Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

Sākumlapa > Jaunumi > Jaunumi
17.10.2017 - Diskusija par krūšu veselību
Lai aktualizētu krūšu veselības tēmu sabiedrībā, Veselības centrs 4 un BENU Aptieka aicina ikvienu interesentu uz publisku diskusiju kopā ar atzītiem nozares profesionāļiem.
09.10.2017 - VAI TAVAS KRŪTIS IR VESELAS? PĀRBAUDI!
15. oktobrī tiek atzīmēta Eiropas Krūts veselības diena, savukārt visu oktobra mēnesi notiek dažādas aktivitātes, lai informētu sievietes par krūšu veselības jautājumiem, kā arī veicināt agrīnu krūts vēža diagnostiku.
06.10.2017 - Lāzerprocedūras ar jaunākās paaudzes Alma Lasers frakcionēto CO2 iekārtu FemiLift Smart
Sekojot līdzi inovācijām pasaulē, Capital Clinic Riga saviem klientiem piedāvā arvien jaunas iespējas gan veselības, gan dzīves kvalitātes uzlabošanā. No 2017. gada oktobra Capital Clinic Riga pieejama ražotāja "Alma Lasers" pašas jaunākās paaudzes iekārta - FemiLift Smart frakcionētais CO2 lāzers ginekoloģiskās veselības un intīmo problēmu risināšanai.
04.10.2017 - Jaunums! Teipošanas metodes pielietošana logopēdijā
Mūsu logopēdes Krista Rozenberga un Sabīne Mackeviča 2017. gada oktobrī piedalījušās K-Taping Academy rīkotajos kursos un ieguvušas sertifikātu teipošanas metodes pielietošanai logopēdijā. Tagad šo metodi speciālistes izmantos arī runas terapijā saviem mazajiem klientiem.
04.10.2017 - Jaunums Diagnostikas centrā - ārstnieciskā vingrošana grupā
Diagnostikas centrā no oktobra pieejams jauns pakalpojums - grupu nodarbības sertificētu fizioterapeitu Simonas Galvanovskas un Baibas Narvilas vadībā. Nodarbības ir vērstas uz mugurkaula veselību, īpaši tiks stiprināti korsetes daļas muskuļi, kas iesaistīti mugurkaula noturēšanā.
02.10.2017 - Lāzers efektīvākai epilācijai
“Veselība centrs 4” filiālē “Juglas klīnika” pieejams jauns Lumenis Lightsheer™ DESIRE diodes (805 nm) lāzers, kas piemērots liekā apmatojuma likvidēšanai. Ilgu laiku to pasaule uzskatīja par “zelta”standartu liekā apmatojuma likvidēšanā. Lāzera drošība un efektivitāte ar ilgnoturīgu rezultātu ir apstiprināta vairākos zinātniskos pētījumos.
29.09.2017 - Pacientu ievērībai!
Informējam, ka ir pieejami valsts apmaksāti datortomogrāfijas izmeklējumi, “Veselības centrs 4” filiālē Rīgā, Kr.Barona ielā 115! Pieraksties uz izmeklējumu, zvanot 67847200.
28.09.2017 - Nākotnes medicīna
Šodien “Veselības centrs 4” sadarbībā ar RigaTV24 uzsāk vēl nebijušu Latvijā raidījumu ciklu “Nākotnes medicīna”, kas ēterā būs katru ceturtdienu plkst. 21:00. Tā vadītājs, “Veselības centrs 4” valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds ar studijas viesiem stāstīs, rādīs un diskutēs par mūsdienu tehnoloģijām, to vēsturi un nākotnes iespējām. Šovakar raidījuma tēma – Datortomogrāfija toreiz un tagad. Studijas viesi radiologs diagnosts, VC4 radioloģijas nodaļas vadītājs Kaspars Stepanovs un neiroradiologs Aigars Migals.
22.09.2017 - Esi imūns sagaidot gripu!
No šī gada Latvijā tiek piedāvāta jauna četrekvivalentu vakcīna pret sezonālo gripu ( ražota Francijā). Vakcīna veido imunitāti pret 4 gripas vīrusu tipiem (satur 2 A un 2 B tipus).
21.09.2017 - Pieejamas papildus vietas valsts apmaksātajiem magnētiskās rezonanses izmeklējumiem Jelgavā, Valmierā, Kuldīgā un Liepājā
Informējam, ka SIA "Vizuālā diagnostika" filiālēs Jelgavā, Valmierā, Kuldīgā un Liepājā ir pieejamas papildus vietas valsts apmaksātajiem magētiskās rezonanses izmeklējumiem. Aicinām pacientus veikt pierakstu uz izmeklējumiem, sazinoties ar filiālēm.
18.09.2017 - VC4 dāvinājums paver RSU plašākas iespējas topošo ārstu sagatavošanai
Lai atbalstītu topošos mediķus viņu ceļā uz ārsta profesiju, viena no Latvijas lielākajām privātajām ambulatorajām medicīnas iestādēm, SIA “Veselības centrs 4”, pirmdien, 18. septembrī, parakstījusi ar Rīgas Stradiņa universitāti (RSU) dāvinājuma līgumu, nododot RSU rīcībā divas ultrasonogrāfijas un vienu endoskopijas iekārtu, endoskopa dezinfekcijas aparātu ar reaģentiem, kā arī speciālu kušeti jauno ārstu un veselības aprūpes speciālistu klīnisko prasmju apguvei. Iekārtas tiks izvietotas gan Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā (MITC), gan Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā šogad atklātajā RSU studiju bāzē.
06.09.2017 - Agris Daņiļevičs: Pēc 20 gadiem nolēmu izpētīt pēdu
Reti, kad aizdomājamies, ka tieši pēdas ir tās, kuru labsajūta nosaka mūsu vispārējā organisma stāvokli. Pēdām ir ļoti unikāla konstrukcija un tām ir divas funkcijas — noturēt ķermeņa svaru vertikāli un līdzsvarot ķermeni attiecībā pret pamatni, uz tām gulstas viss mūsu dzīves smagums tiešā nozīmē — ķermenis, somas un citas nastas, kuras ikdienā pat nepiefiksējam. To pēc gandrīz 20 gadu ilgām periodiski ciestām sāpēm pēdās sapratis arī horeogrāfs, deju pasniedzējs Agris Daņiļevičs, kurš dalījās savos iespaidos pēc tehniskā ortopēda apmeklējuma un pēdu izmeklējumu veikšanas.