Pamatinformācija

Klīniskais imunologs. Praktizējošs ārsts ar darba pieredzi kopš 1989. gada.

Sniedz konsultācijas, diagnosticē un ārstē slimības, kas saistītas ar imūnsistēmas patoloģiju – dažāda veida alerģijas, onkoloģiskās slimības, hroniskus iekaisuma procesus, sistēmas slimības, reimatoloģiskas slimības, artrītus, vīrusu slimības (herpes vīrusa ārstēšana), Laimas – boreliozes slimību, kā arī dažāda veida autoimūnās slimības, kuru gadījumos organisma izmainītā imūnsistēma vēršas pati pret sevi, radot slimības izpausmes, kā arī ārstē citas slimības, kas saistītas ar imūnsistēmas disfunkciju. Veic nespecifisko desensibilizāciju (injekciju veidā).

Konsultē visu vecuma grupu klientus.

Spēj rast arī atbildes uz jautājumu, kā pasargāt un saglabāt labu imunitāti pilnīgi veselam cilvēkam.

Izglītība un darba pieredze

Darba pieredze

Kopējā darba pieredze - 23 gadi, tajā skaitā privātprakse imunoloģijā.

1989-1991

Turpinājis studijas klīniskajā ordinatūrā imunoloģijā, iegūstot specializāciju klīniskajā imunoloģijā

1989

Absolvējis Rīgas Medicīnas institūtu (tagad - Rīgas Stradiņa universitāte) kā vispārējās prakses ārsts (internists)

Turpinājis pilnveidot zināšanas Zviedrijā, Krievijā, Somijā un citur tieši klīniskajā imunoloģijā

Papildinformācija

Ir daudzu publikāciju līdzautors visos lielākajos Latvijas laikrakstos un žurnālos par tēmām, kas skar veselīgu uzturu, rūdīšanos, pārtikas un cita veida alerģijas, imūnās sistēmas stiprināšanu, vakcinācijas pozitīvos un negatīvos aspektus, naturālo preparātu kā alternatīvas izmantošanu vēža, vīrusa infekciju (herpes, hepatīta, papilomatozā vīrusa, citomegalovīrusa, gripas un citu vīrusu), dažādu alerģisku, dažu ginekoloģisku un ādas slimību ārstēšanā.

Zinātniskā darbība saistīta ar Laimas slimības ārstēšanas iespējām, multiplo sklerozi, onkoloģisko slimību ārstēšanu, izmantojot imunomodulējošu terapiju.

Filiāles, kurās pieņem pacientus

Pieteikties