Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

Sākumlapa > Jaunumi > Jaunumi
03.05.2018 - Aicinām apmeklēt “Vecāku akadēmijas” bezmaksas seminārus
Rūpējoties par esošo un topošo māmiņu un tētu labsajūtu, “Veselības centrs 4” kopā ar “LYL BioBank” un “Happy Latvia” ielūdz jūs uz "Vecāku akadēmijas" izglītojošajiem semināriem pašā Rīgas centrā.
02.05.2018 - Syngo.via papildināts ar kinematogrāfisku attēla apstrādes programmu
SIA Vizuālā diagnostika jau vairākus gadus izmanto radioloģisko attēlu apstrādes risinājumu syngo.via, kas tagad papildināts ar Siemens Healthineers izstrādātufizioloģiski pamatotu, modernu un vērtīgu kinematogrāfisku attēla apstrādes programmu.
02.05.2018 - Vizuālajā diagnostikā ienāk bezvadu USG
Pasaulē ar katru brīdi tehnoloģijas piedzīvo strauju attīstību. Arī vizuālajā diagnostikā līdzās apjomīgajiem stacionārajiem sonogrāfiem parādās novatoriska dizaina bezvadu ultrasonogrāfi (USG) ar dažāda lieluma lineārām zondēm, kas darbojas komunikācijā ar jebkuru viedierīci – tālruni vai planšeti.
27.04.2018 - "Veselības centrs 4" darba laika izmaiņas maija brīvdienās
“Veselības centrs 4” filiāļu darba laika izmaiņas maija brīvdienās.
25.04.2018 - Konkursā izvēlētas Latvijas skaistāko kāju īpašnieces
Konkursa “Latvijas skaistākās kājas” finālā noskaidroti visstilīgāko, visgludāko, visstabilāko kāju īpašnieki, kā arī galvenās balvas – dāvanu kartes ceļojuma iegādei 2000 EUR vērtībā – ieguvējas.
18.04.2018 - Tuvojas konkursa “Latvijas skaistākās kājas” fināls
Lai veicinātu sabiedrības interesi par kāju veselību, Baltijas Vēnu klīnika sadarbībā ar t/c “Spice” pirmo reizi Latvijā rīkoja konkursu “Latvijas skaistākās kājas”.
10.04.2018 - Ķer ērces un balvas!
No 2018. gada 9. aprīļa līdz 20. maijam aizaugušajā un ērču apdzīvotajā mežā atrodi un noķer trīs ērces ar vienādiem balvu simboliem un laimē!
16.03.2018 - Meklējam labu ģimenes ārstu!
Jau sesto gadu žurnāls “Veselība” sadarbībā ar “Veselības centrs 4”, Latvijas Ģimenes ārstu un Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijām rīko projektu “Meklējam labu ģimenes ārstu!”
05.03.2018 - Hemoroīdus sāk ārstēt ar radiofrekvenci
Latvijā hemoroidālo slimību ārstēšanas iespējas paplašinās, jo Veselības centrs 4 ir kļuvis par pirmo medicīnas iestādi Eiropā, kur 2.- 4. pakāpes hemoroīdus veiksmīgi ārstē, pielietojot radiofrekvenču aparātu EVRF® (EndoVenous Radio Frequency). Iepriekš radiofrekvences metodi, kas ir pasaulē visvecākā un pētītākā ārstēšanas metode, izmantoja varikozo vēnu likvidēšanai. Šo hemoroīdu ārstēšanas procedūru ar nosaukumu RAFAELO®(RAdio Frequency treatment of hAEmoroids under LOcal anesthesia) veic 15-20 minūšu laikā, lokālā anestēzijā un procedūru telpā.
02.03.2018 - Darbu uzsāk neiroķirurģe Ozola Agnese
Dr. A. Ozola ir sertificēta neiroķiruģe, Latvijas Neiroķirurgu Biedrības un Eiropas Neiroķirurgu Asociācijas biedre. Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāti.
28.02.2018 - Nelaid vēzi sev klāt!
Mūsu sabiedrībā sievietes kopumā pret savu veselību izturas atbildīgāk nekā vīrieši, tomēr vēl arvien onkoloģiskās slimības arī sievietēm bieži tiek konstatētas pārāk novēloti. To skaitā dzemdes kakla vēzis. Tādēļ Veselības centra 4, visu tā filiāļu un grupas uzņēmumu Ginekoloģijas dienestu komanda, visas sievietes aicina - NELAID VĒZI SEV KLĀT! Tu esi vajadzīga – bērniem, tuviniekiem, draugiem, sabiedrībai!