Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

Sākumlapa > Jaunumi > Jaunumi
21.02.2018 - Pasniegta Gada balva medicīnā 2017. VC4 speciāliste arī iegūst titulu.
9. februārī kultūras pilī „Ziemeļblāzma” norisinājās nozīmīgākais gada notikums medicīnas nozarē – „Gada balvas medicīnā 2017” pasniegšanas ceremonija. Šogad balva tika pasniegta jau astoto reizi, un katras nominācijas uzvarētājs saņēma mākslinieka Armanda Jēkabsona veidotu statueti Dzīvības asnu, kas ir kā atgādinājums par dzīvības un veselības vienotību. Šī balva ir paldies medicīnas speciālistiem par ieguldīto darbu, un to ik gadu februārī pasniedz Latvijas Ārstu biedrība.
20.02.2018 - Atvērto durvju dienas
Starptautiskā CIDESCO Rīgas kosmētikas skola aicina apmeklēt skolas atvērto durvju dienas.
19.02.2018 - Jaunums! Ūdens padeves jeb irigācijas iekārta kvalitatīvu endoskopisko izmeklējumu veikšanai
Rūpējoties par klientiem un nodrošinot arvien kvalitatīvākus izmeklējumus, "Veselības centrs 4" filiāles "Diagnostikas centrs" endoskopijas kabinetam iegādāta jauna iekārta ūdens padevei jeb irigācijai. Šī iekārta nodrošina vēl precīzāku diagnostiku un līdz ar to - atbilstošāku ārstēšanu.
19.02.2018 - Rehabilitācijas nodaļai - Atvērto durvju diena!
Atklājot Capital Clinic Riga Rehabilitācijas nodaļu, aicinām svinēt kopā ar mums! Tikai 22.februārī atvērsim durvis īpaši saviem klientiem, sniedzot bezmaksas konsultācijas un fizioterapeitu pakalpojumus!
08.02.2018 - Jaunums! Capital Clinic Riga izveidota jauna, mūsdienīga koncepta Rehabilitācijas nodaļa
Paplašinot darbību un aprīkojot jaunas telpas, Capital Clinic Riga izveidojusi mūsdienīga koncepta Rehabilitācijas nodaļu, kas klientiem piedāvā plašu rehabilitācijas, fizioterapijas un fitnesa pakalpojumu klāstu - gan individuālu terapiju un nodarbības, gan vingrošanu un fitnesa nodarbības grupās.
07.02.2018 - Nespēlē paslēpes ar vēzi! Izmanto iespēju un pārbaudies
Lai gan pēdējos divdesmit gados radīti jauni efektīvi medikamenti krūts vēža ārstēšanai un pasaulē mirstība no šīs slimības sākusi samazināties, mūsu valstī uzlabojumu pagaidām nav, un krūts vēzis ik gadus izdzēš vairākus simtus sieviešu dzīvību. Arī valsts īstenotā krūts vēža skrīninga programma nedod cerētos rezultātus, jo liela daļa sieviešu neizmanto savas uzaicinājuma vēstules, kamēr speciālisti visā pasaulē ir vienisprāt – vislabākā krūts vēža profilakse ir regulāri izmeklējumi, tostarp mamogrāfija, kas ļauj diagnosticēt krūts vēzi agrīni, kad to ir iespējams izārstēt.
07.02.2018 - Jaunums! Sirds veselības profilaktiskās pārbaudes jeb cardio check - up programma "Vesela sirds"
Ņemot vērā sabiedrības veselības tendences un sekojot līdzi klientu vēlmēm, esam izveidojuši jaunu specializētu profilaktisko pārbaužu jeb check -up programmu "Vesela sirds", kas ļauj īsā laikā veikt padziļinātas sirds veselības pārbaudes saslimšanas risku novērtēšanai un mazināšanai.
06.02.2018 - No kolorektālā vēža var sevi pasargāt
Kā izsargāties no resnās zarnas vēža - konsultē "Veselības centrs 4" un VC4 grupas uzņēmuma "Capital Clinic Riga" gastroenteroloģe, endoskopiste Ilona Vilkoite.
05.02.2018 - Ādas vēzis ir ārstējams! Pārbaudies laikus
“Ādas vēzis ir viens no visvieglāk novēršamajiem audzējiem. Šī ir vienīgā vēža forma, ko var redzēt, to var viegli pamanīt, un nozīmīgāko riska faktoru - ultravioletā starojuma iedarbību - var ierobežot. Turklāt ādas vēzis ir veiksmīgi pilnībā ārstējams agrīnās stadijās,” norāda "Veselības centrs 4" filiāles "Dermatoloģijas klīnika" un "Capital Clinic Riga" dermatoloģe Tatjana Ļiņova.
02.02.2018 - Agrīna diagnostika glābj dzīvību!
Pasaules Pretvēža dienā, aicinām ikvienu mūsu sekotāju pievērst uzmanību un atcerēties - agrīna diagnostika glābj dzīvību!
01.02.2018 - Bezkontakta radiofrekvences iekārta – jauna iespēja auguma skulpturēšanā
Veselības centrs 4 skaistuma klīnikas 4. Dimensija estētisko medicīnas iekārtu klāstam ir pievienojusies jauna LUTRONIC radiofrekvences iekārta enCurve, kas kombinācijā ar jau esošajām tehnoloģijām, klientiem sniegs plašākas izvēles iespējas un labākus rezultātus auguma skulpturēšanā.
29.01.2018 - Filiāles "Valdlauči" jauno telpu atklāšana
Šī gada 25. janvārī tika atklātas “Veselības centrs 4” filiāles “Valdlauči” jaunās telpas. Tagad tā atrodas Atpūtas ielā 5, Valdlaučos, pārceļoties no Meistaru ielas 43, Valdlaučos. Šis jaunais modernais mūsdienīga koncepta daudzprofilu medicīnas centrs, kurā pārsvarā tiek sniegti valsts apmaksātie pakalpojumi, tapis sadarbojoties SIA “Veselības centrs 4”, SIA “Latvijas aptieka”, veikalam “TOP” un Ķekavas novada domei.