Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

Sākumlapa > Jaunumi > Jaunumi
05.09.2010 - Š. g. 4. septembrī Esplanādē notika „Rozā lentītes solidaritātes diena” - nebaidies no vēža!
Pasākumu organizēja Onkoloģisko pacientu atbalsta organizācija „Dzīvības koks”. Solidaritātes dienas mērķis ir aicināt cilvēkus nebaidīties no vēža un cīnīties pret stereotipiem, veicināt sabiedrības izpratni un attieksmi pret vēzi kā pret ārstējamu slimību. Katram Latvijas iedzīvotājam ir iespēja atbalstīt šo kustību un dot savu ieguldījumu cīņā ar ļaundabīgo audzēju! Pasākumu ar savu dalību atbalstīja arī Veselības centrs 4 - aicinot interesentus klātienē apskatīt Mobilo mamogrāfu un piedaloties komandu skrējienā!
19.08.2010 - 2010. gada 15. jūlijā Rīgā viesojās maksilo- faciālās un estētiskās ķirurģijas speciālists - profesors Dr. med. Zorans Zgaljardiks (Zoran Žgaljardić) no Horvātijas.
Savas vizītes laikā profesors "Veselības centrs 4" filiālē - Estētiskās dermatoloģijas un ķirurģijas klīnika (EDK) veica paraugoperāciju ar itāļu kompānijas Eufoton lāzeri, demonstrējot jaunāko operācijas tehniku – lāzerlipolīzi ķermeņa korekcijai. Apmācībā jaunās metodes apgūšanai piedalījās VC4 sadarbības partneri Dr. Andrejs Kremņevs un Dr. Ints Ūdris. No 2010. gada augusta šīs operācijas pacientiem piedāvās VC4 filiāle - Estētiskās dermatoloģijas un ķirurģijas klīnika.
14.08.2010 - Žurnāla "Kapitāls" 2010. gada augusta numurā Aismas Orupes raksts "Jaunu medikamentu pētījumiem tērē miljonus", kurā apkopota statistika par 2008., 2009. gadā veiktajiem klīniskajiem pētījumiem, tai skaitā Latvijā.
Pēc statistikas datiem SIA "Veselības centrs 4" Latvijas ambulatoro iestāžu vidū ir aktīvākais klīnisko pētījumu atbalstītājs - līdzdalība vidēji 6-7 klīniskajos pētījumos viena gada laikā.
10.08.2010 - Ar "Veselības centrs 4" medicīnisko atbalstu, š. g. 6.-8. augustā noritēja bērnu un jauniešu brīvdabas festivāls "LABA DABA"! (2010-08-08 18:32)
Priekšnesumi uz 4 skatuvēm, radošās darbnīcas bērniem un jauniešiem, gadatirgus, atrakcijas un vēl un vēl! Pasākuma medicīnisko atbalstu nodrošināja SIA "Veselības centrs 4". Ieskaties pasākuma foto galerijās www.labadaba.lv un esi starp cilvēkiem, kas "pagriež pasauli"!
14.06.2010 - Ar krāšņu noslēguma pasākumu "Brazīlijas nakts" aizritējis t/c "SPICE" šopinga festivāls, kurā aktīvi piedalījās arī VC4 Vakcinācijas kabinets!
No 9. jūnija līdz 11. jūnijam t/k Spice norisinājās jau par tradīciju kļuvušais Šopinga festivāls. Šogad festivāla tēma bija Kaislīgā Brazīlijas nakts. Festivāla kulminācijas naktī - 11. jūnijā, apmeklētāji varēja izbaudīt grandiozu programmu ar elpu aizraujošiem priekšnesumiem – autentiskus Brazīlijas karnevāla ritmus šovgrupas Spirit izpildījumā, perkusijas un saulainus ritmus ar sitaminstrumentu virtuozu Rihardu Zaļupi, Kapoeira skolas paraugdemonstrējumiem, karstasinīgām vasaras dejām – salsu, lambadu. Pasākumi norisinājās t/c Spice no plkst. 18.00 līdz 2:00 naktī. Programmā ar jautro Medicīnas tēmas fotosesiju un vakcinācijas atlaižu piedāvājumu aktīvi piedalījās arī VC4 Vakcinācijas kabinets!
