ReOxy (''Ai Mediq'', Luksemburga) ir jaunākās paaudzes elpošanas terapijas iekārta, kas ļauj bez medikamentu palīdzības uzlabot skābekļa apriti organismā, stiprinot un atjaunojot pacienta fizisko izturību un kognitīvās spējas.
ReOxy terapijas galvenais mērķis ir atjaunot normālu skābekļa apgādi organismā. Šis ir ļoti būtisks faktors gan elpošanas, sirds un asinsvadu sistēmas veselības uzlabošanai, gan sporta medicīnā, gan kognitīvo spēju un vispārējā veselības stāvokļa uzlabošanā.
ReOxy terapija tagad pieejama ''Veselības centrs 4'' preventīvās medicīnas klīnikā ''Anti-Aging Institute''.
spēks un izturība;
elpošanas sistēmas veselība;
sirds un asinsvadu sistēmas veselība;
svara korekcija;
uzlabota emocionālā un fiziskā pašsajūta;
Atgūt spēkus un izturību pacientiem, kuri veselības stāvokļa dēļ praktiski nespēj veikt fiziskos vingrinājumus, bet tie ir nepaciešami dzīves kvalitātes uzlabošanai vai saglabāšanai.
Uzlabot elpošanas sistēmas funkciju pulmonoloģisku problēmu gadījumos.
Sagatavot profesionālus sportistus un sporta entuziastus augstas slodzes vai retināta gaisa apstākļiem, kā arī nodrošināt pilnvērtīgu atlabšanas procesu pēc fiziskās pārslodzes un sporta traumām.
Normalizēt svaru, uzlabot vielmaiņu.
Uzlabot vispārējo fizisko un emocionālo stāvokli.
Tests nepieciešams, lai individuāli pielāgotu procedūras norisi konkrētajam pacientam.
Testa ilgums: 10 minūtes
ReOxy procedūru var salīdzināt ar kāpšanu kalnos – kalnu smailēs gaiss ir retināts, savukārt nogāzēs skābekļa koncentrācija ir augstākā. Procedūras laikā pacients vairākas reizes ''kāpj'' un ''nolaižas'' no kalniem, šādā viedā trenējot un norūdot savu organismu.
Procedūras laikā tiek mainīgi pielietots gāzes maisījums ar zemu skābekļa saturu un gāzes maisījums ar paaugstinātu (līdz 2 reizēm) skābekļa saturu, ar tā dēvētajiem reoksigenācijas periodiem (atjaunošanos).
Procedūras ilgums: 40 minūtes
Kursa ilgums: 10-15 procedūras. Efekts, atkarībā no konkrētā gadījuma, saglabājas 6-12 mēnešus.
Kad ReOxy procedūru nedrīkst veikt?
akūtas cerebrovaskulāras epizodes (insults);
akūtas sirds išēmiskās slimības (infarksts);
sirds mazspēja;
hroniska obstruktīva plaušu slimība (HOPS);
bronhiālā astma ar ievērojamiem elpošanas traucējumiem.
Ja pacientam ir kāda no iepriekš minētājām slimībām vai aizdomas par to, nepieciešama iepriekšēja konsultācija pie ārsta par procedūras lietderību un drošību.
Publicēts: 18.07.2022