Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

Sākumlapa > Jaunumi > Jaunumi
07.02.2018 - Nespēlē paslēpes ar vēzi! Izmanto iespēju un pārbaudies
Lai gan pēdējos divdesmit gados radīti jauni efektīvi medikamenti krūts vēža ārstēšanai un pasaulē mirstība no šīs slimības sākusi samazināties, mūsu valstī uzlabojumu pagaidām nav, un krūts vēzis ik gadus izdzēš vairākus simtus sieviešu dzīvību. Arī valsts īstenotā krūts vēža skrīninga programma nedod cerētos rezultātus, jo liela daļa sieviešu neizmanto savas uzaicinājuma vēstules, kamēr speciālisti visā pasaulē ir vienisprāt – vislabākā krūts vēža profilakse ir regulāri izmeklējumi, tostarp mamogrāfija, kas ļauj diagnosticēt krūts vēzi agrīni, kad to ir iespējams izārstēt.
07.02.2018 - Jaunums! Sirds veselības profilaktiskās pārbaudes jeb cardio check - up programma "Vesela sirds"
Ņemot vērā sabiedrības veselības tendences un sekojot līdzi klientu vēlmēm, esam izveidojuši jaunu specializētu profilaktisko pārbaužu jeb check -up programmu "Vesela sirds", kas ļauj īsā laikā veikt padziļinātas sirds veselības pārbaudes saslimšanas risku novērtēšanai un mazināšanai.
06.02.2018 - No kolorektālā vēža var sevi pasargāt
Kā izsargāties no resnās zarnas vēža - konsultē "Veselības centrs 4" un VC4 grupas uzņēmuma "Capital Clinic Riga" gastroenteroloģe, endoskopiste Ilona Vilkoite.
05.02.2018 - Ādas vēzis ir ārstējams! Pārbaudies laikus
“Ādas vēzis ir viens no visvieglāk novēršamajiem audzējiem. Šī ir vienīgā vēža forma, ko var redzēt, to var viegli pamanīt, un nozīmīgāko riska faktoru - ultravioletā starojuma iedarbību - var ierobežot. Turklāt ādas vēzis ir veiksmīgi pilnībā ārstējams agrīnās stadijās,” norāda "Veselības centrs 4" filiāles "Dermatoloģijas klīnika" un "Capital Clinic Riga" dermatoloģe Tatjana Ļiņova.
02.02.2018 - Agrīna diagnostika glābj dzīvību!
Pasaules Pretvēža dienā, aicinām ikvienu mūsu sekotāju pievērst uzmanību un atcerēties - agrīna diagnostika glābj dzīvību!
01.02.2018 - Bezkontakta radiofrekvences iekārta – jauna iespēja auguma skulpturēšanā
Veselības centrs 4 skaistuma klīnikas 4. Dimensija estētisko medicīnas iekārtu klāstam ir pievienojusies jauna LUTRONIC radiofrekvences iekārta enCurve, kas kombinācijā ar jau esošajām tehnoloģijām, klientiem sniegs plašākas izvēles iespējas un labākus rezultātus auguma skulpturēšanā.
29.01.2018 - Filiāles "Valdlauči" jauno telpu atklāšana
Šī gada 25. janvārī tika atklātas “Veselības centrs 4” filiāles “Valdlauči” jaunās telpas. Tagad tā atrodas Atpūtas ielā 5, Valdlaučos, pārceļoties no Meistaru ielas 43, Valdlaučos. Šis jaunais modernais mūsdienīga koncepta daudzprofilu medicīnas centrs, kurā pārsvarā tiek sniegti valsts apmaksātie pakalpojumi, tapis sadarbojoties SIA “Veselības centrs 4”, SIA “Latvijas aptieka”, veikalam “TOP” un Ķekavas novada domei.
23.01.2018 - "Veselības centrs 4" filiālei "Valdlauči" jaunas telpas
No šī gada 22. janvāra “Veselības centrs 4” filiāle “Valdlauči” atradīsies jaunās telpās, pārceļoties no Meistaru ielas 43, Valdlaučos uz Atpūtas ielu 5, Valdlaučos. Tagad Ķekavas novadā izveidots mūsdienīga koncepta veselības centrs, kur vienuviet pieejami diagnostikas, ārstēšanas un rehabilitācijas pakalpojumi.
15.01.2018 - Cenu atkusnis!
Visdraudzīgākās cenas, Encepur vakcīnai pieaugušajiem, pret ērču encefalītu. Nāc un nepārmaksā!
03.01.2018 - Hemoroīdus ārstē arī ar lāzeru!
Pasaulē ir vairāk nekā 10 hemoroīdu operāciju veidi (LONGO, STARR, HET, HAL-RAR, Liga Sure, THD u.c.) un tie visi ir pieejami Veselības centrs 4 proktoloģijas dienestā. Tagad šo metožu klāstu ir papildinājusi arī lāzerterapija. Šis plašais piedāvājumu spektrs un operāciju tehniku daudzveidība paver plašas iespējas palīdzēt pacientam vislabākajā veidā, piemeklējot optimālāko ārstēšanas metodi. Operācijas kvalitatīvu norisi nodrošina moderna operāciju zāle un vairākas labiekārtotas pēc operāciju palātas.
02.01.2018 - “Veselības centrs 4” un kaķis Hugo aicina Tevi piedalīties labdarības akcijā "Siltums katrā būdā"!
“Veselības centrs 4” un kaķis Hugo aicina Tevi piedalīties labdarības akcijā "Siltums katrā būdā" Tukuma dzīvnieku patversmes iemītniekiem. Tukuma dzīvnieku patversmes daudzie suņi un kaķi priecāsies par: siltām segām, palagiem un dvieļiem, bļodiņām vai metāla traukiem dzīvnieku barošanai, kakla siksnām, dzīvnieku barību, kas nav krāsaina.
29.12.2017 - Skaistuma institūtā “Liora” darbu uzsāk dermatovenerologs Aleksejs Zavorins
Dr. A.Zavorins ir Eiropas Dermatoveneroloģijas akadēmijas biedrs, absolvējis Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāti ar izcilību, kā arī šobrīd ir doktorants un pasniedzējs Rīgas Stradiņa univeristātes Infektoloģijas un dermatoloģijas katedrā.