08.06.2010 - Noslēdzies VC4 topošo māmiņu mēnesis - prieks par lielo interesentu atsaucību teorētiskajās un praktiskajās VC4 Topošo vecāku skolas nodarbībās un jaunas sadarbības sākumu ar HiPP!
Š. g. maijā VC4 lutināja topošās māmiņas, piedāvājot gan ievērojamas atlaides speciālistu un procedūru apmeklējumiem, gan bezmaksas lekcijas abiem topošajiem vecākiem kopā un pašām māmiņām atsevišķi, gan praktisko, dzemdībām sagatavojošo nodarbību pāriem Topošo vecāku skolā. Nodarbības vadīja VC4 Topošo vecāku skolas vadītāja, sertificēta vecmāte un vingrošanas pedagogs Mārīte Inzule. Priecājamies par milzīgo dalībnieku atsaucību - bezmaksas lekcijas bija pārpildītas.
24.05.2010 - No š. g. 19. maija apmeklētājiem atklāts VC4 vakcinācijas kabinets tirdzniecības centrā "SPICE"
VC4 Vakcinācijas kabineta darba laiks t/c SPICE: no plkst. 10:00 - 22:00. Tālrunis 66051813 Taupiet savu laiku un apvienojiet iepirkšanos ar nepieciešamo - vakcināciju!
10.05.2010 - VC4 Diagnostikas centram izveidota sava mājas lapa!
Ar prieku Jums paziņojam, ka VC4 Diagnostikas centram izveidota sava mājas lapa. Aicinām Jūs apmeklēt adresi: www.vc4diagnostikascentrs.lv
18.04.2010 - Š. g. 17. aprīlī VC4 ar bezmaksas ārstu/speciālistu lekcijām un konsultācijām piedalījās pasākumā "Veselības diena Ķekavas novadā"
Sestdien, š. g. 17. aprīlī SIA „Veselības centrs 4” (VC4) piedalījās Ķekavas novada pašvaldības organizētajā pasākumā „Veselības diena Ķekavas novadā”, kas norisinājās Doles Tautas namā. VC4 pasākuma dalībniekiem - Ķekavas novada iedzīvotājiem piedāvāja bezmaksas ārstu/speciālistu lekcijas un konsultācijas, kā arī iespēju pēc iepriekšēja pieraksta veikt digitālo krūšu rentgenogrāfijas izmeklējumu VC4 īpaši aprīkotajā, izbraukumiem pa Latviju domātajā autobusā ar jaunākās paaudzes Mobilās mamogrāfijas iekārtu.
15.04.2010 - Š. g. 10. aprīlī t/c "SPICE" veiksmīgi noritējusi VC4, sadarbībā ar Ginkor-Fort, organizētā IMAGE 3D lāzeraparatūras diagnostikas prezentācija precīzai kompresijas zeķu izmēra noteikšanai!
VC4 Fleboloģijas mēneša ietvaros notikusī bezmaksas mērījumu ar IMAGE 3D lāzera aparatūru prezentācija tirdzniecības centrā „Spice” noritēja ar mērķi pievērst iedzīvotāju uzmanību savlaicīgai kāju vēnu profilaksei, aicinot izmantot iespēju š. g. aprīlī apmeklēt VC4 flebologu konsultācijas ar 50% atlaidi.
06.04.2010 - 2010. gada 1. aprīlī VC4 Fleboloģijas mēneša ietvaros atklāta VC4 Fleboloģijas (vēnu) centra mājas lapa internetā www.flebologija.lv !
Izsmeļošu informāciju par VC4 Fleboloģijas (vēnu) centru, vēnu saslimšanām (to profilaksi, diagnostiku, ārstēšanu un rehabilitāciju) lasiet specializētajā VC4 vēnu centra mājas lapā! Aizpildiet anketu un konsultējieties par Jūsu vēnu veselības stāvokli ar mūsu speciālistiem tieši no mājas lapas. Uzdodiet savus jautājumus un zvaniet uz bezmaksas informatīvo tālruni!