Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Raksti par medicīnu

Sākumlapa > Jaunumi > Raksti par medicīnu
08.01.2019 - Kāju vēnu veselība - kvalitatīvas ikdienas pamatā
Kāju veselība un skaistums ir problēma par kuru sievietes mēdz aizdomāties tikai tad, kad ir sajūtam diskomforts vai kāda redzama estētiska nepilnība. Iespējams tam par iemeslu ir arī nevēlēšanās doties pie daktera, lai atklātu savas problēmas un meklētu tām risinājumu.
16.11.2018 - Atbild speciālists: Nedrošs sekss apdraud vīrieša veselību
Uz jautājumiem par vīrieša intīmo veselību atbild SIA “Veselības centrs 4” filiāles “Dermatoloģijas klīnika” dermatologs Dr. Egīls Zvagūzis.
12.11.2018 - Infekcijas slimība roze: kā to diagnosticēt un kā – ārstēt
Roze (erysipelas) – akūta infekcijas slimība, kuru izraisa baktērija – streptokoks. Rozes gadījumā pamatā tiek bojāti ādas slāņi un gļotāda, veidojas labi norobežots serozs vai serozi hemorāģisks iekaisums audos un attīstās kopēja organisma intoksikācija.
12.11.2018 - Kādā gadījumā izvēlēties datortomogrāfiju, un kādā – magnētiskās rezonanses izmeklējumu?
Kādā gadījumā izvēlēties datortomogrāfiju, un kādā – magnētiskās rezonanses izmeklējumu? Uz šo jautājumu žurnālam “Ārsts.lv” atbildējusi SIA “Veselīgas centrs 4” grupas uzņēmuma “Vizuālā diagnostika” radioloģe - diagnoste Inese Laganovska.
12.11.2018 - Vai radioloģiskais starojums ir kaitīgs veselībai?
Vai radioloģiskais starojums ir kaitīgs veselībai? Vai process var būt sāpīgs? Uz šiem un citiem jautājumiem žurnālam “Ārsts.lv” atbildējusi SIA “Veselīgas centrs 4” grupas uzņēmuma “Vizuālā diagnostika” radioloģe - diagnoste Inese Laganovska.
12.11.2018 - Magnētiskā rezonanse sirds slimību diagnostikā
Uz jautājumiem par magnētisko rezonansi žurnālam “Ārsts.lv” atbildējusi SIA “Veselīgas centrs 4” grupas uzņēmuma “Vizuālā diagnostika” radioloģe - diagnoste Irina Erdmane.
07.11.2018 - Izplatītākās seksuāli transmisīvās slimības vīriešiem un to pazīmes
Par to, kas vēl var notikt, ja mīlēšanās laikā netiek lietots prezervatīvs vai arī tas saplīst, stāsta “Veselības centrs 4” filiāles “Dermatoloģijas klīnika” dermatologs Egīls Zvagūzis.
06.11.2018 - Problēmas ar prostatu puse vīriešu piedzīvo jau 40 gadu vecumā
Jaunības gados vīrietim raksturīgas dažādas traumas, kas saistīts ar ļoti aktīvu un pārgalvīgu dzīvesveidu. Taču statistikas dati liecina, ka ārēji apstākļi nāvi vīriešiem dažādos vecumposmos izraisa trīs reizes biežāk nekā sievietēm.
06.11.2018 - Liekais apmatojums, rētas un svīšana: kas apdraud vīrieša skaistumu?
Vai vīrieši savā vizuālajā tēlā ir tik nevainīgi, vai viņiem tiešām jābūt tikai nedaudz izskatīgākiem par mērkaķi?
05.11.2018 - Intervija: Ko īsti nozīmē ģimenes ārsts par pilnu maksu?
Viena no maksas ģimenes ārstiem, kas nu jau 20 gadus strādā bez līgumattiecībām ar valsti, ir SIA “Veselības centrs 4” filiāles “Baltijas Vēnu klīnika” ģimenes ārste Karīna Vernere.
02.11.2018 - No hemoroīdiem cieš sievietes, bet it īpaši – vīrieši
Statistikas dati liecina, ka ar hemoroīdiem dažādos savas dzīves periodos sastopas 50% cilvēku, tomēr vairāk no tiem cieš vīrieši.
31.10.2018 - Atbild speciālists: Kas būtu jāzina par gripu?
Kādu taktiku izvēlēties cīņā pret gripu, stāsta daudzprofilu medicīnas centra SIA „Veselības centrs 4” ģimenes ārste Karīna Vernere.