Pamatinformācija

Sniedz konsultācijas, veic diagnostiku un ārstēšanu ausu, kakla, deguna un deguna blakusdobumu slimību, alerģiju, specifisko infekcijas slimību LOR orgānos gadījumos.

Sniedz apdrošināšanas kompāniju apmaksātus un maksas pakalpojumus.

Papildinformācija

Latvijas Ārstu Biedrības biedre.

Latvijas Otorinolaringologu asociācijas biedre.

Regulāri piedalās Latvijas un starptautiskos ārstu kongresos.

Atsauksmes

Vēlos pateikties jūsu uzņēmumam par rūpēm par izcilu klientu aprūpi. Paldies jums, ka spējat nodrošināt mūs (pacientus) ar izcilu personālu.

Īpašs paldies LOR Inesei Krūmiņai, kura ir cilvēks savā vietā. Diemžēl man ar bērnu katru gadu nākas apmeklēt LOR, šogad pat divas reizes- gada sākumā un tagad rudenī. Ļoti ceru, ka ar Dr. ieteikumiem šo regularitāti atcelsim. No sirds priecājos, ka apstākļi sakrita tā, ka nācās nomainīt ārstu un trāpijās pieraksts pie šīs dakteres. Viņa ir ārsts savā vietā un ar pareizo attieksmi un rūpēm pat pacientu. Viņa noteikti dara vairāk kā pienākas, piemēram, ļoti elastīga ar pieņemšanu akūtos gadījumos uz kontroles vizītēm, kā arī man piezvanīja, lai apjautātos vai viss ir kārtībā un paliek labāk. Paldies!

Es ļoti ceru, ka jūs kā uzņēmums novērtējat, cienat un rūpējaties par savu personālu, jo mums pacientiem tas ir ļoti nepieciešams, jo to noteikti mēs sajūtam!

Agita
Pieteikties