Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Neirologi

Speciālisti > Speciālisti > Neirologi
Neirologs ir ārsts, kas diagnosticē un ārstē nervu, galvas un muguras smadzeņu un to apvalku, asinsvadu slimības. To iemesli var būt ļoti dažādi (iekaisums, traumas, audzēji, ģenētiska utt.).
 
Nervu sistēma inervē visus iekšējos orgānus un asinsvadus. Tā atbild par to, lai mēs varētu domāt, runāt, kustēties, funkcionēt kā viens vesels organisms. Faktiski nervu sistēma ir cilvēka centrālais dators, kas atbild par visu.
 
Neirologam svarīgi zināt, kāda ir organisma vispārējā veselība, jo itin bieži pastāv saistība starp nervu sistēmas bojājumu un citu saslimšanu, arī otrādi – nervu sistēmas bojājums var it kā imitēt citu slimību, piem., locītavu, muskuļu, asinsvadu, zobu, acu, utt.. Ne velti neiroloģija ir viena no vissarežģītākajām medicīnas specialitātēm.
 
Neirologu pacientu biežākās sūdzības ir: galvassāpes, sāpes mugurā, reibonis, līdzsvara traucējumi, tirpšana, vājums, trīce, lēnīgums, atmiņas traucējumi, satraukums, nomākts garastāvoklis, miega traucējumi, lēkmes ar vai bez samaņas zuduma utt..
 
Vizītes laikā ārsts iztaujā pacientu par traucējošiem simptomiem, to ilgumu, blakus saslimšanām, lietojamiem medikamentiem, tad veic neiroloģisko apskati un nosaka diagnozi. Ja ārstam nepieciešams diagnozes papildus apstiprinājums vai sindroma cēloņa precizējums, vai dotās slimības atšķiršana no citas (diferenciāldiagnoze), tad tiek nozīmēti papildus izmeklējumi.
 
Neiroloģijā biežāk izmantojamās papildus diagnostikas metodes ir:
 
Veselības centrs 4 ir pieejami visi augšminētie papildizmeklējumi.
 
Pēc diagnozes precizēšanas pacientam tiek paskaidrota saslimšanas būtība, nozīmēta ārstēšana (medikamenti, ārstnieciskā vingrošana, fizikālā terapija, diēta, dzīvesveida ieteikumi, blokādes, osteorefleksoterapija).
 
Nepieciešamības gadījumā neirologs nosūta uz konsultāciju pie citiem speciālistiem.
 
Veselības centrs 4 neirologi  pieņem pacientus:
  • ar ģimenes ārsta nosūtījumu (atbilstoši VNC noteikumiem),
  • ar veselības apdrošināšanas polisēm, kuras sedz maksas pakalpojumus un kurām ir līgumattiecības ar VC4 (bez ģimenes ārsta norīkojuma),
  • par maksu, atbilstoši VC4 cenrādim.
  • vizītes ilgums 20 minūtes
  • pieteikšanās vizītei pa reģistratūras tālruni 67847100.

VC4 NEIROLOGI pieņem VC4 Kr.Barona ielā 117 ,

VC4 filiālē Juglas klīnika, Rīgā, Brīvības gatvē 410,

VC4 filiālē Diagnostikas centrā, Rīgā Grebenščikova ielā 1.

Sīkāk par VC4 NEIROLOGIEM lasīt šeit>