Pamatinformācija

Sniedz konsultācijas par sejas ādas kopšanu, veic sejas kopšanas procedūras ar ''Koko dermaviduals'' kosmētiku, kas tiek izmantota ādas slimību ārstēšanā. Piedāvā mezoterapiju, biorevitalizāciju, biorevitalizācijas pīlingus, vakuummasāža, mezopen procedūras. Veic lāzerepilāciju visām zonām, kā sievietēm tā arī vīriešiem ar visjaunākās paaudzes lāzeriekārtām. Pieņem klientus no 11. gadu vecuma.

Sniedz apdrošināšanas kompāniju apmaksātus un maksas pakalpojumus.

Izglītība un darba pieredze

2022 -

Skaistumkopšanas speciāliste kosmetoloģijā SIA ''Veselības centrs 4''.

2021

Absolvējusi Starptautisko Kosmetoloģijas koledžu, iegūstot skaistumkopšanas speciālista kvalifikāciju estētiskajā kosmetoloģijā.

Papildinformācija

Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu asociācijas biedre.

Atsauksmes

Оксана! Благодарю за отличную процедуру. Супер мастер!И очень красивая! Спaсибо!

Лаура

Paldies, Oksana Rasnača! Patīk sadarbība. Kosmetoloģe detalizēti iedziļinās un uzdod jautājumus. Procedūras gaitā izskaidro veicamās darbības. Pakāpeniski izveido procedūru plānu.

Kliente

​Paldies, Oksanai Rasnačai par sniegto konsultāciju! Viss tika izskaidrots un atbildēts uz manis interesējošiem jautājumiem.

Kliente

Oksana Rasnača ir ļoti atbildīga un pirms procedūras visu rūpīgi izjautā par visu. Arī iesaka visas citas piemērotas un iespējamas procedūras. Paldies!

Kliente

Oksana Rasnača, vēlos pateikt paldies par labo servisu. Nākšu vēl!

Kliente

​Ļoti pateicīga par labo Oksanas darbiņu!

Klients

Ļoti patīkama atmosfēra, profesionāla attieksme. Jūtos atpūtusies un relaksēta pat pēc pumpu spiešanas. Ļoti patika, nākšu vēl! Paldies, Oksanai!

Klients
Pieteikties