Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

Sākumlapa > Jaunumi > Jaunumi
Foto: Atskats uz “Veselības centrs 4” Medicīnas darbinieku dienu
(03.07.2018)

 

 

Katru gadu jūnija trešajā svētdienā tiek atzīmēta Medicīnas darbinieku diena, un arī šī gada 17. jūnijs nebija izņēmums – visās Latvijas medicīnas iestādēs tika godināti šīs humānās profesijas pārstāvji.

 

Svinības norisinājās arī “Veselības centrs 4” telpās, un valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds īpašas balvas pasniedza daudziem uzņēmuma mediķiem.

 

“Veiksmīga veselības nozares attīstība nav realizējama bez pašu darbinieku atbalsta un izpratnes. Tikai esot vienoti un cieņpilni gan kolēģu vidū, gan attiecībās ar pacientiem, mēs spēsim realizēt pārmaiņas, ko pieprasa sabiedrība. Katram mūsu lēmumam un rīcībai ir jābūt vērstam uz kopējo mērķi – nodrošināt kvalitatīvu veselības aprūpi ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Es ticu, ka ikvienu jūsu darba soli nosaka šāda apņemšanās. Tādēļ mudinu jūs ne tikai atbalstīt valdības un ministrijas iniciatīvas, bet arī nākt klajā ar saviem priekšlikumiem, kā īstenot gan mūsu pacientiem, gan pašiem medicīnas darbiniekiem nepieciešamos uzlabojumus,” Medicīnas darbinieku dienas uzrunā teica veselības ministre Anda Čakša.

 

“Veselības centrs 4” pateicas ikvienam mediķim par šīs jomas izvēli un misiju, ko ārsti pilda pārliecinoši, neatlaidīgi un no sirds katru dienu.