Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

Sākumlapa > Jaunumi > Jaunumi
31.10.2017 - Ultraskaņa un radiofrekvence skaistuma sardzē!
Veselības centrs 4 skaistuma klīnikā 4. Dimensijā tagad pieejama "AlmaLasers" jaunākās paaudzes "Accent Prime" multifunkcionāla iekārta, kurā apvienotas augstas intensitātes ultraskaņas (US) un radiofrekvences (RF) tehnoloģijas. Tās secīgi izmantojot, vienas procedūras laikā tiek sasniegts labāks efekts. Pateicoties daudzveidīgajiem aplikatoriem, iespējams risināt plaša spektra sejas un ķermeņa estētiskās problēmas. Pielietojot RF tehnoloģiju, var risināt arī svīšanas problēmas.
30.10.2017 - Jaunums! Estētiskā ginekoloģija
Sekojot līdzi inovācijām pasaulē, piedāvājam saviem klientiem arvien jaunas iespējas gan veselības, gan dzīves kvalitātes uzlabošanā. Tagad "Veselības centrs 4" un "Capital Clinic Riga" pieejami divi jauni pakalpojumi tieši sievietēm - ginekoloģiskās veselības un intīmo problēmu risināšanai
27.10.2017 - Savlaicīga un regulāra krūšu pārbaude – būtiskākais krūts vēža profilakses priekšnoteikums
Krūts vēzis ir izplatīta un viltīga slimība. Statistika atklāj, ka katra desmitā sieviete Latvijā dzīves laikā saslimst ar krūts vēzi. Turklāt satraucoši ir tas, ka audzēji var neizraisīt pacientiem nekādas sūdzības un saslimšana var norisināties nemanāmi. Lai aktualizētu šo veselībai svarīgo tēmu, šonedēļ Veselības centrs 4 un BENU Aptieka organizēja publisku diskusiju kopā ar atzītiem nozares profesionāļiem, pievēršoties būtiskākajiem jautājumiem krūšu veselības jomā.
27.10.2017 - Bojāto vēnu ārstēšanā pielieto robotizētu lāzera vada atvilcēja sistēmu
Veselības centrs 4 (VC4) filiāles Baltijas Vēnu klīnika profesionāļu rokās ir nonācis jaunākās paaudzes ALMA VascuLifeTM (1470 nm) lāzers, kas ar savu inovatīvo risinājumu ir mainījis endovenozās ārstēšanas standartus, sniedzot ieguvumus gan pacientiem, gan ārstiem. Tas nodrošina šobrīd efektīvāko lielo (GVS) un mazo (SSV) vēnu ārstēšanu, apvienojot unikālo robotizēto atvilcēja sistēmu ar 1470 nm radiālās emisijas diodi.
23.10.2017 - “Veselības centrs 4” atver astoto vakcinācijas kabinetu. Tagad arī Ventspilī!
Kurzemes novada iedzīvotājiem un Ventspils pilsētas viesiem durvis vērusi jaunākā “Veselības centrs 4” (VC4) struktūrvienība -“Vakcinācijas kabinets Ventspils”.
17.10.2017 - Diskusija par krūšu veselību
Lai aktualizētu krūšu veselības tēmu sabiedrībā, Veselības centrs 4 un BENU Aptieka aicina ikvienu interesentu uz publisku diskusiju kopā ar atzītiem nozares profesionāļiem.
09.10.2017 - VAI TAVAS KRŪTIS IR VESELAS? PĀRBAUDI!
15. oktobrī tiek atzīmēta Eiropas Krūts veselības diena, savukārt visu oktobra mēnesi notiek dažādas aktivitātes, lai informētu sievietes par krūšu veselības jautājumiem, kā arī veicināt agrīnu krūts vēža diagnostiku.
06.10.2017 - Lāzerprocedūras ar jaunākās paaudzes Alma Lasers frakcionēto CO2 iekārtu FemiLift Smart
Sekojot līdzi inovācijām pasaulē, Capital Clinic Riga saviem klientiem piedāvā arvien jaunas iespējas gan veselības, gan dzīves kvalitātes uzlabošanā. No 2017. gada oktobra Capital Clinic Riga pieejama ražotāja "Alma Lasers" pašas jaunākās paaudzes iekārta - FemiLift Smart frakcionētais CO2 lāzers ginekoloģiskās veselības un intīmo problēmu risināšanai.
04.10.2017 - Jaunums! Teipošanas metodes pielietošana logopēdijā
Mūsu logopēdes Krista Rozenberga un Sabīne Mackeviča 2017. gada oktobrī piedalījušās K-Taping Academy rīkotajos kursos un ieguvušas sertifikātu teipošanas metodes pielietošanai logopēdijā. Tagad šo metodi speciālistes izmantos arī runas terapijā saviem mazajiem klientiem.
04.10.2017 - Jaunums Diagnostikas centrā - ārstnieciskā vingrošana grupā
Diagnostikas centrā no oktobra pieejams jauns pakalpojums - grupu nodarbības sertificētu fizioterapeitu Simonas Galvanovskas un Baibas Narvilas vadībā. Nodarbības ir vērstas uz mugurkaula veselību, īpaši tiks stiprināti korsetes daļas muskuļi, kas iesaistīti mugurkaula noturēšanā.
02.10.2017 - Lāzers efektīvākai epilācijai
“Veselība centrs 4” filiālē “Juglas klīnika” pieejams jauns Lumenis Lightsheer™ DESIRE diodes (805 nm) lāzers, kas piemērots liekā apmatojuma likvidēšanai. Ilgu laiku to pasaule uzskatīja par “zelta”standartu liekā apmatojuma likvidēšanā. Lāzera drošība un efektivitāte ar ilgnoturīgu rezultātu ir apstiprināta vairākos zinātniskos pētījumos.
29.09.2017 - Pacientu ievērībai!
Informējam, ka ir pieejami valsts apmaksāti datortomogrāfijas izmeklējumi, “Veselības centrs 4” filiālē Rīgā, Kr.Barona ielā 115! Pieraksties uz izmeklējumu, zvanot 67847200.