Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Raksti par medicīnu

Sākumlapa > Jaunumi > Raksti par medicīnu
11.07.2017 - Tavs zāļu skapītis. Pietūkuši apakšstilbi.
Ja pietūkuši apakšstilbi, kas labāks- gels vai tabletes? Baltijas vēnu klīnikas vadošais speciālists, asinsvadu ķirurgs Ints Ūdris žurnālā “Ievas Veselība” dalās pārdomās par efektīvākajiem bezrecepšu līdzekļiem kāju pietūkuma mazināšanai!
07.07.2017 - Pēkšņi - savāda garša mutē
Ko nozīmē, ja pēkšņi sajūti rūgtu vai metālisku garšu mutē, kas nepāriet vairākas dienas? Kādas veselības problēmas var signalizēt neierastas garšas, žurnāla “Veselība” jūlija numurā skaidro “Veselības centrs 4” ģimenes ārste Elita Adijane.
07.07.2017 - Ko darīt, ja redzi, ka kāds slīkst?
Ko darīt, ja pamani slīkstošu cilvēku? Par to, kā pareizi rīkoties, žurnālam “100 labi padomi” ieteikumus sniedz “Veselības centrs 4” Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļas vadītāja Iluta Hmeļņicka.
07.07.2017 - Ja negrib skūt!
Bikini vaksācija jau sen vairs nav procedūra, kuru apmeklē tikai čipendeili! Vai atbrīvošanās no liekā apmatojuma var būt kaitīga? Par labākajām iespējām kā atbrīvoties no apmatojuma vīriešiem, žurnāla “Klubs” jūlija numurā konsultē “Veselības centrs 4” Dermatoloģijas klīnikas ārsts Dmitrijs Pukijāns.
04.07.2017 - Iespējas vēnu ārstēšanā
Pirmās vēnu saslimšanas pazīmes un slēptās varikozes formas pamanīt nevar. Veselības centrs 4 Baltijas Vēnu klīnikas ķirurgs, flebologs Pēteris Gerke iesaka izmeklēšanas zelta standartu, lai izvēlētos piemērotāko ārstēšanas metodi.
04.07.2017 - Kapēc kunģim netīk ogas?
Klāt tik ilgi gaidītais ogu laiks- iespēja uzņemt vitamīnus no Latvijā audzētām ogām! Diemžēl ne visiem ir lemts baudīt vasaras veltes, bez nepatīkamām sajūtām vēderā! Par to, kādēļ organismam var nepatikt ogas, žurnāla “36,6 C” jūlija numurā skaidro “Veselības centrs 4” filiāles “Diagnostikas centrs” un “Capital Clinic Riga” gastroenteroloģe Ilona Vilkoite.
29.06.2017 - Žurnāla “Santa” jūlija numurā “Veselības centrs 4” speciālisti iesaka, kā vasaru pavadīt veselai, skaistai un laimīgai!
“Dermatoloģijas klīnika” dermatoloģe Linda Kapteine iesaka, kas jāievēro sauļojoties, lai Tava āda būtu laimīga, “Baltijas Vēnu klīnika” vadošais speciālists, asinsvadu ķirurgs Ints Ūdris pastāstīs, kā nezaudēt viegluma sajūtu kājās visas vasaras garumā, skaistuma klīnikas “4.Dimensija” ķermeņa estētikas speciāliste Guna Havesone iedvesmos radīt daudzkrāsainas maltītes, kas liks Tev justies labāk, bet “Diagnostikas centrs” gastroenterologs Hosams Abu Meri atbildēs, kā novērst nepatīkamo vēdera uzpūšanos!
26.06.2017 - Gribu geliša nadziņus!
“Veselības centrs 4” skaistuma klīnikas “4.Dimensija” dermatoloģe, triholoģe Jekaterina Pudova žurnāla “Ievas Veselība” jūnija numurā atbild uz 7 populārākajiem jautājumiem un mītiem par gēla lakas ietekmi uz veseliem nagiem.
26.06.2017 - Ne pūku, ne spalvu (Uz dāmas sejas)
”Veselības centrs 4” skaistuma klīnikas “4.Dimensija” dermatoloģe Lauma Valeine žurnāla “Veselība” jūnija numurā konsultē par to, kādēļ sievietēm var pastiprināti veidoties apmatojums zonās, kur tam nevajadzētu būt, un kā rīkoties saskaroties ar šo problēmu!
26.06.2017 - Skaistumkopšana meitenēm
”Veselības centrs 4” skaistuma klīnikas “4.Dimensija” dermatoloģe Lauma Valeine žurnāla “Ieva” maija pēdējā numurā sniedz ieteikumus, kā iemācīt meitai patiešām rūpēties par savu skaistumu, un kā rīkoties, ja mazā jaunkundze vēlas sākt lietot dekoratīvo kosmētiku.
12.06.2017 - Lāzers nagu sēnītes ārstēšanai!
Ātri, nesāpīgi, ar noturīgu rezultātu. Nagu sēnīte jeb onihomikoze ir slimība, ko izraisa vairāku veidu sēnītes, – visbiežāk dermatofīti, rauga un pelējuma sēnes. Tā var skart gan roku, gan kāju pirkstu nagus, tomēr kāju pirkstu nagus tā skar daudzkārt biežāk.
12.06.2017 - Gastroenterīts bērniem
Gastroenterīts ir bieži sastopams gremošanas trakta iekaisums. Bērniem to visbiežāk ierosina vīrusi. Šie vīrusi izplatās gaisa pilienu ceļā vai tiek pārnesti ciešā kontaktā ar inficētu cilvēku. Visbiežāk inficēšanās notiek pēc saskares ar inficētiem priekšmetiem, ja netiek ievēroti visparastākie higiēnas principi – roku mazgāšana gan pēc rotaļām un citām nodarbībām, gan pēc tualetes apmeklējuma, gan pirms ēšanas.