Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

Sākumlapa > Jaunumi > Jaunumi
VC4 lāzertehnoloģiju klāstam pievienojusies šobrīd jaunākā un drošākā tehnoloģija
(23.02.2017)

DEKA (Itālija) Motus AX Alekandrīta (755nm) lāzers šobrīd ir ne tikai jaunākā (2016. g.) Latvijā un Baltijā pieejamā lāzersistēma, bet, balstoties uz klīniskajiem pētījumiem,* pasaulē atzīta arī par visefektīvāko un drošāko lāzerepilācijas tehnoloģiju.

 

755 nm ir vispiemērotākais lāzerviļņu garums, lai atbrīvotos no liekā apmatojuma, tai skaitāno gaišiem un smalkiem matiņiem jebkurā sejas un ķermeņa daļā. Procedūru var veikt visiem ādas tipiem, ieskaitot IV un V fototipu. Kaut arī lāzers darbojas ar ļoti lielu jaudu, kas dod iespēju sasniegt rezultātu daudz ātrākā laikā, kombinācijā ar MOVEO tehnoloģijupacientam tiek garantēta pilnīga drošība. Procedūra nerada ādas kairinājumu, ādas krāsas izmaiņas, dedzināšanas sajūtu, līdz ar to ir īpaši piemērota jūtīgām ķermeņa vietām. Kaut arī šī lāzera uzgalis ir neliels, procedūra norit ievērojami ātrāk kā ar citiem līdz šim Latvijā pieejamiem lāzeriem. Ātrums, drošība un noturīgs rezultāts ir galvenie šī lāzera ieguvumi

Atšķirībā no cita veida lāzerprocedūrām, šīs laikā kontakta gēla vietā pielieto speciālu eļļu.

 

 

* Ar visiem DEKA lāzeriem pirms to nonākšanas tirgū tiek veikti klīniskie pētījumi, lai izvērtētu jauno tehnoloģiju klīnisko iedarbību, blakusparādības, drošumu un efektivitāti.

 

DEKAMotus AX Alekandrīta lāzers pieejams VC4 Medicīnas centrā T/C SPICE Lielirbes ielā 29, Rīgā, 2. stāvā blakus LIDO.Reģistratūras tālr.: 29993706.