Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

Sākumlapa > Jaunumi > Jaunumi
LDDK gada balvu saņem Māris Rēvalds
(04.12.2018)

 

30. novembrī Rīgas pilī norisinājās Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) un sociālā dialoga 25. gadadienai veltīta LDDK Gada balvas 2018 pasniegšanas ceremonija. Šogad īpaši tika godināti tautsaimniecības nozaru līderi, kuri šajos gados stiprinājuši Latvijas tautsaimniecību un nozaru attīstību, sekmīgi darbojoties sociālā dialoga ietvaros. Viens no tādiem ir izcila personība  un veselības aprūpes nozares līderis  Māris Rēvalds, Veselības centrs 4 valdes priekšsēdētājs un Veselības aprūpes un darba devēju organizācijas valdes priekšsēdētājs.

 

Gada tautsaimnieka titulu jubilejas gadā saņēma divas izcilas personības Gita Mūrniece, AS “Smiltenes piens” ilggadējā vadītāja un līdzīpašniece, kā arī AS “Latvijas valsts meži” prezidents Roberts Strīpnieks, kuru ieguldījums Latvijas labklājības uzplaukumā ir sevišķi nozīmīgs.

 

Par LDDK Gada balvu:

 

LDDK Gada balvas svinīgā pasniegšanas ceremonija pulcēja vienkopus darba devējus, sabiedrisko organizāciju, kā arī nozaru un valsts līderus. Tas ir kļuvis par nozīmīgu Latvijas sociāli atbildīgāko darba devēju godināšanas pasākumu ar mērķi izcelt darba devēju nozīmi un ieguldījumu Latvijas labklājības celšanā, attīstot sociālā dialoga lomu gan nozaru, gan nacionālā līmenī.

 

Gada tautsaimnieka balvu 2017. gadā saņēma LMT prezidents, Juris Binde. 2016. gadā saņēma divas spēcīgas personības – SIA Mikrotīkls priekšsēdētājs Džons Martins Talijs un valdes loceklis Arnis Riekstiņš, 2015. gadā – industriālā koncerna UPB holdings padomes priekšsēdētājs Uldis Pīlēns, savukārt 2014. gadā tradīciju iesāka ilggadējais a/s Latvijas Finieris vadītājs Juris Biķis.

 

Par LDDK:

 

Latvijas Darba devēju konfederācija ir ietekmīgākā darba devējus pārstāvošā organizācija Latvijā. LDDK ir dibināta 1993.gadā, un patlaban tās biedri nodarbina 44% Latvijas darba ņēmēju. LDDK ir sociāli – ekonomisko sarunu partneris Ministru kabinetam un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienībai. LDDK apvieno un pārstāv 114 nozaru līderus – uzņēmumus, kuros strādā vairāk nekā 50 darbinieku, un 63 nozaru un reģionālās uzņēmēju asociācijas un federācijas.