Pamatinformācija

Sniedz ķirurga onkologa un mamologa konsultācijas.

Konsultē gan sievietes, gan vīriešus par visām krūts dziedzeru veselības problēmām: labdabīgām, onkoloģiskām, iekaisīgas dabas slimībām un, ja nepieciešams, veic diagnostiskās un ārstnieciskās manipulācijas (punkcijas, biopsijas, drenāžas ultrasonogrāfijas kontrolē).

Sniedz arī konsultācijas un operē pacientus ar ādas un mīksto audu slimībām, tajā skaitā ar ādas vēzi, melanomām, sarkomām.

Konsultē pacientus par visām onkoloģiska profila problēmām, kas saistītas ar izmeklēšanas, ārstēšanas un novērošanas taktikas izstrādāšanu pacientiem ar kuņģa-zarnu trakta onkoloģiskām slimībām, kā pirms, tā arī pēc operācijas un pēc kombinētas ārstēšanas.

  • Konsultācijas un operācijas - ''Veselības centrs 4'' filiālē ''Juglas klīnika''/Brīvības gatvē 410/

Sniedz apdrošināšanas kompāniju apmaksātus un maksas pakalpojumus.

 

Izglītība un darba pieredze

2015

Doktora grāds (specialitāte – onkoloģija)

2010-2013

Latvijas Universitātes doktorantūra (nozare – medicīna, apakšnozare – onkoloģija un hematoloģija)

1989-

Ķirurgs Onkoloģijas centrā

1982-1983

Internatūra ķirurģijā, Rīgas 7. slimnīca (slimnīca ''Gaiļezers'')

1976-1982

Rīgas Medicīnas institūts, Ārstniecības fakultāte

Regulāri paaugstina savu kvalifikāciju un zināšanas starptautiskajos un vietējos semināros un kursos, stažējies ārzemju klīnikās

Papildinformācija

Latvijas Krūts slimību asociācijas prezidents.

Latvijas Universitātes Onkoloģijas katedras docents.

Regulāri piedalās starptautiska mēroga kongresos un konferencēs ar stenda referātiem un mutiskiem ziņojumiem, tajā skaitā arī kā vieslektors.

Vairāku vietēja mēroga un starptautisku publikāciju autors, divu grāmatu līdzautors.

Filiāles, kurās pieņem pacientus

Atsauksmes

Paldies dakterim Andrejam Srebnijam un komandai par operāciju, arī māsiņai Vijai. Liels paldies! Paldies par jauko attieksmi!

Aija

Paldies dakterim Srebnijam par izpildītu darbu uz visiem 100%. Paldies anesteziologam! Paldies medmāsām par laipnību un attieksmi. Jūs esat labākā komanda! Lai jums viss dzīvē izdodas! Un sveicu Jūs visus Valentīndienā!

Ksenija

No sirds pateicos! Jūs darāt cēlāko darbu no visiem pasaules dakteriem. Paldies vislabākajam ārstam dr. A. Srebnijam, māsiņai, anesteziologam. VISIEM un KATRAM cieņā un pateicībā!

Gundega T.

Nekad nebiju domājusi, ka operācija var izvērsties par patīkamu piedzīvojumu! Par to paldies fantastiskajam medicīnas kolektīvam ar Dr. Andreju Srebniju priekšgalā. Milzīgs paldies māsiņai Līvijai Nigulei par perfekto attieksmi un manis lutināšanu visu uzturēšanās laiku. Tikai mīlestība pret savu darbu un sirds siltums spēj cilvēkiem ar tādu labestību būt spējīgiem to nodot citam.
Paldies Jums visiem par attieksmi!
Veiksmi turpmākos darbos!

Jansone
Pieteikties