Aizvērt Akcija
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Raksti par medicīnu

Sākumlapa > Jaunumi > Raksti par medicīnu
24.04.2017 - 40+... Maigās svārstības
Jaunākajā žurnāla “Annas psiholoģija” izdevumā “Veselības centrs 4” skaistuma klīnikas “4.Dimensija” dermatoloģe Lauma Valeine pastāsta, kas notiek ar sievietes ādu pēc 40 gadu vecuma un iesaka labākos kosmētikas līdzekļus, kas liks izskatīties un justies labāk!
19.04.2017 - Gaisā virmo zieputekšņi
Vai zināji, ka no ziedputekšņu alerģijas cieš katrs trešais pilsētnieks? "Veselības centrs 4" alergoloģe Signe Pūriņa Latvijas Avīzei konsultē par labākajiem risinājumiem alerģijas izpausmju mazināšanai.
19.04.2017 - Izdegšanas sindroms skar katru piekto!
Kas ir izdegšanas sindroms un kā to atšķirt no depresijas? “Dermatoloģijas klīnika” un “Capital Clinic Riga” dermatoloģe, preventīvās medicīnas speciāliste Dr. Jana Janovska laikrakstā “Neatkarīgā Rīta Avīze Latvijai” skaidro, kādi ir izdegšanas simptomi un sniedz ieteikumus labākai pašsajūtai!
11.04.2017 - Vairogdziedzera nepietiekama funkcija jeb hipotireoze
Vairogdziedzeris ir mazs tauriņformas dziedzeris, kas atrodas kakla priekšpusē tieši zem t.s. Ādama ābola jeb vairogskrimšļa. Vairogdziedzeris ražo ļoti nozīmīgus hormonus trijodtironīnu (T3) un tiroksīnu (T4), kuriem ir liela ietekme uz veselību – šie hormoni ietekmē visus vielmaiņas aspektus.
11.04.2017 - Leģionellu infekcija
Pēdējā laikā dzirdam ziņas par arvien jauniem leģionellu infekcijas izraisītiem slimību gadījumiem jeb par leģionāru slimību. Kas tad īsti ir šī infekcija, un kā no tās izsargāties?
10.04.2017 - Mammas skrien!
Skriešana ir ekonomisks un ikvienam pieejams sporta veids, kas palīdz uzturēt labā formā gan ķermeni, gan garu. Vai drīkst grūtniecības laikā, un kad atsākt skriešanu pēc mazuļa piedzimšanas?
10.04.2017 - Vai vērts kļūt par izmēģinājuma trusīti?
Vai Tu zināji? Pasaules labā prakse nosaka, ka brīvprātīgi piekrītot piedalīties klīniskā pētījumā, kurā pārbauda, piemēram, jaunas zāles, ierīces vai terapeitiskās metodes, pacientam ne par izmeklējumiem, ne ārstēšanu nav jāmaksā!! Žurnāla “Veselība” aprīļa numurā rakstā “Vai vērts kļūt par izmēģinājuma trusīti?” uzzini vērtīgu informāciju par klīniskajiem pētījumiem- vai ir vērts tādos piedalīties un ar kādiem riskiem jārēķinās! Žurnālā iepazīsties ar svarīgiem ieteikumiem, pirms riskē ar savu veselību un paraksties par dalību pētījumā!
06.04.2017 - Pavasara iesnas. Ārstēt vai likties mierā?
Kas ir pavasara iesnas, un kā ar tām sadzīvot? Kādi ir labākie padomi, lai mazinātu alerģiskās izpausmes? Žurnāla “100 labi padomi” aprīļa numurā konsultē “Veselības centrs 4”, skaistuma klīnikas “4. Dimensija” alergoloģe, ģimenes ārste Signe Pūriņa.
06.04.2017 - Ko darīt, ja iekož suns vai kaķis?
Veselības centrs 4 filiāles “RTU medicīnas centrs “ un Capital Clinic Riga interniste Dr. Liene Martinsone-Bērzkalne žurnāla “100 labi padomi” aprīļa numurā konsultē, kā rīkoties, ja Tev ir iekodis suns vai kaķis!
06.04.2017 - Kad un kāpēc jāiet pārbaudīt vēnas vīriešiem?
Kad un kāpēc jāiet pārbaudīt kājas vīriešiem? Žurnāla “100 labi padomi” aprīļa numurā konsultē Baltijas Vēnu klīnikas, Diagnostikas centra un Capital Clinic Riga asinsvadu ķirurgs, flebologs Žoržs Zabūrs.
17.03.2017 - Mīlas tabletīti manam vīrietim!
Vismaz reizi dzīvē ar seju dubļos iekritis katrs vīrietis. Labā ziņa: 38 procentos gadījumu nestāvēšana, jeb erektilā disfunkcija ir pārejoša problēma. Bet - kā lai palīdz tiem, kuriem dīkstāve nepāriet?
17.03.2017 - Kuņģa nedienas pavasarī
Žurnāla “Veselība” marta numurā “Veselības centrs 4" filiāles “Diagnostikas centrs” gastroenterologs- endoskopists dr. Hosams Abu Meri stāsta, kādēļ mainoties gadalaikiem var pasliktināties gremošanas sistēmas darbība, kādēļ pacienta sūdzībām dažkārt nevar atrast iemeslu, kā arī sniedz padomus vesela vēdera profilaksei!