Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

Sākumlapa > Jaunumi > Jaunumi
Lāzerprocedūras ar jaunākās paaudzes Alma Lasers frakcionēto CO2 iekārtu FemiLift Smart
(06.10.2017)

 

Sekojot līdzi inovācijām pasaulē, Capital Clinic Riga saviem klientiem piedāvā arvien jaunas iespējas gan veselības, gan dzīves kvalitātes uzlabošanā. No 2017. gada oktobra Capital Clinic Riga pieejama ražotāja "Alma Lasers" pašas jaunākās paaudzes iekārta  - FemiLift Smart frakcionētais CO2 lāzers ginekoloģiskās veselības un intīmo problēmu risināšanai.
 

FemiLift nodrošina minimāli invazīvu ambulatoru procedūru ar CO2 lāzertehnoloģiju  dažādu sievietes intīmās veselības un labsajūtas problēmu risināšanā.

 

 

Visas "Alma Lasers" iekārtas un terapijas metodes ir klīniski pārbaudītas, un tās visā pasaulē ar lieliem panākumiem pielieto dažādās nozarēs – dermatoloģijā, estētiskajā medicīnā, kosmetoloģijā, ķirurģijā, kā arī ginekoloģijā. 

 

Jaunākās paaudzes FemiLift Smart frakcionētais CO2 lāzers šobrīd ir aboslūts līderis šajā segmentā ne tikai Latvijā, bet visā Baltijā.

Tas paver jaunas iespējas kvalitatīvi, ātri, bez sāpēm, bez anestēzijas, bez vecuma ierobežojuma, bez blaknēm veikt gan ārstnieciskas, gan estētiskās ginekoloģijas procedūras:

•   slodzes urīna nesaturēšanas ārstēšanai

•   maksts kanāla tvirtuma atjaunošanai

•   menopauzes un pēcmenopauzes simptomu novēršanai

•   atjaunošanai pēcdzemdību periodā

•   maksts sausuma un atkārtotu infekciju novēršanai

•   dzimumdzīves kvalitātes uzlabošanai

 

  

 

  

Iekārta ļauj veikt arī ārējo dzimumorgānu balināšanu jeb pigmenta noņemšanu no kaunuma lūpām un starpenes zonas slīpēšanu leikoplakijas gadījumā, pēcdzemdību rētu likvidēšanu, kā arī lielo kaunuma lūpu dabiskā skaistuma atjaunošanu, uzmanīgi noslīpējot ādas virsējo slāni. Tuvākajā nākotnē būs pieejama arī ķirurģiska ārstēšana – dažādu veidojumu likvidēšana no ārējiem dzimumorgāniem.

 

"Ar šo lāzeru iespējams veikt ne tikai atjaunojošas procedūras, bet arī ķirurģisku ārstēšanu, slīpēšanu un pat pigmentētu laukumu balināšanu. Tam, salīdzinot ar iepriekšējo paaudžu lāzeriem, ir plašāks staru kūlīšu iedarbības diapazons, līdz ar to dziļāka terapeitiskā iedarbība un lielāka efektivitāte. Šī iekārta ir aprīkota ar vairāku pakāpju drošības sistēmu - ārsts pieņem lēmumu par nepieciešamo procedūru, par parametriem, bet "gudrā iekārta" pati iestata programmu, nodrošinot piemēroto režīmu. Līdz ar to iespējams izvairīties no cilvēciskā faktora jeb nejaušas ārsta kļūdas", par jaunās iekārtas priekšrocībām stāsta Capital Clinic Riga ginekoloģeInga Dunce.

 

Lāzerprocedūras uzlabo gļotādas apasiņošanu, barošanu un tās stāvokli kopumā, koriģē maksts sieniņu noslīdējumu un atjauno normālu maksts formu un apjomu, mazina urīna nesaturēšanu, ko nereti izraisa ilgstošas un smagas dzemdības vai mazuļi ar lielu dzimšanas svaru. FemiLift procedūras palīdz arī likvidēt maksts sausumu, kas itin bieži parādās gan pēcdzemdību periodā, gan sievietēm menopauzē.

 

Ja izjūti diskomfortu saistībā ar urīna noplūdi šķaudot, klepojot, dzimumakta laikā, nelielas fiziskās slodzes gadījumā – lēkājot ar lecamauklu, uz batuta vai taisot presīti –, var palīdzēt FemiLift.

 

Ar urīna nesaturēšanu nekādā gadījumā nevajadzētu samierināties, jo pašlaik pieejamās jaunākās paaudzes tehnoloģijas spēj palīdzēt atrisināt šādas problēmas. Procedūras laikā aktivizējas šūnas, kas stimulē kolagēna un elastāna pārveidošanos un jaunu kolagēna šķiedru veidošanos gļotādā, pie urīnizvadkanāla un maksts priekšējā sienā. Tā kā abas ir cieši saistītas, tas uzlabo un koriģē urīna nesaturēšanu.

 

 

Procedūra ir:

•   ātra- ilgst tikai 7 minūtes. Sieviete var jebkurā sev ērtā laikā, kaut vai pusdienu pārtraukumā, to veikt un pēc tam doties savās ikdienas gaitās

•   bez sāpēm un bez anestēzijas- procedūras laikā nejūt sāpes, tikai lāzera radītu siltumu komforta līmenī, tādēļ nav nepieciešama atsāpināšana

•   bez blaknēm un bez atjaunošanās perioda- pēc procedūras nav atjaunošanās perioda, kāds nepieciešams pēc operācijām, kā arī nav novērotas nekādas blaknes. Vienīgais ierobežojums ir - nedēļu jāatturas no dzimumdzīves un nevajadzētu ļoti aktīvi sportot vai celt lielus smagumus

•   bez vecuma ierobežojuma- lāzerocedūras var veikt jebkura vecuma sievietēm, ja ir atbilstošas indikācijas. Visbiežāk tās nepieciešamas sievietēm pēc dzemdībām maksts un maksts kanāla tvirtuma atjaunošanai, sievietēm pre - un menopauzes laikā vairāku šajā laikā raksturīgu simptomu novēršanai, kā arī visu vecumu sievietēm urīna nesaturēšanas ārstēšanai

•   droša un vienkārša  - komfortabli veicama gan ārstam, gan klientēm. Iekārtas uzgaļi ir piemērojami individuāli – ir "Slim" versija un "Standart" versija

•   efektīva&iedarbīga – būtiski uzlabojumi jūtami jau pēc 3 pielietošanas reizēm,  daudzos pielietošanas novērojumos un pētījumos atzīta par iedarbīgu metodi dažādu indikāciju gadījumos.

 

Noskaties video >>

 

Vēlamā terapeitiskā un estētiskā efekta sasniegšanai nepieciešamas 3 procedūras ar 4 -5 nedēļu starplaiku. Lai veiktu lāzerprocedūru, nepieciešama ginekologa konsultācija kā arī atsevišķi izmeklējumi - – analīzes, ultrasonogrāfija, ko pēc vajadzības nozīmē ārsts.

NEPALAID GARĀM!

OKTOBRĪ ĪPAŠA CENA PROCEDŪRĀM AR JAUNO FEMILIFT LĀZERU - 130 EURO. UZZINI VAIRĀK >>

 

Lai pieteiktos vizītēm un saņemtu vairāk informācijas, zvaniet:

Tālr: 66 333333, 29334224, rakstiet uz e-pastu: info@capitalclinicriga.lv

vai izmantojiet elektronisko pierakstu >>