Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

Sākumlapa > Jaunumi > Jaunumi
“Veselības centrs 4” atvēris jaunu filiāli – “RTU Veselības centrs”
(27.10.2016)

Ceturtdien, 27. oktobrī, svinīgi tika atklāta Veselības centra 4 (VC 4) filiāle “Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Veselības centrs”. Jaunā filiāle atrodas RTU studentu pilsētiņā Ķīpsalā, RTU Ķīpsalas peldbaseina telpās, kas ir stratēģiski pārdomāta vieta, lai to ērti varētu apmeklēt universitātes studenti un mācībspēki.

 

 

VC 4 “RTU Veselības centrā” varēs saņemt ģimenes ārsta vai ārsta palīga konsultācijas, veikt elektrokardiogrammu, saņemt medicīniskās manipulācijas, piemēram, injekcijas, intravenozās sistēmas uzlikšanu, asinsspiediena mērījumu, saņemt medicīniskās izziņas utt. Tāpat “RTU Veselības centrā” ir iespējams vakcinēties, klientu ērtībām tiek nodrošināts arī  procedūru kabinets, kurā iespējams nodot arī analīzes.

 

 

VC4 valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds norāda: “Attīstoties Ķīpsalas infrastruktūrai un RTU studentu pilsētiņai, kā arī RTU pieaugot gan Latvijas, gan ārvalstu studentu skaitam, vēlamies piedāvāt iespēju ērti pieejamā vietā un laikā saņemt medicīniskos pakalpojumus, kas ir ģimenes ārsta kompetencē. Tāpat “RTU Veselības centra” pakalpojumus aicinām izmantot Ķīpsalas peldbaseina apmeklētājiem un ceram, ka, pateicoties izdevīgajai lokācijai, arī tuvās Pārdaugavas iedzīvotāji labprāt apmeklēs mūsu jauno filiāli.”

 

Savukārt RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis atzīmē: ““RTU Veselības centra” izveide un  atklāšana ir ļoti gaidīts notikums. Mēs ceram, ka veselības centra jaunajās telpās izdosies īstenot galveno uzdevumu, proti, veselības aprūpi padarīt krietni vien pieejamāku ne vien vietējiem, bet arī mūsu ārzemju studentiem.”

 

 

VC4 filiāles “RTU Veselības centrs” atklāšanā piedalījās gan RTU rektors un administrācijas pārstāvji, gan VC4 valdes priekšsēdētājs, kā arī pārstāvji no RTU Ķīpsalas peldbaseina kompleksa.

 

SIA “Veselības centrs 4” ir viena no Latvijā lielākajām privātajām medicīnas kompānijām daudzprofilu ambulatorās medicīnas iestāžu grupā. “RTU Veselības centrs” atradīsies RTU Ķīpsalas peldbaseina 1. stāva telpās Ķīpsalas ielā 5, Rīgā.

 

No kreisās -  RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis, VC4 valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds , RTU Ķīpsalas peldbaseina izpilddirektore Dace Buliņa, RTU rektora vietnieks starptautiskajā akadēmiskajā sadarbībā un ārzemju studentu apmācībā Igors Tipāns

 

Foto:LETA

 

Laura Titāne
Sabiedrisko attiecību speciāliste
SIA «Veselības centrs 4»
Tālr.: + 371 29355984, laura.titane@vc4.lv