Pamatinformācija

Vada kustību terapijas nodarbības pieaugušajiem – pilates, bodyArt nodarbības, nodarbības uz Airex balansa paliktņiem, step soliem, nodarbības ar zumbas dejas elementiem.

Sniedz apdrošināšanas kompāniju apmaksātus un maksas pakalpojumus.

Izglītība un darba pieredze

2013

Ieguvusi maģistra grādu specialitātē ''Fiziskā kultūra un sports''

2010-

SIA ''Veselības centrs 4'' filiāles ''Bērnu veselības centrs'' vadītāja

1995-

SIA ''Veselības centrs 4'' Rehabilitācijas nodaļas vadītāja un kustību terapijas nodarbību vadītāja

1987-1995

Vingrošanas katedras docētāja

1987

Absolvējusi Latvijas Valsts fiziskās kultūras institūtu (tagad Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija), iegūstot specialitāti ''Fiziskā kultūra un sports''

Papildinformācija

Aerobikas specialitātes dibinātāja Latvijā.

Bijusi ilggdēja Latvijas Aerobikas asociācijas valdes locekle.

Filiāles, kurās pieņem pacientus

Atsauksmes

Izvēlos apmeklēt un saņemt pakalpojumus ''Veselības centrs 4'' Rehabilitācijas nodaļā, jo ļoti novērtēju speciālistu kompetenci un pieredzi, kā arī noteikti vēlos uzsvērt nodaļas pozitīvo atmosfēru. Ik reizi ienākot rehabilitācijas nodaļā jūtos gaidīta. Man ir būtiski, ka šeit nerodas ''konveijera'' sajūta un ka neesmu ''kārtējais pacients'', bet gan - konkrēti es, ar savu problēmu un tikai ar man pievērsto vispusīgo uzmanību. Vienlaicīgi ir iespēja atrasties ārstniecības iestādē, bet sajusties kā sava veida mazā pasaulē. Rehabilitācijas nodaļa sevī ietver kā labu tehnisko aprīkojumu, tā arī lieliskus profesionāļus. Īpaši vēlētos minēt fizioterapeitu Vadimu Šaripovu, masieri Ilzi Strazdiņu un fizioterapeiti Lolitu Kebergu, kā arī nodaļas vadītāju un dvēselīti Vairu Kazinieci. Rehabilitācijas nodaļas pakalpojumus izmantoju pati un noteikti tos iesaku arī citiem.
Paldies par jūsu darbu un rūpēm!

Madara, 29

No personīgās pieredzes varu tikai ieteikt VC4 Rehabilitācijas nodaļas atsaucīgo un profesionālo kolektīvu. Vienmēr pieejami pakalpojumi un individuāla pieeja.

Mārtiņš, 39

''Veselības centrs 4'' Rehabilitācijas klubā ir daudz grupu nodarbību, katra ar savu odziņu. Laba abonementu sistēma un atsaucīgi treneri. Iesaku!

Kristīne, 38

Vairāk nekā 15 gadus trenējos vakara nodarbībās pie Vairas un jūtos lieliski. Nemainīšu nodarbības, kamēr tās notiks.

Zane, 44
Pieteikties