Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Raksti par medicīnu

Sākumlapa > Jaunumi > Raksti par medicīnu
16.07.2018 - Kā labāk sagatvoties kolonoskopijai?
Žurnāla “Ārsts.lv” 2018. gada jūlija numurā lasāms “Veselības centrs 4” gastroenteroloģes, gastrointestinālās endoskopijas speciālistes Ilonas Vilkoites un ārstes, rezidentes gastroenteroloģijas specialitātē Lauras Veides raksts “Pacienta sagatavošana kolonoskopijai”.
16.07.2018 - Ģimenē pieteicies mazulis: kā palīdzēt piedzimt veselam
Žurnāla “Ārsts.lv” 2018. gada jūlija numurā lasāms “Veselības centrs 4” filiāles “Diagnostikas centrs” ginekoloģes, dzemdību speciālistes Vijas Veisas raksts “Lai bērns ir gaidīts un vesels”.
16.07.2018 - Uzturam ir nozīme – arī sirds veselības uzturēšanai vasarā
Kā vasaru pavadīt patīkami bez veselības problēmu saasinājumiem - par to žurnāla “Ārsts.lv” 2018. gada jūlija numurā raksta “Veselības centrs 4” uztura speciāliste Guna Rijkure.
13.07.2018 - Uztura speciāliste iesaka: mazuļa pirmā putriņa
Žurnāla “Mans Mazais” 2018. gada jūlija numurā lasāms raksts “Viss, kas jāzina par pirmo putriņu”. Konsultē “Veselības centrs 4” filiāles “Bērnu veselības centrs” uztura speciāliste Baiba Grīnberga.
13.07.2018 - Kāda saistība stresam un kortizolam ar aptaukošanos?
Žurnāla “Ārsts.lv” 2018. gada jūlija numurā lasiet “Veselības centrs 4” endokrinoloģes Gitas Ertas rakstu “Kortizols un aptaukošanās”.
13.07.2018 - Mediķi brīdina: papilomas vīruss var izraisīt vēzi
Žurnāla “Ārsts.lv” 2018. gada jūlija numurā lasāms “Veselības centrs 4” filiāles “Dermatoloģijas klīnika” dermatoveneroloģes Kristīnes Poišas raksts “Papilomas vīruss kā kārpu un vēža izraisītājs”.
12.07.2018 - Nagu sēnītes jeb onihomikozes: kā labāk ārstēt
Žurnāla “Doctus” 2018. gada jūlija numurā lasāms “Veselības centrs 4” dermatoloģes Diānas Vības un rezidentes dermatoloģijā Elīnas Ozolas raksts par nagu sēnīšu infekciju - no epidemioloģijas līdz ārstēšanai.
06.07.2018 - Mūsu speciālisti konsultē: kā stiprināt pēdu muskulatūru
Kā stiprināt pēdu muskulatūru, uzziniet vairāk, lasot "Diagnostikas centrs" fizioterapeites Simonas Galvanovskas ieteikumus žurnāla "100 Labi Padomi" 2018. gada jūlija numurā.
06.07.2018 - Sauļošanās un D vitamīns endokrinologa skatījumā
Par D vitamīna nozīmi organisma dažādu funkciju nodrošināšanā un veselības uzturēšanā kopumā ne mediķu vidū, ne arī sabiedrībā vairs šaubu nav. Aktualizējas tikai jautājums – kāpēc tā trūkums ir tik izplatīts un kā to vislabāk uzņemt. Uzziniet vairāk, izlasot "Veselības centrs 4" filiāļu "Diagnostikas centrs" un "Valdlauči", kā arī grupas uzņēmuma "Capital Clinic Riga" endokrinoloģes Gitas Ertas skaidrojumu.
06.07.2018 - Konsultē “Klubs 4” speciālisti: saudzē sevi strādājot
Kā saudzēt muguru, locītavas, plecus, žurnāla “Ievas Māja” lasītājiem iesaka “Veselības centrs 4” Rehabilitācijas nodaļas “Klubs 4” fizioterapeite Liene Rozentāle-Amoliņa. Uzskatāmi šos ieteikumus demonstrē “Klubs 4” vadītāja Vaira Kaziniece.
04.07.2018 - Cik izturīga un pacietīga ir cilvēka āda?
“Ādas veidojumi nav jāslēpj, bet jāparāda ārstam un jāārstē,” laikrakstam “Diena” uzsver “Veselības centrs 4” Dermatoloģijas klīnikas metodiskā vadītāja, dermatoloģe Linda Kapteine-Vieta, kura dalās ar dažādiem amata noslēpumiem.
04.07.2018 - Praktiski padomi, kā vasarā mazināt kāju tūsku
Šogad vasara mūs lutina ar īpaši siltu un saulainu laiku, kas priecē teju ikvienu. Tomēr katrā laikā ir veselības nianses, kam ir jāpievērš īpaša uzmanība. Diemžēl karstie laikapstākļi bieži vien daudziem izraisa diskomfortu kājās un rada tūsku. Kāpēc vasarā īpaši izteikti rodas kāju tūska un ko darīt, lai šo problēmu risinātu, - konsultē Baltijas vēnu klīnikas vadošais speciālists asinsvadu ķirurgs Ints Ūdris un BENU Aptiekas farmaceite Ilze Priedniece.