Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Raksti par medicīnu

Sākumlapa > Jaunumi > Raksti par medicīnu
21.08.2018 - Ādas vēzis – vienas sezonas laikā? Tas ir iespējams!
Vasarai un iedegumam pamazām atkāpjoties, daudzi uz ādas pamanīs gan jaunas dzimumzīmes, gan to, ka saules ietekmē tā kļuvusi vecāka. Pēc saules pilnās vasaras noteikti ir vērts aiziet pie dermatologa un uzzināt profesionāļa viedokli par savas ādas veselību un saņemt ieteikumus, kā par to labāk parūpēties!
16.08.2018 - Vidusjūras diēta – sirdij tīkams ēdiens
Konsultē SIA “Veselības centrs 4” grupas uzņēmuma “Capital Clinic Riga” dietoloģe, Dr.med. Laila Meija.
15.08.2018 - Piemeklējušas sāpes pakrūtē? Ko darīt? Konsultē ārsts
Lasiet SIA "Veselības centrs 4" filiāles "Diagnostikas centrs" speciālistu – gastroenteroloģes Ilonas Vilkoites un ārstes rezidentes gastroenteroloģijā Lauras Veides – rakstu žurnāla "Ārsts.lv" 2018. gada augusta numurā.
15.08.2018 - Daba steidzas palīgā – augusta veltes stiprākam organismam
Lasiet rakstu žurnāla “Ārsts.lv” 2018. gada augusta numurā ar “Veselības centrs 4” grupas uzņēmuma “Capital Clinic Riga” ģimenes ārstes Olga Zubovas ieteikumiem!
15.08.2018 - Piecas patiesības par krūts audu izmeklēšanu – mamogrāfiju
Precīza diagnoze var glābt dzīvību. Pievērsiet uzmanību diagnostikas iekārtu un izmeklējumu kvalitātei!
14.08.2018 - Atbild speciālists: peldošie apduļķojumi acī – vai jāuztraucas?
Uz jautājumiem žurnāla “Ārsts.lv” jaunākajā numurā atbild rezidents oftalmoloģijā, SIA “Veselības centrs 4” grupas uzņēmuma “Capital Clinic Riga” ārsts Dāvis Raščevskis.
09.08.2018 - Kādos gadījumos pēc pārmērīgas sauļošanās jādodas pie ārsta
Saules ultravioletā (UV) starojuma ietekmei ir kumulatīva daba – jo vairāk stundu savas dzīves laikā esam pavadījuši saulē, jo lielāks risks saslimt ar ādas vēzi. Tieši tāpēc ar nemelanomas ādas audzējiem visbiežāk slimo gados vecāki cilvēki, kamēr saslimstība ar ādas vēža retāk sastopamo, bet agresīvāko formu melanomu pieaug trīsdesmitgadnieku vidū.
08.08.2018 - Kā notiek otoplastikas jeb ausu korekcijas operācija?
Ausu plastika ir vienkārša un droša, un uz jautājumiem, kas saistīti ar šo delikāto tēmu, žurnālam “Veselība” atbildējusi SIA "Veselības centrs 4” filiāles "Dermatoloģijas klīnika” plastikas ķirurģe Laura Liepiņa.
07.08.2018 - Kārtība, kādā notiek arodslimības diagnozes noteikšana
Process līdz arodslimības noteikšanai ir visai ilgs un, jāatzīst, gana birokrātisks. Lai tiktu apstiprināta arodslimība, jāiziet vairāki posmi, un viss process kopumā var aizņemt pusgadu vai pat ilgāku laika posmu.
06.08.2018 - Kā sevi pasargāt no lapseņu un iršu indes
Vasaras karstie mēneši ir laiks, kad īpaši aktivizējas bites, lapsenes un irši, - ne vienam vien neuzmanīgajam nācies izjust šo kukaiņu nepatīkamo dzēlienu. Lai gan lielākoties bišu, lapseņu un arī iršu dzēlieni izraisa vien vieglu tūsku, apsārtumu un niezi, sākoties alerģiskai reakcijai, diemžēl sekas mēdz būt arī daudz nopietnākas.
30.07.2018 - Ādas kopšana vasarā – īpaši svarīga procedūra
Vasara ir laiks, kad ādas kopšanai ir jāpievērš īpaša uzmanība. Siltā un saulainā laikā ādai nepieciešama ne vien atbilstoša aizsardzība un mitrināšana, bet lielāka uzmanība jāpievērš arī tās tīrīšanai. Par svarīgākajiem ikdienas ādas kopšanas aspektiem vasarā stāsta SIA “Veselības centrs 4” filiāles “Dermatoloģijas klīnika” metodiskā vadītāja, dermoveneroloģe Linda Kapteine.
25.07.2018 - Atbild speciālists: kāda sejas maska vajadzīga tieši tev?
Ikdienas kopjošie krēmi nodrošina tikai ādas minimālās vajadzības, bet brīžos, kad tā ir sausa, sanīkusi, jutīga un kaprīza, ādas labsajūtas atjaunošanai nepieciešams papildu stimuls. Viens no tiem ir sejas maska, bet to, kādu masku izvēlēties tieši tev, žurnālam “Ieva” stāstījusi “Capital Clinic Riga” kosmetoloģe Edīte Saukāne.