Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

Sākumlapa > Jaunumi > Jaunumi
Hemoroīdus ārstē arī ar lāzeru!
(03.01.2018)

 

Pasaulē ir vairāk nekā 10 hemoroīdu operāciju veidi (LONGO, STARR, HET, HAL-RAR, Liga Sure, THD u.c.) un tie visi ir pieejami Veselības centrs 4 proktoloģijas dienestā.Tagad šo metožu klāstu ir papildinājusi arī lāzerterapija. Šis plašais piedāvājumu spektrs un operāciju tehniku daudzveidība paver plašas iespējas palīdzēt pacientam vislabākajā veidā, piemeklējot optimālāko ārstēšanas metodi. Operācijas kvalitatīvu norisi nodrošina moderna operāciju zāle un vairākas labiekārtotas pēc operāciju palātas.

 

 

 

 

Pielietojot Eufoton LASEmaR1500™ unikālo lāzersistēmu, mazinvazīvi var ārstēt II, III un IV pakāpes hemoroīdus ar ievilktu vai fiksētu prolapsu. Vienreizlietojamā lāzera zonde ir īpaši izstrādāta hemoroidālās slimības ārstēšanai, joaprīkota ar konusveidasmailu silīcija stikla uzgali, tādejādi atvieglojot piekļuvi problēmzonai un nodrošinot precīzu hemoroidālā mezgla koagulāciju un dabisku anatomiskās struktūras atjaunošanu.Lāzerenerģija no uzgaļa tiek izstarota konusveidā 360 grādu leņķī, kas nodrošina vienmērīgāku enerģijas izkliedēšanu hemoroidālo mezglu iekšpusē un netraumē apkārtējos audus, panākot drošāku ablāciju.Eufoton LASEmaR1500™ pielieto ne tikai hemoroidālo mezglu likvidēšanai, bet arī citu proktoloģisko slimību ārstēšanai.

 

  

 

Pielietojot speciālu gredzenveida zondi, iespējams ārstēt plīsumus, sakokoku fistulas (sinus pilonidanilis), polipus un audzējus. Piemēram, perianālās fistulas ārstēšanā endokavitārais lāzers nodrošina saudzīgu fistulas aizvēršanu, pasargājot ānusa iekšējo sfinktera slēdzējmuskuli un gļotādu. Procedūru iespējams veikt pāris minūšu laikā un iespējams to apvienot ar citām ārstēšanas metodēm. Pēc tās nav jālieto brūces pārsēji un jāievēro īpašas higiēnas prasības.  Procedūra nodrošina ātru atlabšanu.