Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

Sākumlapa > Jaunumi > Jaunumi
“Veselības centrs 4” iegādājies skaistuma institūtu “Liorá”
(31.10.2017)
 
“Veselības centrs 4” turpmāk veicinās skaistuma institūta “Liorá” attīstību, turpinot sniegt profesionālus skaistumkopšanas, kosmetoloģijas, estētiskās medicīnas un dermatoloģijas pakalpojumus.
 
“Veselības centrs 4” filiāles - skaistuma klīnika “4.Dimensija” un “Dermatoloģijas klīnika” ir vadošās klīnikas estētiskās medicīnas, dermatoloģijas un skaistumkopšanas jomā, turklāt arī skaistuma institūts “Liorá” jau gandrīz 20 gadus darbojas šajā nozarē, pierādot sevi kā profesionālu, atpazīstamu un kvalitatīvu zīmolu.
 
Kā norāda “Veselības centrs 4” valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds, arī turpmāk, ciešā sadarbībā ar skaistuma institūta “Liorá” metodisko vadītāju ārsti Ingrīdu Rītiņu, tiks strādāts, lai attīstītu skaistuma institūta piedāvātās iespējas un stiprinātu pozīcijas estētiskās medicīnas tirgū. “Skaistuma institūts “Liorá” radikāli izmainīja skaistumkopšanas standartus Latvijā, jo vieni no pirmajiem saviem klientiem sāka piedāvāt mūsdienīgas kosmetoloģijas metodes un tehnoloģijas. Turpināsim attīstīties, saglabājot līdzšinējās vērtības - kvalitāti, profesionalitāti un personīgu pieeju,”.
 
 
Apvienošanās ir laba vēsts skaistuma institūta “Liorá” lojālajiem klientiem, jo turpmāk skaistuma institūta patstāvīgie apmeklētāji varēs izmantot arī “Veselības centrs 4” lojālo klientu programmu ar dažādiem izdevīgiem piedāvājumiem un atlaidēm. Tāpat arī “Veselības centrs 4” klientu karšu īpašnieki turpmāk saņems skaistuma institūta “Liora” īpašās privilēģijas.
 
Paredzēts, ka skaistuma institūts “Liorá” darbosies arī kā prakses bāze Rīgas Kosmētikas skolas studentiem, kurā pieredzējušie speciālisti dalīsies savās zināšanās un praktiskajās iemaņās ar topošajiem kosmētiķiem.
 
Skaistuma institūts „Liorá” ir “Veselības centrs 4” grupas uzņēmums, kas atrodas Rīgā, Tallinas ielā 18 un saviem klientiem piedāvā visaptverošus, kvalitatīvus skaistumkopšanas, kosmetoloģijas un estētiskās medicīnas pakalpojumus. Plašāka informācija www.liora.lv