Pamatinformācija

Sniedz konsultācijas, veic diagnostiku un ārstēšanu ausu, kakla, deguna un deguna blakusdobumu slimību, alerģiju, specifisko infekcijas slimību LOR orgānos gadījumos.

Sniedz apdrošināšanas kompāniju apmaksātus un maksas pakalpojumus.

Izglītība un darba pieredze

Kopš 2014. gada

Otolaringologs ''Veselības centrs 4'' grupas uzņēmumā ''Capital Clinic Riga''.

Kopš 2009. gada

Otolaringologs ''Veselības centrs 4''.

2009

Kursos apguvusi lāzerķirurģijas izmantošanu otolaringoloģijā.

2000

Absolvējusi rezidentūru otolaringoloģijas specialitātē, iegūstot otolaringologa sertifikātu.

1997

Absolvējusi Latvijas Medicīnas akadēmiju (tagad Rīgas Stradiņa universitāte), iegūstot ārsta grādu.

Papildinformācija

  • Latvijas Ārstu biedrības biedre.
  • Latvijas Otorinolaringologu asociācijas biedre.
  • Regulāri piedalās Latvijas un starptautiskos ārstu kongresos.

Atsauksmes

Ļ.c. otorinolaringoloģei Dr. I.Krūmiņai!
Ļ.c. dakterīte – rakstu Jums aiz pateicības par tik iejūtīgo attieksmi pret manu veselības stāvokli. Jūs, cītīgi pētot manu kaklu, pamanījāt neiroloģiskas izmaiņas. Lai pārliecinātos, parādījāt savai kolēģei un mēģinājāt sarunāt pārbaudi pie neirologa Dr. Smeltera, pie kura es biju pirms mēneša. Tā kā neirologa vairs nebija, Jūs devāties pie mana ģimenes ārsta un panācāt, ka mani nosūta uz slimnīcu. Pateicoties Jums, Paula Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā man beidzot tika uzstādīta īstā diagnoze – amiotrofā laterālā skleroze. Kau arī stipri novēloti, vismaz tagad es saņēmu pareizās zāles. Savos 87 gados es ļoti reti esmu satikusi ārstu, kas ar tādu uzmanību un nejutību izturas pret slimniekiem. Paldies par to!
Ar visdziļāko cieņu pret Jums un visām laipnām un vienmēr izpalīdzīgām reģistratūras darbiniecēm – ilggadēja VC4 paciente.

Ar cieņu, Ruta J.

Vēlos pateikties jūsu uzņēmumam par rūpēm par izcilu klientu aprūpi. Paldies jums, ka spējat nodrošināt mūs (pacientus) ar izcilu personālu.

Īpašs paldies LOR Inesei Krūmiņai, kura ir cilvēks savā vietā. Diemžēl man ar bērnu katru gadu nākas apmeklēt LOR, šogad pat divas reizes- gada sākumā un tagad rudenī. Ļoti ceru, ka ar Dr. ieteikumiem šo regularitāti atcelsim. No sirds priecājos, ka apstākļi sakrita tā, ka nācās nomainīt ārstu un trāpijās pieraksts pie šīs dakteres. Viņa ir ārsts savā vietā un ar pareizo attieksmi un rūpēm pat pacientu. Viņa noteikti dara vairāk kā pienākas, piemēram, ļoti elastīga ar pieņemšanu akūtos gadījumos uz kontroles vizītēm, kā arī man piezvanīja, lai apjautātos vai viss ir kārtībā un paliek labāk. Paldies!

Es ļoti ceru, ka jūs kā uzņēmums novērtējat, cienat un rūpējaties par savu personālu, jo mums pacientiem tas ir ļoti nepieciešams, jo to noteikti mēs sajūtam!

Agita
Pieteikties