai anaerobā sliekšņa izvērtēšanai. Kompleksā slodzes testa laikā tiek analizēti dažādi rādītāji, kas ļauj novērtēt svarīgāko organisma sistēmu reakciju uz slodzi un pielāgošanos tai.
 
Kardiopulmonālās slodzes testu veic ārsti, kas ieguvuši īpašu sertifikātu slodzes testu ar EKG metodi veikšanai.
 
Capital Clinic Riga šos slodzes testus veic sporta ārsts Uģis Kreitenbergs un kardioloģe Sofija Ļebedeva.
 
 
FOTO: Jauno iekārtu izmēģinājām kopā ar komandas Alpha Baltic - Maratoni.lv dalībnieku, profesionālu velobraucēju Arni Lazdiņu.