Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

Sākumlapa > Jaunumi > Jaunumi
Pacienta stāsts: venozu un trofisku čūlu ārstēšana
(20.03.2017)

 

 

Pacients Jānis Strauts vairākas reizes mēnesī mēro 180 km lielu attālumu, lai apmeklētu konsultāciju pie Baltijas Vēnu klīnikas ķirurģes, kas specializējusies kāju venozo čūlu ārstēšanā - Dr. Aleksandras Kušpelo. Video stāstā pacients dalās savā pieredzē ar čūlu ārstēšanu un atzīst, ka Dr. Kušpelo ir pelnījusi tikai vislabākos vārdus un visaugstāko atzinību. 

 

 

 

   
 
 
Pacients Jānis Strauts atzīst: “Pirms nonācu pie dr.Kušpelo, izbraukāju pusi Latvijas!”

 

Pacients Jānis Strauts 180 km garo ceļu  no Apes novada pie dakteres Aleksandras Kušpelo mēro regulāri. Savas čūlas ārstēšanā Jānis gājis garu ceļu, pabūts gan Rīgas, gan lielāko Latvijas pilsētu slimnīcās, sanācis palīdzību meklēt arī plaši reklamētās privātklīnikās, tomēr problēmu tā arī nav izdevies atrisināt. Iepriekš Jānim pat veikta ādas pārstādīšanas operācija Vācijas speciālistu uzraudzībā, tomēr tā izrādījusies neveiksmīga, un problēmas turpinājušās

 

Pēc vairāku gadu cīņas ar čūlu, pie Jāņa nonākusi informācija, ka Veselības centrā 4 strādājot ķirurģe, kas specializējusies kāju venozo čūlu ārstēšanā- dr. Aleksandra Kušpelo. Pirmās konsultācijas laikā, daktere uzstādījusi mērķi- ja Jānis klausīšot visus norādījumus un stingri ievēros ārstes noteikumus, rezultāti neizpaliks.

 

Šobrīd Jānis atzīst, ka problēma jau ir gandrīz uzveikta, un panākumu pamatā ir ārstes ieteikumu 100% ievērošana. Jānis norāda, ka savā dzīvē ir ārstējies pie ļoti daudziem ārstiem, tomēr Dr.Kušpelo viennozīmīgi ir pelnījusi tikai vislabākos vārdus un visaugstāko atzinību.

 

“Lai dakterei neapsīkst darba spars un iejūtība pret saviem pacientiem, kaut visi ārsti ņemtu paraugu no dr. Kušpelo kā būtu jāveido komunikācija ar cilvēkiem!” atzīst Jānis un atzīmē, ka visai Latvijai būtu jālepojas ar tādu ārsti kā Aleksandra Kušpelo!