Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

Sākumlapa > Jaunumi > Jaunumi
06.09.2017 - Izglītojoša konference Latvijas kosmetologiem un kosmētiķiem
Svētdien, 3. septembrī, VC4 Diagnostikas centrā notika “Veselības centra 4” un Latvijas Kosmētiķu un Kosmetologu asociācijas rīkotā izglītojošā konference „Jaunāko tehnoloģiju un medicīnas sasniegumu pielietošana estētiskajā dermatoloģijā un skaistumkopšanā. Būtiskākie riski”, kurā lekcijas lasīja VC4 ārsti un speciālisti.
06.09.2017 - Kuldīgā uzstādīta jaunākās paaudzes datortomogrāfijas iekārta – Siemens Somatom go.Up
SIA “Veselības centrs 4” grupas uzņēmums SIA “Vizuālā diagnostika” ir iegādājies jaunākās paaudzes datortomogrāfijas iekārtu Siemens Somatom go.Up , tādā veidā turpinot darbu pie attīstības un pakalpojumu kvalitātes uzlabošanas. Iekārta augusta nogalē ir uzstādīta SIA “Vizuālā diagnostika” Radioloģijas nodaļā Kuldīgā.
05.09.2017 - Telefoniskas bezmaksas "Veselības centrs 4" ārstu konsultācijas "Apotheka" klientiem.
"Veselības centrs 4" un Apotheka uzsākot jaunu projektu, katru mēnesi, sākot ar šī gada septembri, piedāvā vienu dienu mēnesī, kuras laikā iespējams saņemt telefonisku "Veselības centrs 4" ārstu konsultāciju. Zvani jau 12. septembrī un saņem savu konsultāciju!
29.08.2017 - SIS – terapijas metode ar pozitīvu ietekmi uz cilvēka ķermeni
Sāpēm vienmēr ir bijusi nozīmīga loma, un tās tiek uzskatītas par simptomu, kas liecina par cilvēka ķermenim nodarītu bojājumu vai slimību. Šādos gadījumos ir vēlamas neinvazīvas terapijas metodes bez negatīvām blakusparādībām. Viena no tādām ir BTL SUPERINDUKTĪVĀ SISTĒMA (SIS).
17.08.2017 - Uzmanību! Darba laika izmaiņas 18. un 19 augustā
18. augustā rentgena un mamogrāfijas kabinets Krišjāņa Barona ielā 117, kā arī datortomogrāfijas kabinets Krišjāņa Barona ielā 115, strādās līdz 15:00. bet 19. augustā šie pakalpojumi nebūs Krišjāņa Barona ielā nebūs pieejami.
24.07.2017 - Jaunums! Uztura un diētas plāna izstrāde
Klīnikā darbu uzsākusi uztura speciāliste, fizioloģe Baiba Grīnberga, kura klientiem piedāvā jaunu pakalpojumu - detalizētu un individualizētu uztura vai diētas plāna izstrādi. Daļā sabiedrības valda mīts, ka uztura vai diētas plāns nepieciešams tikai tiem, kuriem ir jāatbrīvojas no liekā svara, taču tā nebūt nav - specializēts uztura plāns nepieciešams daudzos gadījumos: gan profilaktiskos, gan ārstēšanās, gan veselības uzturēšanas nolūkos.
24.07.2017 - Capital Clinic Riga pieejamas vecmātes konsultācijas
Jaunums! Capital Clinic Riga klientus pieņem vecmāte Elīna Kalniņa. Sniedz konsultācijas par grūtniecības norisi, fizioloģiju, dzemdību procesu, elpošanu tehniku, dzemdību pozām, pēcdzemdību periodu, jaundzimušā pareizu aprūpi, par krūts zīdīšanu, kā arī hendlingu - zīdaiņu pareizu turēšanu, celšanu, nešanu u.c.
24.07.2017 - Darbu Capital Clinic Riga uzsācis jauns ārsts - ginekologs, dzemdību speciālists Jurijs Lapidus
Ārsts veic sieviešu slimību diagnostiku, ārstēšanu un profilaksi, ultrasonoskopiskos izmeklējumus, STS izmeklēšanu, ārstēšanu, sniedz konsultācijas neauglības gadījumos, veic menopauzālu traucējumu ārstēšanu. Konsultē jauniešu (no 16 gadu vecuma) ginekoloģijas jautājumu risināšanā, kontracepcijā.
13.07.2017 - Jūsu ērtībai Dermatoloģijas klīnika strādā arī sestdienās!
Esi pārāk aizņemts darba dienās? Nav iespēja pieteikt vizīti pie ārsta sev pieejamā laikā? Dermatoloģijas klīnika strādā arī sestdienās!
12.07.2017 - Konsultācijas un ambulatoras manipulācijas bērnu ķirurģijā un traumatoloģijā
“Veselības centrs 4” filiāles “Diagnostikas centrs” telpās pieejami valsts apmaksāti pakalpojumi bērnu ķirurģijā, traumatoloģijā, ortopēdijā.
11.07.2017 - VC4 Diagnostikas centrā klientiem pieejams atjaunotais datortomogrāfijas kabinets
Atjaunotais datortomogrāfijas (DT) kabinets aprīkots ar visjaunāko "General Electric" 64/128 slāņu datortomogrāfu "REVOLUTION EVO with AsiR".
07.07.2017 - “Vizuālā diagnostika” atver datortomogrāfijas kabinetu Siguldā
Piektdien, 7. jūlijā, svinīgi tika atklāts “Veselības centrs 4” grupas uzņēmuma “Vizuālā diagnostika” datortomogrāfijas kabinets Siguldā, kurā ir uzstādīta 64 slāņu datortomogrāfijas iekārta GE Optima CT660.