Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

Sākumlapa > Jaunumi > Jaunumi
13.07.2017 - Jūsu ērtībai Dermatoloģijas klīnika strādā arī sestdienās!
Esi pārāk aizņemts darba dienās? Nav iespēja pieteikt vizīti pie ārsta sev pieejamā laikā? Dermatoloģijas klīnika strādā arī sestdienās!
12.07.2017 - Konsultācijas un ambulatoras manipulācijas bērnu ķirurģijā un traumatoloģijā
“Veselības centrs 4” filiāles “Diagnostikas centrs” telpās pieejami valsts apmaksāti pakalpojumi bērnu ķirurģijā, traumatoloģijā, ortopēdijā.
11.07.2017 - VC4 Diagnostikas centrā klientiem pieejams atjaunotais datortomogrāfijas kabinets
Atjaunotais datortomogrāfijas (DT) kabinets aprīkots ar visjaunāko "General Electric" 64/128 slāņu datortomogrāfu "REVOLUTION EVO with AsiR".
07.07.2017 - “Vizuālā diagnostika” atver datortomogrāfijas kabinetu Siguldā
Piektdien, 7. jūlijā, svinīgi tika atklāts “Veselības centrs 4” grupas uzņēmuma “Vizuālā diagnostika” datortomogrāfijas kabinets Siguldā, kurā ir uzstādīta 64 slāņu datortomogrāfijas iekārta GE Optima CT660.
28.06.2017 - Neinvazīva ādas liftinga procedūra ar augstas intensitātes fokusētu ultraskaņu
“Veselības centrs 4” struktūrvienībā “Dermatoloģijas klīnika” ir pieejama medicīnas tehnoloģiju ražotāja Hironic jaunākā augstas intensitātes fokusēta ultraskaņas iekārta DOUBLO™, 2nd Generation of HIFU, ar kuras palīdzību var veikt efektīvu sejas, kakla un dekoltē zonas ādas liftingu un nostiprināšanu, kā arī sejas ovāla korekciju bez ķirurģiskas iejaukšanās. Šī iekārta palīdz atbrīvoties arī no liekajiem tauciņiem pie ceļiem.
28.06.2017 - “Veselības centrs 4” filiālē “Wellslim centrs” piedāvā ādas atjaunošanas procedūras ar Jett Plasma Lift Profi!
“Veselības centrs 4” filiāle “Wellslim centrs” piedāvā procedūras ādas atjaunošanai, tostarp, sīko grumbu, striju un rētu korekcijai, nelielu asinsvadu, hemangiomu un pigmenta kosmētisko defektu mazināšanai, izmantojot plazmas ierīci Jett Plasma Lift Profi. Ierīce palīdzēs uzlabot ādas stāvokli arī pēc aknes akūtās fāzes, lai novērstu rētu veidošanos.
28.06.2017 - “SpineScan”- digitālā skoliometrija mugurkaula pārbaudei!
“Veselības centrs 4” filiālē “Mugurkaula un locītavu veselības centrs” jauna ierīce - skoliometrs “SpineScan”, kas nodrošina automatizētu mugurkaula deformāciju, posturālo traucējumu un kustību diapazona pārbaudi un apsekošanu.
22.06.2017 - Baltijas Vēnu klīnikas vadošais speciālists - asinsvadu ķirurgs Ints Ūdris gatavo sieru ar zaļumiem
Baltijas Vēnu klīnikas vadošais speciālists - asinsvadu ķirurgs Ints Ūdris šajos Jāņos gatavo sieru ar zaļumiem - dillēm, pētersīļiem un linsēklām! Dilles ir ļoti veselīgas, jo bagātas ar uzturvielām, C vitamīnu un olbaltumvielām, tās normalizētu asinsspiedienu un sniedz burvīgu aromātu! Bet linsēklas palīdz saglabāt optimālu ķermeņa svaru un līdzsvarot cukura līmeni asinīs.
21.06.2017 - Laiks jaunai siera receptei, lai pārsteigtu draugus un ģimeni!
Capital Clinic Riga un Diagnostikas centrs kardioloģe Ilze Zandarte pagatavoja gardu Jāņu sieru ar upeņu sukādēm un medus putekšņiem! Upenes ir bagātas ar C vitamīnu un sniegs lielisku akcentu tradicionālajam Jāņu sieram!
20.06.2017 - Pagatavo tradicionālo Jāņu sieru kopā ar dr. Hosamu Abu Meri un “ID Gourmet” šefpavāru Denisu Ivankovu.
Jau šonedēļ vasaras skaistākie svētki - Līgo vakars un Jāņu diena! Šajos svētkos neiztikt bez latviešiem tik iemīļotā Jāņu siera! Mūsu ārsti - Diagnostikas centra gastroenterologs Hosams Abu Meri, Baltijas Vēnu klīnikas vadošais speciālists - asinsvadu ķirurgs Ints Ūdris un Capital Clinic Riga, Diagnostikas centra kardioloģe Ilze Zandarte viesojās pie “ID Gourmet” šefpavāra Denisa Ivankova, lai kopīgi pagatavotu trīs vienkāršas, veselīgas un interesantas siera receptes!
19.06.2017 - "Veselības centrs 4" godina savus darbiniekus Medicīnas darbinieku dienā
Ik gadu jūnija trešajā svētdienā Latvijā tiek atzīmēta Medicīnas darbinieku diena, kas izvēlēta brīnišķīgā laikā, kad dabā viss zied un smaržo. Medicīnas darbiniekiem jābūt ne tikai augstas raudzes profesionāļiem, bet arī sirds gudriem, apveltītiem ar spēju līdzi just, atbalstīt un saprast pacientu. Šogad Veselības centrs 4, ņemot vērā gan darba devēju, struktūrvienību vadītāju un kolēģu vērtējumu, gan pacientu atsauksmes, godināja vairāk nekā 40 mediķus.
13.06.2017 - Jaunais datortomogrāfs GE Revolution - ir klāt!
"Veselības centrs 4" tehnoloģijas - vienmēr soli priekšā! Tā kā tehnoloģijas attīstās ļoti strauji, "VC4" regulāri nomaina iepriekšējo paaudžu iekārtas pret pašām jaunākajām un labākajām, tādējādi klientiem piedāvājot visprecīzāko diagnostiku. Šobrīd "Veselības centrs 4" filiālē "Diagnostikas centrs" tiek uzstādīta medicīnas tehnoloģiju ražotāja General Electric (GE) jaunākā datortomogrāfijas 128 slāņu iekārta Revolution EVO - pirmais šāds modelis Latvijā.