Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

Sākumlapa > Jaunumi > Jaunumi
04.01.2010 - 2009. gada 22. oktobrī preses konferencē prezentēts SIA „Medicīnas tūrisma centrs”
SIA „Medicīnas tūrisma centrs” apvienojušies vairāki Latvijas medicīnas nozares līderi: SIA „Gremošanas slimību centrs GASTRO”, SIA „Klīnika EGV”, SIA „L. konsultācijas un investīcijas”, SIA „Medicīnas sabiedrība ARS”, SIA „Plastikas ķirurģijas klīnika”, SIA „Veselības centrs 4”, SIA „Valtera protēžu laboratorija”, SIA „Zaržecka Privatprakse”, kas atbilstoši savai specifikai, piedāvās kvalitatīvus, Eiropas Savienības prasībām atbilstošus medicīnas pakalpojumus ārvalstniekiem par Latvijas cenām. MTC mērķis ir veicināt medicīnas tūrisma attīstību Latvijā, tādejādi sekmējot gan Latvijas pakalpojumu eksportu, gan tūrisma industrijas attīstību.
09.11.2009 - VC4 Diagnostikas nodaļas Rīgā, Brīvības ielā 180, atklāšana
2009. gada rudenī uz jaunām telpām Rīgā, Brīvības ielā 180, pārcēlās "Veselības centrs 4" Diagnostikas nodaļa. Par godu nodaļas atklāšanai, turpinot restorāna "Hospitālis" atklāšanā aizsāktās tradīcijas, jaunajā Diagnostikas nodaļā darbojās "foto stūrītis"...
09.11.2009 - DYNASTY medicīnas preču veikals - jaunā kvalitātē, jaunās telpās
Mainoties visam šajos laikos, arī SIA "Veselības centrs 4" meitas uzņēmums SIA "Dinastija" ir izvēlējies attīstīties un nepakļauties vispasaules krīzei. DYNASTY atzīmē 5 pastāvēšanas gadus, pārbraucot uz klientiem ērtāk pieejamām telpām un paplašina piedāvātās produkcijas klāstu. Ar š. g. jūliju specializēts medicīnas un skaistumkopšanas preču veikals DYNASTY atrodas - Rīgā, Brīvības ielā 180.
31.10.2009 - Latvijas I Krākšanas čempionāts
Lai pievērstu sabiedrības uzmanību ar miegu saistītām problēmām, 2009. gada naktī no 25. uz 26. septembri viesnīcā "Elizabete" notika Latvijas Krākšanas čempionāts.
31.10.2009 - Restorāna "Hospitālis" atklāšana Vecrīgā, 2009. gada 17. septembrī
Vecrīgas sirdī- Doma laukumā, Tirgoņu ielā 4 durvis vēris restorāns „Hospitālis”, kur apmeklētājs var nokļūt neparastas pseidoslimnīcas atmosfērā. Tās radīšanā iesaistījušās visas Latvijas lielākās slimnīcas un Medicīnas vēstures muzejs, restorāna interjeram ziedojot autentisku, lielākoties padomju dažādu ārstniecības iestāžu atribūtiku, kas piedzīvojusi kārtīgu restaurāciju. Šī konceptuālā ideja pieder Rīgas vadošās ārstniecības iestādes- "Veselības centrs 4" Valdes priekšsēdētājam Mārim Rēvaldam.
31.10.2009 - 2009. gada jūnijā atklāts VC4 Skaistumkopšanas filiāles "Wellslim centrs" Ūdens dziedniecības un relaksācijas centrs
WELLSLIM CENTRS ir trešā „Veselības centra 4” estētiskās medicīnas filiāle, kuras darbības pamatprincipi ir balstīti uz daudzfunkcionālitāti ar mērķi- klientam piedāvāt „pilnu ēdienkarti”. Tās ir jaunas izvēles iespējas un pakalpojumi, kas laika taupīšanas nolūkā vienas iestādes ietvaros dod iespēju atgūt labu veselību, risināt sejas un ķermeņa estētiskās problēmas un relaksēties.
30.10.2009 - 2008. gada 17. oktobrī atklāta lielākā Estētiskās dermatoloģijas un ķirurģijas klīnika Latvijā
„Veselības centrs 4” Estētiskās Dermatoloģijas klīnika ir lielākais un modernākais privātais dermatoloģijas centrs Latvijā. Centrā pieejama mūsdienīga visa veida akūtu un hronisku ādas slimību, kā arī seksuāli transmisīvo slimību diagnostika un ārstēšana, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un augsti kvalificētu speciālistu darbu. Klīnikā ārstu pakalpojumus var saņemt pieaugušie un bērni no dzimšanas brīža.
30.10.2009 - VC4 ar sadarbības partneriem organizē izbraukuma seminārus ārstiem Latvijas reģionos (2009. gada pavasaris)
SIA "Veselības centrs 4", sadarbībā ar SIA "Miega slimību centrs", SIA "Dinastija", SIA "GlaxoSmithKline Latvija", SIA "Bayer" un Eli Lilly (Suisse) S. A. Pārstāvniecību Latvijā, šī gada aprīļa un maija mēnesī organizēja izbraukuma seminārus "Aktualitātes medicīnas pakalpojumu tirgū" Latvijas ārstiem Rīgas rajonā un Latvijas reģionos.
30.10.2009 - Magnētiskās rezonanses kabineta atklāšanaTraumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā sadarbībā ar "Veselības centrs 4"
Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā sadarbībā ar "Veselības centrs 4" svinīgi atklāts magnētiskās rezonanses kabinets. Tajā uzstādītā Siemens magnētiskās rezonanses (MR) iekārta MAGNETOM Avanto, kuras magnētiskā lauka stiprums ir 1,5 T, atšķirībā no mazajām MR iekārtām ar magnētiskā lauka stiprumu līdz 0,35 T sniedz tiešām visaugstākās kvalitātes attēlus.
29.10.2009 - Pirmā restorāna "Hospitālis" atklāšana, 2008. gads
Sākotnēji restorāns "Hospitālis" atradās Rīgā, Stabu ielā, netālu no Brīvības ielas. Aicinām ielūkoties vērienīgajā atklāšanas pasākumā, kas atspoguļo ne tikai pirmā restorāna interjeru, eskterjeru un pārdomātos, restaurētos medicīnas vēstures aksesuārus, bet arī kolorītos restorāna viesus, kas lieliski iejutušies savās lomās.