Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

Sākumlapa > Jaunumi > Jaunumi
20.12.2017 - Māris Rēvalds saņem Rīgas Stradiņa universitātes Goda doktora nosaukumu.
15.decembrī, “Veselības centrs 4” valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds saņēma Rīgas Stradiņa universitātes Goda doktora nosaukumu.Goda doktora nosaukumu piešķir universitātes Senāts par izciliem sasniegumiem un nozīmīgu ieguldījumu Latvijas un RSU attīstībā. Kā atzina RSU Prof. Dr. med. Guntis Bahs, Māris Revalds ir Goda vīrs un izcils paraugs, sniedzot nozīmīgu ieguldījumu RSU studentu un visas universitātes un medicīnas jomas atbalstā.
14.12.2017 - RSU piešķirs Goda doktora nosaukumus Mārim Rēvaldam un Egilam Gulbim
Piektdien, 15. decembrī, plkst. 15.00 Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) aulā notiks svinīga RSU Goda doktoru inaugurācijas ceremonija, kuras laikā Goda doktora nosaukumi tiks piešķirti Mārim Rēvaldam (SIA Veselības centrs 4) un Egilam Gulbim (SIA E. Gulbja laboratorija). Goda doktora (Doctor Honoris Causa) nosaukumu RSU Senāts piešķir kopš 1990. gada par izciliem sasniegumiem un nozīmīgu ieguldījumu RSU un Latvijas attīstībā.
12.12.2017 - Atgādinām, ka Veselības centrs 4 rentgena kabinets strādā arī sestdienās!
Atgādinām, ka Veselības centrs 4 kabinets strādā arī sestdienās no pl. 9:00 līdz 13 00. 23. un 30. decembrī RTG kabinets būs atvērts līdz pl. 12:00. Pakalpojumu apmaksā Nacionālais veselības dienests un visas apdrošināšanas sabiedrības.
30.11.2017 - Pasaulē vispieprasītākā procedūra arī Latvijā
Veselības centrs 4 skaistuma klīnikā 4. Dimensija pieejama Lutronic INFINI 3 D tehnoloģija, kas ietver augstas intensitātes fokusētu radiofrekvences (RF) risinājumu, un ļauj veikt daudzlīmeņu ādas terapiju. Šī kontrolētā frakcionētā RF enerģija ādā tiek ievadīta, pielietojot “adatu dušu” – smalkas ar zeltu pārklātas mikro adatas. INFINI jau trīs gadus visā pasaulē ir vispopulārākā procedūra ne tikai dažādu neestētisku, bet arī medicīnisku ādas problēmu risināšanai. Turklāt, pieprasīta neatkarīgi no klimata joslas un etniskās grupas.
06.11.2017 - VC4 Diagnostikas dienests saņem ISO 9001: 2015 kvalitātes sertifikātu
2017. gada oktobrī “Veselības centrs 4” izveidoja Diagnostikas dienestu, kas nodrošina funkcionālo un radioloģisko diagnostiku. Diagnostikas dienests ir izgājis kvalitātes vadības sistēmas sertifikācijas auditu atbilstoši jaunā standarta ISO 9001:2015 prasībām. Iegūtais sertifikāts ir nozīmīgs apliecinājums, kas garantē pasaules līmeņa pakalpojumu kvalitāti un servisu, kā arī sakārtotu procesu vadības sistēmu. Sertifikāta iegūšana ir nozīmīgs notikums gan mūsu klientiem, gan esošajiem un potenciālajiem darbiniekiem, kā arī sadarbības partneriem.
01.11.2017 - Paciente Evita Trepša: “Pirmo reizi pēc operācijas uzkrāsot acis bija īsta bauda!”
Paciente Evita Trepša stāsta, ka noslīdējuši acu plakstiņi, ir pārmantota problēma, ar kuru sieviete sadzīvojusi jau kopš pusaudzes gadiem. Pirms operācijas Evita ikdienā bieži staigājusi saulesbrillēs vai ar noliektu galvu, bet ikreiz, kad sieviete gājusi pie grimētājas pirms tam brīdinājusi, lai speciāliste nepārdzīvo, ka acis nav iespējams uzkrāsot - lielos “maisiņus” patiesi nav varējusi noslēpt neviena tonālā krēma kārta.
31.10.2017 - “Veselības centrs 4” iegādājies skaistuma institūtu “Liorá”
“Veselības centrs 4” turpmāk veicinās skaistuma institūta “Liorá” attīstību, turpinot sniegt profesionālus skaistumkopšanas, kosmetoloģijas, estētiskās medicīnas un dermatoloģijas pakalpojumus.
31.10.2017 - Ultraskaņa un radiofrekvence skaistuma sardzē!
Veselības centrs 4 skaistuma klīnikā 4. Dimensijā tagad pieejama "AlmaLasers" jaunākās paaudzes "Accent Prime" multifunkcionāla iekārta, kurā apvienotas augstas intensitātes ultraskaņas (US) un radiofrekvences (RF) tehnoloģijas. Tās secīgi izmantojot, vienas procedūras laikā tiek sasniegts labāks efekts. Pateicoties daudzveidīgajiem aplikatoriem, iespējams risināt plaša spektra sejas un ķermeņa estētiskās problēmas. Pielietojot RF tehnoloģiju, var risināt arī svīšanas problēmas.
30.10.2017 - Jaunums! Estētiskā ginekoloģija
Sekojot līdzi inovācijām pasaulē, piedāvājam saviem klientiem arvien jaunas iespējas gan veselības, gan dzīves kvalitātes uzlabošanā. Tagad "Veselības centrs 4" un "Capital Clinic Riga" pieejami divi jauni pakalpojumi tieši sievietēm - ginekoloģiskās veselības un intīmo problēmu risināšanai
27.10.2017 - Savlaicīga un regulāra krūšu pārbaude – būtiskākais krūts vēža profilakses priekšnoteikums
Krūts vēzis ir izplatīta un viltīga slimība. Statistika atklāj, ka katra desmitā sieviete Latvijā dzīves laikā saslimst ar krūts vēzi. Turklāt satraucoši ir tas, ka audzēji var neizraisīt pacientiem nekādas sūdzības un saslimšana var norisināties nemanāmi. Lai aktualizētu šo veselībai svarīgo tēmu, šonedēļ Veselības centrs 4 un BENU Aptieka organizēja publisku diskusiju kopā ar atzītiem nozares profesionāļiem, pievēršoties būtiskākajiem jautājumiem krūšu veselības jomā.
27.10.2017 - Bojāto vēnu ārstēšanā pielieto robotizētu lāzera vada atvilcēja sistēmu
Veselības centrs 4 (VC4) filiāles Baltijas Vēnu klīnika profesionāļu rokās ir nonācis jaunākās paaudzes ALMA VascuLifeTM (1470 nm) lāzers, kas ar savu inovatīvo risinājumu ir mainījis endovenozās ārstēšanas standartus, sniedzot ieguvumus gan pacientiem, gan ārstiem. Tas nodrošina šobrīd efektīvāko lielo (GVS) un mazo (SSV) vēnu ārstēšanu, apvienojot unikālo robotizēto atvilcēja sistēmu ar 1470 nm radiālās emisijas diodi.
23.10.2017 - “Veselības centrs 4” atver astoto vakcinācijas kabinetu. Tagad arī Ventspilī!
Kurzemes novada iedzīvotājiem un Ventspils pilsētas viesiem durvis vērusi jaunākā “Veselības centrs 4” (VC4) struktūrvienība -“Vakcinācijas kabinets Ventspils”.