Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

Sākumlapa > Jaunumi > Jaunumi
22.09.2017 - Esi imūns sagaidot gripu!
No šī gada Latvijā tiek piedāvāta jauna četrekvivalentu vakcīna pret sezonālo gripu ( ražota Francijā). Vakcīna veido imunitāti pret 4 gripas vīrusu tipiem (satur 2 A un 2 B tipus).
21.09.2017 - Pieejamas papildus vietas valsts apmaksātajiem magnētiskās rezonanses izmeklējumiem Jelgavā, Valmierā, Kuldīgā un Liepājā
Informējam, ka SIA "Vizuālā diagnostika" filiālēs Jelgavā, Valmierā, Kuldīgā un Liepājā ir pieejamas papildus vietas valsts apmaksātajiem magētiskās rezonanses izmeklējumiem. Aicinām pacientus veikt pierakstu uz izmeklējumiem, sazinoties ar filiālēm.
18.09.2017 - VC4 dāvinājums paver RSU plašākas iespējas topošo ārstu sagatavošanai
Lai atbalstītu topošos mediķus viņu ceļā uz ārsta profesiju, viena no Latvijas lielākajām privātajām ambulatorajām medicīnas iestādēm, SIA “Veselības centrs 4”, pirmdien, 18. septembrī, parakstījusi ar Rīgas Stradiņa universitāti (RSU) dāvinājuma līgumu, nododot RSU rīcībā divas ultrasonogrāfijas un vienu endoskopijas iekārtu, endoskopa dezinfekcijas aparātu ar reaģentiem, kā arī speciālu kušeti jauno ārstu un veselības aprūpes speciālistu klīnisko prasmju apguvei. Iekārtas tiks izvietotas gan Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā (MITC), gan Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā šogad atklātajā RSU studiju bāzē.
06.09.2017 - Agris Daņiļevičs: Pēc 20 gadiem nolēmu izpētīt pēdu
Reti, kad aizdomājamies, ka tieši pēdas ir tās, kuru labsajūta nosaka mūsu vispārējā organisma stāvokli. Pēdām ir ļoti unikāla konstrukcija un tām ir divas funkcijas — noturēt ķermeņa svaru vertikāli un līdzsvarot ķermeni attiecībā pret pamatni, uz tām gulstas viss mūsu dzīves smagums tiešā nozīmē — ķermenis, somas un citas nastas, kuras ikdienā pat nepiefiksējam. To pēc gandrīz 20 gadu ilgām periodiski ciestām sāpēm pēdās sapratis arī horeogrāfs, deju pasniedzējs Agris Daņiļevičs, kurš dalījās savos iespaidos pēc tehniskā ortopēda apmeklējuma un pēdu izmeklējumu veikšanas.
06.09.2017 - Izglītojoša konference Latvijas kosmetologiem un kosmētiķiem
Svētdien, 3. septembrī, VC4 Diagnostikas centrā notika “Veselības centra 4” un Latvijas Kosmētiķu un Kosmetologu asociācijas rīkotā izglītojošā konference „Jaunāko tehnoloģiju un medicīnas sasniegumu pielietošana estētiskajā dermatoloģijā un skaistumkopšanā. Būtiskākie riski”, kurā lekcijas lasīja VC4 ārsti un speciālisti.
06.09.2017 - Kuldīgā uzstādīta jaunākās paaudzes datortomogrāfijas iekārta – Siemens Somatom go.Up
SIA “Veselības centrs 4” grupas uzņēmums SIA “Vizuālā diagnostika” ir iegādājies jaunākās paaudzes datortomogrāfijas iekārtu Siemens Somatom go.Up , tādā veidā turpinot darbu pie attīstības un pakalpojumu kvalitātes uzlabošanas. Iekārta augusta nogalē ir uzstādīta SIA “Vizuālā diagnostika” Radioloģijas nodaļā Kuldīgā.
05.09.2017 - Telefoniskas bezmaksas "Veselības centrs 4" ārstu konsultācijas "Apotheka" klientiem.
"Veselības centrs 4" un Apotheka uzsākot jaunu projektu, katru mēnesi, sākot ar šī gada septembri, piedāvā vienu dienu mēnesī, kuras laikā iespējams saņemt telefonisku "Veselības centrs 4" ārstu konsultāciju. Zvani jau 12. septembrī un saņem savu konsultāciju!
29.08.2017 - SIS – terapijas metode ar pozitīvu ietekmi uz cilvēka ķermeni
Sāpēm vienmēr ir bijusi nozīmīga loma, un tās tiek uzskatītas par simptomu, kas liecina par cilvēka ķermenim nodarītu bojājumu vai slimību. Šādos gadījumos ir vēlamas neinvazīvas terapijas metodes bez negatīvām blakusparādībām. Viena no tādām ir BTL SUPERINDUKTĪVĀ SISTĒMA (SIS).
17.08.2017 - Uzmanību! Darba laika izmaiņas 18. un 19 augustā
18. augustā rentgena un mamogrāfijas kabinets Krišjāņa Barona ielā 117, kā arī datortomogrāfijas kabinets Krišjāņa Barona ielā 115, strādās līdz 15:00. bet 19. augustā šie pakalpojumi nebūs Krišjāņa Barona ielā nebūs pieejami.
24.07.2017 - Jaunums! Uztura un diētas plāna izstrāde
Klīnikā darbu uzsākusi uztura speciāliste, fizioloģe Baiba Grīnberga, kura klientiem piedāvā jaunu pakalpojumu - detalizētu un individualizētu uztura vai diētas plāna izstrādi. Daļā sabiedrības valda mīts, ka uztura vai diētas plāns nepieciešams tikai tiem, kuriem ir jāatbrīvojas no liekā svara, taču tā nebūt nav - specializēts uztura plāns nepieciešams daudzos gadījumos: gan profilaktiskos, gan ārstēšanās, gan veselības uzturēšanas nolūkos.
24.07.2017 - Capital Clinic Riga pieejamas vecmātes konsultācijas
Jaunums! Capital Clinic Riga klientus pieņem vecmāte Elīna Kalniņa. Sniedz konsultācijas par grūtniecības norisi, fizioloģiju, dzemdību procesu, elpošanu tehniku, dzemdību pozām, pēcdzemdību periodu, jaundzimušā pareizu aprūpi, par krūts zīdīšanu, kā arī hendlingu - zīdaiņu pareizu turēšanu, celšanu, nešanu u.c.
24.07.2017 - Darbu Capital Clinic Riga uzsācis jauns ārsts - ginekologs, dzemdību speciālists Jurijs Lapidus
Ārsts veic sieviešu slimību diagnostiku, ārstēšanu un profilaksi, ultrasonoskopiskos izmeklējumus, STS izmeklēšanu, ārstēšanu, sniedz konsultācijas neauglības gadījumos, veic menopauzālu traucējumu ārstēšanu. Konsultē jauniešu (no 16 gadu vecuma) ginekoloģijas jautājumu risināšanā, kontracepcijā.