Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

Sākumlapa > Jaunumi > Jaunumi
09.06.2017 - Arī šogad SIA "Veselības centrs 4" saglabā līdera pozīciju uzņēmumu Reputācijas Topa grupā "Sabiedriskie, sociālie un individuālie pakalpojumi"
Aldara muzejā svinīgā “Uzņēmumu Reputācijas Topa 2017”* apbalvošanas ceremonijā tika paziņoti uzņēmumi un uzņēmuma vadītāji ar augstāko reputāciju. “Uzņēmumu Reputācijas Topa” sadaļā "Sabiedriskie, sociālie un individuālie pakalpojumi" jau otro gadu 1. vietu ieguva SIA “Veselības centrs 4”(VC4). Uzņēmumu reputācijas topa mērījumiem tika izmantotas septiņas mērauklas – augsts eksporta potenciāls, laba saziņa ar sabiedrību, labs darba devējs, labi produkti un pakalpojumi, uz nākotni orientēts, rūpes par sabiedrības labklājību un atbildīgs pret vidi.VC4 ierindojās arī “Uzņēmumu Reputācijas Topa 2017”godpilnajā 14. vietā, šogad paceļoties par 6 pozīcijām uz augšu.
01.06.2017 - Darba laika izmaiņas no 1. jūnija
Vasaras sezonā no 1. jūnija līdz 31. augustam "Veselības centrs 4" procedūru kabinets, laboratorija un vakcinācijas kabinets sestdienās nestrādās, bet Fizikālās terapijas un ķermeņa estētikas kabineta darba laiks ir saīsināts.
31.05.2017 - 1.jūnijs- Starptautiskā bērnu aizsardzības diena!
Atzīmējot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, rūpējoties gan par bērnu, gan topošās māmiņas veselību un labsajūtu, “Veselības centrs 4” izdod īpašā dizaina Mātes pasi!
16.05.2017 - “Veselības centrs 4” iegādājies Starptautisko CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolu
“Veselības centrs 4” turpmāk attīstīs Starptautisko CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolu, kas piedāvā studēt izglītības programmu kosmētiķa specialitātē, vienlaikus apgūstot arī Estētikas un Kosmetoloģijas Starptautiskās Komitejas – CIDESCO apmācības programmu. Skaistumkopšanas pasaulē CIDESCO ir prestižākā starptautiskā sabiedriskā organizācija, un iegūtais diploms garantē augstu izglītības kvalitāti.
12.05.2017 - Vasara tuvojas - pārbaudi ādu laicīgi!
No 15. līdz 20. maijam “Veselības centrs 4” jau 9. gadu piedalīsies starptautiskajā Eiromelanomas kustībā, aicinot sabiedrību pievērst uzmanību ādas stāvoklim un par simbolisku samaksu veikt pilna ķermeņa ādas veidojumu diagnostiku.
09.05.2017 - Prof. A.Tarakānova praktiskais seminārs SCENAR lietošanā
Rīgā, 14.maijā no plkst. 10:00 – 16:00 notiks profesora Aleksandra Tarakānova praktiskais seminārs SCENAR lietošanā. Praktiskā semināra tēma – prof. A. Tarakānova pieredze un praktiskie padomi SCENAR lietošanā. Auditorija – visi kam ir SCENAR ierīce un zināšanas tā pielietošanā.
09.05.2017 - 2017. gada SEB Kalnu divriteņu maratona sezona ir sākusies.
Svētdien, 30.aprīlī, ar posmu no Cēsīm līdz Valmierai startēja 2017. gada SEB Kalnu divriteņu maratona sezona. Četrās dažādās distancēs piedalījās vairāk nekā 2100 dalībnieku, sākot no riteņbraukšanas profesionāļiem līdz amatieriem, bērniem un jauniešiem. Lai arī pirmajā posmā nevienā no distancēm nebija lielu kāpumu, tomēr lietainie laika apstākļi radīja daudz citu pārbaudījumu. Dalībnieku veselību uzraudzīja Veselības centra 4 Neatliekamās palīdzības dienesta brigādes.
09.05.2017 - Vēnu veselības mēneša ar VEF Riga komandu
Pagājušajā nedēļā noslēdzām Vēnu veselības mēnesi ar dakteres Irinas Kajunas ciemošanos pie VEF Riga komandas puišiem, lai veiktu kāju vēnu skrīningu un sniegtu rekomendācijas.
08.05.2017 - Esi atbildīgs - sporto vesels!
Tas, ka fiziskās aktivitātes, sportošana sabiedrībā ir populāra, ir vērtējams ļoti pozitīvi, jo kustības taču nozīmē dzīvību, veselību. Tomēr ir arī otra puse - tiklīdz trenējamies ne tikai tāpēc, lai būtu izkustējušies, bet gan tāpēc, lai sasniegtu pēc iespējas augstākus rezultātus, arī sportošana var būt risks veselībai.
28.04.2017 - Ārstēšanai ar MonaLisa Touch® procedūru - pārsteidzoši labi rezultāti.
Veselības centrs 4 ārsti pirmie Latvijā urīna nesaturēšanu un maksts atslābuma sindromu sāka ārstēt ar lāzeru. 2014. gadā ginekologu un urologu rīcībā nonāca lāzertehnoloģiju ražotāja FOTONA lāzera sistēma Dynamis SP (Inconti Lase un Intima Lase metodes), bet 2016. gadā šo problēmu ārstēšanai sāka pielietot vēl efektīvāku DEKA frakcionētā CO2 lāzera metodi - MonaLisa Touch®.
28.04.2017 - Darba laika izmaiņas svētkos
Svētkos veselības centrs 4 filiālēs ir mainīti darba laiki. Pilns izmaiņu saraksts pieejams šeit.
12.04.2017 - Lattelecom Rīgas maratons jau 14. maijā! Vai tava veselība ir gatava šim izaicinājumam?
Piedalīties maratonā - tā ir liela apņemšanās un liels izaicinājums, kas prasa ne tikai psihoemocionālu un gribas noturību, bet arī lielisku veselību. Tādēļ visiem, kuri ir nolēmuši atkārtoti vai arī pirmo reizi mūžā pierādīt sev un citiem - es varu noskriet maratonu, piedāvājam fiziskās sagatavotības un veselības pārbaudi, lai intensīvie treniņi pirms skrējiena un skrējiens neradītu nepatīkamus pārsteigumus un problēmas.