Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

Sākumlapa > Jaunumi > Jaunumi
Ints Ūdris piedalās pirmajā Ziemeļeiropas Endovenozajā forumā
(09.10.2018)

 

 

No 2018. gada 5. līdz 6. oktobrim Rostokā (Vācija) notika Pirmais Ziemeļeiropas vēnu endovenozās ārstēšanas forums (1st. NEEF - Northern European Endovenous Forum).

 

Tas tika organizēts, pateicoties SIA “Veselības centrs 4” filiāles “Batijas Vēnu klīnika” asinsvadu ķirurga, flebologa, klīnikas vadošā speciālista Dr. Inta Ūdra un viņa kolēģu - Dr. Ulfa Torstena Cīrava (Ulf Thorsten Zierau) no Berlīnes un Dr. Karla Henrika Šelpa (Carl Henrik Schelp) no Malmes iniciatīvai.


Forumā pulcējās Eiropas vadošie fleboloģijas nozares speciālisti, lai dalītos profesionālajā pieredzē un sasniegumos kāju vēnu ārstēšanā.

 

Dr. Ints Ūdris kolēģus iepazīstināja ar sava darba rezultātiem, pielietojot  vēnu slēgšanu ar “VenaSeal™ Closure System” tehnoloģiju. Jāpiebilst, ka Dr. Ints Ūdris ir saņēmis firmas “Sepheon” balvu par veiktajām operācijām, izmantojot šo inovatīvo biolīmes tehnoloģiju, sasniedzot izcilus rezultātus. Šobrīd Dr. Ūdris aprobē metodi, kas miniflebektomijas vietā ļauj daudz saudzējošāk likvidēt vēnu sānu zarus, slēdzot tos ar īpaši tievu lāzervadu. Tuvākajā laikā to ir paredzēts pielietot daudz plašāk.

 

Forumā filiāli “Baltijas Vēnu klīnika” pārstāvēja arī tās vadītāja Zane Rēvalde. Viņa tika aicināta prezentēt veiksmīgo vēnu ārstēšanas klīnikas vadības modeli, ņemot vērā, ka “Baltijas Vēnu klīnika” ir atpazīstama ne tikai Latvijā un Baltijā, bet arī citviet Eiropā. Klīnikas vadītāja dalījās arī pieredzē par “Baltijas Vēnu klīnika” mārketinga stratēģiju un atraktīviem risinājumiem komunikācijā ar pacientiem salīdzinājumā ar citām līdzīga profila klīnikām Latvijā.

 

“Baltijas Vēnu klīnika” ir SIA “Veselības centrs 4” sastāvdaļa un lielākā, pieredzes bagātākā medicīnas iestāde Latvijā un Baltijā, kas vienkopus piedāvā izvērstu vēnu diagnostiku un ārstēšanu. Tās darbu kopš 1999. gada klienti novērtē atzinīgi: veikto operāciju statistika – 2500 vēnu operācijas viena gada laikā - kā arī citas manipulācijas, apliecina noturīgus profesionālās autoritātes un pacientu uzticības rādītājus. Labāko ārstēšanas rezultātu sasniegšanai “Baltijas Vēnu klīnika” izmanto visas mūsdienīgās vēnu ārstēšanas metodes un to kombinācijas, kādas vien pasaulē pieejamas.

 

Pateicoties “Baltijas Vēnu klīnika” un Dr. Inta Ūdra starptautiskajai reputācijai un autoritātei, nākamais Ziemeļeiropas vēnu endovenozās ārstēšanas forums norisināsies Rīgā  - jau 2019. gada jūnijā.