Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

Sākumlapa > Jaunumi > Jaunumi
Izglītojoša konference Lauku ģimenes ārstiem
(28.02.2017)

 

Aizvadītajā piektdienā, 24. februārī, VC4 Diagnostikas centrā notika, jau par tradīciju kļuvusī, “Veselības centra 4” un Latvijas lauku ģimenes ārstu asociācijas rīkotā konference, kurā lekcijas lasīja un ar savām zināšanām dalījās VC4 ārsti. Šo semināru klātienē noklausījās 180 ģimenes ārsti.

 

 

Par novitātēm kāju vēnu diagnostikā un problēmu risināšanā stāstīja VC4 “Baltijas Vēnu klīnikas” vadošais speciālists, asinsvadu ķirurgs, flebologs Dr.  Ints Ūdris lekcijā “Novitātes dziļo un virspusējo vēnu endovenozajā ārstēšanā”.
 
 
 
 
 
 
 
Kā sievietei saglabāt savu sievišķību pēc dzemdībām un menopauzē izglītoja “Veselības centrs 4” ginekoloģijas nodaļas vadītāja dr. Ilona Kampara un ginekoloģe dr. Natalja Mošna lekcijā: „Dažādas ginekoloģiskās problēmas un to mūsdienīgs risinājums”.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kādas ir sirds saslimšanas, kā ģimenes ārstam tās atpazīt, kādas ir jaunākās sirds problēmu diagnostikas iespējas, izsmeļoši un profesionāli savā lekcijā “Ehokardiogrāfijas loma pacienta kardiovaskulārā riska novērtēšanā” stāstīja Latvijas ehokardiogrāfijas biedrības prezidents, VC4 “Diagnostikas centra” kardiologs, ehokardiogrāfijas speciālists Dr. med. Artjoms Kaļiņins.
 
 
 
 
Par resnās zarnas vēzi un ar to saistītajiem izmeklējumiem, kāds ir izmeklēšanas grafiks, lai šo slimību laicīgi atpazītu, izglītoja VC4 “Diagnostikas centra” un grupas uzņēmuma Capital Clinic Riga gastroenteroloģe – endoskopiste dr. Ilona Vilkoite lekcijā „Būtiskākais par resnās zarnas vēzi un kā to diferencēt no citām gremošanas trakta slimībām”.
 
 
 
 
LLĢĀA prezidente Līga Kozlovska informēja par PVA aktualitātēm.
 
 
Konferences noslēgumā norisinājās 2 pāru komforta apavu  izloze no VC4 grupas uzņēmuma “Dynasty” un 2 grāmatu komplekti no Veselības centra 4.
 
 
 
 
 
 

 

Paldies, Latvijas lauku ģimenes ārstu asociācijai, Veselības centra 4 un Capital Clinic Riga speciālistiem par sadarbību!