Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

Sākumlapa > Jaunumi > Jaunumi
23.01.2018 - "Veselības centrs 4" filiālei "Valdlauči" jaunas telpas
No šī gada 22. janvāra “Veselības centrs 4” filiāle “Valdlauči” atradīsies jaunās telpās, pārceļoties no Meistaru ielas 43, Valdlaučos uz Atpūtas ielu 5, Valdlaučos. Tagad Ķekavas novadā izveidots mūsdienīga koncepta veselības centrs, kur vienuviet pieejami diagnostikas, ārstēšanas un rehabilitācijas pakalpojumi.
15.01.2018 - Cenu atkusnis!
Visdraudzīgākās cenas, Encepur vakcīnai pieaugušajiem, pret ērču encefalītu. Nāc un nepārmaksā!
03.01.2018 - Hemoroīdus ārstē arī ar lāzeru!
Pasaulē ir vairāk nekā 10 hemoroīdu operāciju veidi (LONGO, STARR, HET, HAL-RAR, Liga Sure, THD u.c.) un tie visi ir pieejami Veselības centrs 4 proktoloģijas dienestā. Tagad šo metožu klāstu ir papildinājusi arī lāzerterapija. Šis plašais piedāvājumu spektrs un operāciju tehniku daudzveidība paver plašas iespējas palīdzēt pacientam vislabākajā veidā, piemeklējot optimālāko ārstēšanas metodi. Operācijas kvalitatīvu norisi nodrošina moderna operāciju zāle un vairākas labiekārtotas pēc operāciju palātas.
02.01.2018 - “Veselības centrs 4” un kaķis Hugo aicina Tevi piedalīties labdarības akcijā "Siltums katrā būdā"!
“Veselības centrs 4” un kaķis Hugo aicina Tevi piedalīties labdarības akcijā "Siltums katrā būdā" Tukuma dzīvnieku patversmes iemītniekiem. Tukuma dzīvnieku patversmes daudzie suņi un kaķi priecāsies par: siltām segām, palagiem un dvieļiem, bļodiņām vai metāla traukiem dzīvnieku barošanai, kakla siksnām, dzīvnieku barību, kas nav krāsaina.
29.12.2017 - Skaistuma institūtā “Liora” darbu uzsāk dermatovenerologs Aleksejs Zavorins
Dr. A.Zavorins ir Eiropas Dermatoveneroloģijas akadēmijas biedrs, absolvējis Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāti ar izcilību, kā arī šobrīd ir doktorants un pasniedzējs Rīgas Stradiņa univeristātes Infektoloģijas un dermatoloģijas katedrā.
20.12.2017 - Māris Rēvalds saņem Rīgas Stradiņa universitātes Goda doktora nosaukumu.
15.decembrī, “Veselības centrs 4” valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds saņēma Rīgas Stradiņa universitātes Goda doktora nosaukumu.Goda doktora nosaukumu piešķir universitātes Senāts par izciliem sasniegumiem un nozīmīgu ieguldījumu Latvijas un RSU attīstībā. Kā atzina RSU Prof. Dr. med. Guntis Bahs, Māris Revalds ir Goda vīrs un izcils paraugs, sniedzot nozīmīgu ieguldījumu RSU studentu un visas universitātes un medicīnas jomas atbalstā.
14.12.2017 - RSU piešķirs Goda doktora nosaukumus Mārim Rēvaldam un Egilam Gulbim
Piektdien, 15. decembrī, plkst. 15.00 Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) aulā notiks svinīga RSU Goda doktoru inaugurācijas ceremonija, kuras laikā Goda doktora nosaukumi tiks piešķirti Mārim Rēvaldam (SIA Veselības centrs 4) un Egilam Gulbim (SIA E. Gulbja laboratorija). Goda doktora (Doctor Honoris Causa) nosaukumu RSU Senāts piešķir kopš 1990. gada par izciliem sasniegumiem un nozīmīgu ieguldījumu RSU un Latvijas attīstībā.
12.12.2017 - Atgādinām, ka Veselības centrs 4 rentgena kabinets strādā arī sestdienās!
Atgādinām, ka Veselības centrs 4 kabinets strādā arī sestdienās no pl. 9:00 līdz 13 00. 23. un 30. decembrī RTG kabinets būs atvērts līdz pl. 12:00. Pakalpojumu apmaksā Nacionālais veselības dienests un visas apdrošināšanas sabiedrības.
30.11.2017 - Pasaulē vispieprasītākā procedūra arī Latvijā
Veselības centrs 4 skaistuma klīnikā 4. Dimensija pieejama Lutronic INFINI 3 D tehnoloģija, kas ietver augstas intensitātes fokusētu radiofrekvences (RF) risinājumu, un ļauj veikt daudzlīmeņu ādas terapiju. Šī kontrolētā frakcionētā RF enerģija ādā tiek ievadīta, pielietojot “adatu dušu” – smalkas ar zeltu pārklātas mikro adatas. INFINI jau trīs gadus visā pasaulē ir vispopulārākā procedūra ne tikai dažādu neestētisku, bet arī medicīnisku ādas problēmu risināšanai. Turklāt, pieprasīta neatkarīgi no klimata joslas un etniskās grupas.
06.11.2017 - VC4 Diagnostikas dienests saņem ISO 9001: 2015 kvalitātes sertifikātu
2017. gada oktobrī “Veselības centrs 4” izveidoja Diagnostikas dienestu, kas nodrošina funkcionālo un radioloģisko diagnostiku. Diagnostikas dienests ir izgājis kvalitātes vadības sistēmas sertifikācijas auditu atbilstoši jaunā standarta ISO 9001:2015 prasībām. Iegūtais sertifikāts ir nozīmīgs apliecinājums, kas garantē pasaules līmeņa pakalpojumu kvalitāti un servisu, kā arī sakārtotu procesu vadības sistēmu. Sertifikāta iegūšana ir nozīmīgs notikums gan mūsu klientiem, gan esošajiem un potenciālajiem darbiniekiem, kā arī sadarbības partneriem.
01.11.2017 - Paciente Evita Trepša: “Pirmo reizi pēc operācijas uzkrāsot acis bija īsta bauda!”
Paciente Evita Trepša stāsta, ka noslīdējuši acu plakstiņi, ir pārmantota problēma, ar kuru sieviete sadzīvojusi jau kopš pusaudzes gadiem. Pirms operācijas Evita ikdienā bieži staigājusi saulesbrillēs vai ar noliektu galvu, bet ikreiz, kad sieviete gājusi pie grimētājas pirms tam brīdinājusi, lai speciāliste nepārdzīvo, ka acis nav iespējams uzkrāsot - lielos “maisiņus” patiesi nav varējusi noslēpt neviena tonālā krēma kārta.
31.10.2017 - “Veselības centrs 4” iegādājies skaistuma institūtu “Liorá”
“Veselības centrs 4” turpmāk veicinās skaistuma institūta “Liorá” attīstību, turpinot sniegt profesionālus skaistumkopšanas, kosmetoloģijas, estētiskās medicīnas un dermatoloģijas pakalpojumus.