Pamatinformācija

Konsultē par  slimību ārstēšanu un profilaktiskiem pasākumiem, ikdienas aktivitātēm. Veic izmeklēšanu, ārstēšanas plāna sastādīšanu, mājas vingrojumu plāna sastādīšanu, ikdienas aktivitāšu pielāgošanu, vada ārstniecisko vingrošanu. Strādā ar pieaugušajiem un bērniem, zīdaiņiem no 6 mēnešu vecuma. Pieaugušajiem ar muguras sāpēm, pēc traumām.

Veic izmeklēšanu par cilvēka fizisko funkcionālo stāvokli un tā ietekmi uz ikdienas aktivitātēm un pašsajūtu. Sastāda ārstēšanas plānu, mājas vingrojumu programmu, ikdienas aktivitāšu pielāgošanu. Veic rekomendācijas un ieteikumus veselības nostiprināšanai, saslimšanu profilaksei.

Strādā ar pieaugušajiem un bērniem pie dažādām kaulu, locītavu un muskuļu saslimšanām; atveseļošanās posmā pēc dažādām traumām; pēc nervu sistēmas saslimšanas un traumām; pie sirds un asinsvadu saslimšanām, u.c.

Pielieto dažādas fizioterapijas metodes kā terapeitiskos vingrinājumus, līdzsvara un koordinācijas treniņš, relaksācijas tehnikas, mīksto audu un locītavu mobilizācija, kineziloģisko teipošanu, Neurac (slinga) terapija.

 

Sniedz apdrošināšanas kompāniju apmaksātus un maksas pakalpojumus.

Izglītība un darba pieredze

2021-pašlaik

''Diplomātiskā servisa medicīnas centrs''

2016

BodyArt international sertifikāts

2012-pašlaik

SIA ''Jelgavas poliklīnika''

2012

Sertifikāts fizioterapijas specialitātē

2010-2012

Vaivaru ambulatorā universitātes rehabilitācijas kīnika.

2006-2010

Profesionālais bakalaura grāds veselības parūpē un fizioterapeita kvalifikācija.

Papildinformācija

Latvijas fizioterapeitu asociācijas biedrs

Pieteikties