Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

Sākumlapa > Jaunumi > Jaunumi
Pasaulē vispieprasītākā procedūra arī Latvijā
(30.11.2017)

Veselības centrs 4 skaistuma klīnikā 4. Dimensija pieejama Lutronic INFINI 3 D tehnoloģija, kas ietver augstas intensitātes fokusētu radiofrekvences (RF) risinājumu, un ļauj veikt daudzlīmeņu ādas terapiju.  Šī kontrolētā frakcionētā RF enerģija ādā tiek ievadīta, pielietojot “adatu dušu” – smalkas ar zeltu pārklātas mikro adatas. INFINI jau trīs gadus visā pasaulē ir vispopulārākā procedūra ne tikai dažādu neestētisku, bet arī medicīnisku ādas problēmu risināšanai. Turklāt, pieprasīta neatkarīgi no klimata joslas un etniskās grupas. Infini iedarbība ir klīniski pierādīta, pētījumos, apstiprinot tehnoloģijas efektivitāti.

 

 

Šo impulsveida adatiņu kūlīšu galos atrodas radiofrekvences sensori, kas RF kontrolēti ievada ādā tur, kur tas nepieciešams, mērķēto dziļumu variējot no 0,5 līdz 3,5 mm atkarībā no ādas tipa un problēmas. Iespējams apstrādāt ādas virskārtu līdz taukaudiem un saistaudiem, ietverot visas zonas, kur ādā fizioloģiski veidojas jaunas šūnas, kolagēns un elastīgie audi. Dermatologi to pozitīvi novērtējuši tādas medicīniskas indikācijas gadījumā kā akne. To pielieto, lai regulētu tauku dziedzeru un baktēriju darbību, tai skaitā aknes iekaisīgajā fāzē. Ādas poras tiek savilktas un arī arī koagulēti tauku dziedzeri.

 

  

 

Apvienojumā ar BELKYRA injekcijām

 

Tā kā INFINI 3 D tehnoloģija “atver” ādu, procedūru var kombinēt ar citām metodēm. Piemēram, pēc apstrādes var pielietot ultrasakaņu, inkjekcijas vai aplikācijas dažādu aktīvu vielu ievadīšanai tur, kur tas nepieciešams. To var veikt  vienas procedūras ietvaros vai arī vēl 3 nedēļas pēc INFINI, kamēr āda fizioloģiski dzīst un ir salīdzinoši atvērtā stāvoklī. Dubultzoda gadījumā efektīvu rezultātu var iegūt, šo procedūru kombinējot ar jaunajāmBELKYRA injekcijām. Tās šķīdina dubultzoda tauku “spilvenu”, kas, gadu gaitā noslīd un izraisa sejas profila deformāciju. Taču tā kā šis “tauku spilvens” ir ģenētiski noteikts, tauku šūnas pēc iznīcināšanas, tāpat kā smadzeņu šūnas, neatjaunojas. Veicot BELKYRA injekcijas dubultzodu var likvidēt, ja tas ir mazs un būtiski samazināt, ja tas  ir izteikts. Savukārt lieko ādu pēc taukaudu zušanas var novērst ar INFINI 3 D tehnoloģiju. Salīdzinoši ar radiofrekvenci, lāzeru un citām injekcijāmBELKYRA injekcijām ir paliekošs efekts un tās ir līdzvērtīgs plastikai ķirurģijai.

 

Rehabilitācijas periods ir atkarīgs no problēmas, kas tiek risināta, un no tā, cik dziļi ādā un, ar kādu intensitāti procedūra tiek veikta. Piemēram, pēc sejas ovāla “pacelšanas” rehabilitācijas periods var ilgt pat 4 dienas. Tāpat, jo tuvāk iedarbojas ādas virskārtai (~ 0,5 mm dziļumā), jo rehabilitācijas periods ilgāks.

 

Svarīgi!

Tā kāINFINI 3 D tehnoloģijas parametru programmēšana un izpilde ir sarežģīts process, kas prasa augstu kvalifikāciju, procedūru veic tikai ārsti – dermatologi, kuri pārzina cilvēka  anatomiju un spēj izvērtēt RF iedarbības dziļumu.

 

Indikācijas:

 

 • akne, pinnes;
 • paplašinātas poras,
 • ādas taukainība;
 • iekaisusi āda;
 • dažādas izcelsmes un kategorijas rētaudi jebkurā ķermeņa zonām, strijas, pēcakne rētas;
 • krunkas;
 • nevienmērīgs ādas tonis;
 • noslīdējusi āda;
 • dubultzods;
 • hiperhidroze jeb pastiprināta svīšana padusēs.

 

Priekšrocības:

 

 • procedūra ir piemērota tiem, kuri nevēlas ķirurģisku kakla ādas liftingu, sejas ovāla vai plakstiņu pacelšanu, jo šī tehnoloģija drošības un īsā rehabilitācijas perioda ziņā izkonkurē CO2 lāzeri, kas līdz šim bija zelta standarts ādas savilkšanā;
 • viegli un efektīvi kombinējama ar jebkuru citu tehnoloģiju, piemēram, Plazma Lift;
 • iespējams likvidēt horizontālās kakla grumbas, kas nepadodas injekcijām un lāzeriem;
 • tehnoloģijas iedarbība ir dziļāka par lāzeru, līdz ar to procedūra efektīvāka;
 • ja lāzers iedarbojas arī uz ādas virskārtu, tad radiofrekvences enerģija kontrolēti nonāk tikai tur, kur mikroadatas tiek iedurtas, neskarot ādas virskārtu. Līdz ar to nav sezonāli ierobežojumi, pigmentācijas un rētošanās risks, ko izraisa ādas dzīšanas procesi;
 • tehnoloģiju var droši izmantot pacientiem ar melasmu un citām pigmentācijas problēmām;
 • ComfortFlowtehnoloģija ļauj veikt maigu ādas caurduršanu, kas veicina komfortu un pacientu apmierinātību.

 

Īpaši!

 

Tā kā procedūru daļēji var pielīdzināt virspusējai injekciju tehnikai, svarīgi, lai šo adatu materiāls būtu pēc iespējas drošāks un augstvērtīgāks. Šis zelta adatu pārklājums nodrošina to asumu un sterilitāti. Turklāt zeltam ir laba fizikālo faktoru vadāmība.