Pamatinformācija

Sniedz fizioterapeita konsultācijas, izvērtē pacientu muskuļu, saistaudu, locītavu funkcionālo stāvokli, sniedz rekomendācijas par ergonomikas pamatprincipiem un pareiziem kustību stereotipiem, izstrādā individuālu rehabilitācijas plānu, vada ārstniecisko vingrošanu un funkcionālos treniņus.

Fizioterapeita darbā pielieto slinga terapiju ar Redcord iekārtām, ārstniecisko vingrošanu, manuālās mīksto audu terapijas elementus, medicīnisko teipošanu, fizikālo terapiju, postizometrisko relaksāciju, proprioceptīvo neiromuskulāro facilitāciju, elpošanas tehnikas u.c.

Sniedz gan Nacionālā veselības dienesta, gan apdrošināšanas kompāniju apmaksātus, gan maksas pakalpojumus.

Izglītība un darba pieredze

Šobrīd

Studē Rīgas Stradiņa universitātes maģistrantūras programmā ''Rehabilitācija''

2008

Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Rehabilitācijas fakultāti, iegūstot profesionālo bakalaura grādu veselības aprūpē, ieguvusi fizioterapeita kvalifikāciju

Filiāles, kurās pieņem pacientus

Atsauksmes

Rehabilitācija ir ļoti nozīmīga mūsdienu medicīnas sastāvdaļa, kura nepieciešama ne tikai pēc traumām un nopietnām diagnozēm, bet arī cilvēka ikdienā. Tā iemāca cilvēkam pareizi kustēties un precīzi sabalansēt ikdienas aktivitātes. Rehabilitācija ir ļoti svarīga cilvēkiem pēc insulta un dažādām traumām. Ar šādām diagnozēm strādā ''Veselības centrs 4'' Rehabilitācijas nodaļa. Ļoti zinoša un iejūtīga ir fizioterapeite Aija Voitkeviča, kurai ir izcilas zināšanas rehabilitācijā. Pie viņas vizītē pacients saņem vērtīgu informāciju par tieši viņam piemērotu ārstēšanu. Paldies par lielisko attieksmi!

Mudīte, 45

Aija Voitkeviča - labākā teipotāja! Ļoti patīkama un atsaucīga terapeite, akūtos gadījumos dodos tikai pie viņas. Visi kluba darbinieki ir laipni, atmosfēra patīkama, telpas gaišas un koptas.

Madara, 30

''Veselības centrs 4'' Rehabilitācijas nodaļā ''Klubs 4'' regulāri apmeklēju fizioterapeiti Aiju Voitkeviču. Brīnišķīga speciāliste, kas lieliski izprot un jūt sasāpējušo problēmu, izskaidro cēloni un iesaka labākos risinājumus. Labākā VC4 Rehabilitācijas nodaļas darbiniece!

Ieva, 34
Pieteikties