Pamatinformācija

Sniedz fizioterapeita konsultācijas, izvērtē pacientu muskuļu, saistaudu, locītavu funkcionālo stāvokli, sniedz rekomendācijas par ergonomikas pamatprincipiem un pareiziem kustību stereotipiem, izstrādā individuālu rehabilitācijas plānu, mājās veicamu vingrojumu plānu, vada ārstniecisko vingrošanu un funkcionālos treniņus,  veic rehabilitāciju pēctraumu un pēcoperāciju periodā.

Fizioterapeita darbā pielieto slinga terapiju ar Redcord iekārtām, ārstniecisko vingrošanu, manuālās mīksto audu terapijas elementus, klasisko un ārstniecisko masāžu, medicīnisko teipošanu, dziļo muskuļu stimulēšanu u.c. Strādā gan individuāli, gan vada grupu nodarbības.

Sniedz gan Nacionālā veselības dienesta, gan apdrošināšanas kompāniju apmaksātus, gan maksas pakalpojumus.

Izglītība un darba pieredze

2017

Ieguvis maģistra grādu veselības aprūpē un sportā ar kvalifikāciju ''sporta fizioterapeits''

2012

Absolvējis Rīgas Stradiņa universitāti, iegūstot bakalaura grādu veselības aprūpē un fizioterapeita kvalifikāciju

Filiāles, kurās pieņem pacientus

Atsauksmes

Esmu medicīnas darbiniece ar lielu darba pieredzi. Savā darbā sastopos ar izteiktām kakla daļas problēmām gados jauniem cilvēkiem. No pacientu informācijas zinu, ka ''Veselības centrs 4'' Rehabilitācijas nodaļā strādā zinoši fizioterapeiti. Esmu sūtījusi pacientus uz šo iestādi un daudzi bijuši pateicīgi par manu ieteikumu. Pārvarēju nedrošību un arī pati griezos pie fizioterapeitiem - Jāņa Jasjukeviča un Jāņa Lāča. Nezinu, cik ilgtu mana operētā ceļa rehabilitācija, ja laikus neapmeklētu fizioterapiju. Vislabākās atsauksmes! Iejūtība, profesionalitāte, pacietība (ar gados vecu un niķīgu cilvēku, kuram sāp) ir tās kompetences, kas raksturīgas VC4.
Iesaku visiem!

Anita, 68

Gribētu padalīties ar labo pieredzi!
Apmeklēju gan individuālos seansus, gan grupu nodarbības ''Klubs 4'' pie fizioterapeita Jāņa Lāča un esmu ļoti apmierināts ar rezultātiem. Jānim ir ļoti individuāla un profesionāla pieeja tieši maniem problēmjautājumiem, kā arī ir redzama spēcīga iedziļināšanās katra klienta situācijā, nevis vienkārša kopējo metožu pielietošana. Esmu patstāvīgs klients jau vairākus gadus un vēlos uzsvērt labo un profesionālo attieksmi, spēju pielāgoties situācijai un jautājumiem, kā arī pozitīvo pieredzi visā ārstēšanās periodā un ar veiksmīgiem rezultātiem veselībā.
Liels paldies!

Jānis, IT speciālists

Brīžos, kad esi savilkts, sāpošs, stīvs, šo stāvokļu nomocīts, nīgrs un beidzot nolēmis meklēt palīdzību, šķiet, ka rehabilitācijas process sākas jau pārkāpjot Klubs 4 slieksni. Tur valdošā mierīgā, saprotošā, patīkamā gaisotne, kuru rada tās kolektīvs, iedarbojas terapeitiski, bet nonākot speciālista rokās sāc ticēt, ka tas ir iespējams - atkal justies labi savā ķermenī. Mani glābēji ir bijuši divi nodaļas Jāņi - Lācis un Jasjukevičs. Viņu darbs ne tikai palīdzēja atrisināt problēmu un atbrīvoties no sāpēm, bet arī sniedz man drošības sajūtu ikdienā, kad es skaidri zinu, kur man nepieciešamības gadījumā palīdzēs. Paldies jums!

Lolita, 35

Akūtu sāpju periodā vienmēr apmeklēju ''Veselības centrs 4'' klubu, kur strādā ļoti jauks un atsaucīgs kolektīvs, kā arī ir piemērotas un labi aprīkotas telpas. Pēdējā laikā izvēlos fizioterapeitu Jāni Lāci, kurš ir labs speciālists, lieliski prot strādāt ar sasāpējušo problēmu, kā arī iesaka labākos risinājumus veselības atjaunošanai. Labi palīdz teipošanas metodes un šajā jomā viņš ir lielisks speciālists. Esmu izmantojis arī citu VC4 klubā strādājošo fizioterapeitu pakalpojumus un vienmēr esmu saņēmis augstas klases pakalpojumu.

Ilmārs, 60
Pieteikties