Pamatinformācija

Sniedz konsultācijas, veic ādas, matu un nagu slimību diagnostiku un ārstēšanu, kā arī lāzerprocedūras, botulīntoksīna un pildvielu (filleru) injekcijas medicīniskos un estētitskos nolūkos:

 • dzimumzīmju un citu ādas veidojumu diagnostiku, izmantojot dermatoskopiju (metodi apguvis, piecus mēnešus stažējoties Austrijā pasaules vadošo dermatologu vadībā);
 • dzimumzīmju un citu ādas veidojumu likvidāciju ķirurģiski, pielietojot lāzeru, elektrokoagulatoru vai krioterapiju;
 • rētu korekciju, tajā skaitā pēc operācijām, pinnēm (acne), kodumiem un apdegumiem;
 • asinsvadu veidojumu, sejas apsārtuma un paplašinātu asinsvadu ārstēšanu un likvidēšanu;
 • sejas ādas tekstūras (krunciņas, grumbas), tilpuma deficīta un ovāla uzlabošanu ar frakcionētu CO2 lāzera, radiofrekvences un HIFU (augstas intensitātes fokusētu ultraskaņas) metodi, kā arī injekcijām (filleri, botulīnterapija);
 • tetovējumu un pigmentplankumu noņemšanu;
 • liekā apmatojuma lāzerepilāciju;
 • seksuāli transmisīvo slimību, kā arī citu dzimumorgānu ādas un gļotādas slimību diagnostiku un ārstēšanu.


Pēc neirologa nozīmējuma veic botulīna toksīna injekcijas hroniskas migrēnas pacientiem galvassāpju mazināšanai.

Veikt pierakstus pie speciālista var arī telemedicīnas vietnē piearsta.lv

Sniedz apdrošināšasnas kompāniju apmaksātus un maksas pakalpojumus.

Izglītība un darba pieredze

Ar izcilību absolvējis Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāti

Stāžējies Vīnes un Grācas Universitātes slimnīcu Dermatoloģijas klīnikās Austrijā

Doktorants un pasniedzējs Rīgas Stradiņa univeristātes Dermatoloģijas un veneroloģijas katedrā

Sertificēts metodēs: ''Biomateriālu pielietojums estētiskajā medicīnā''; ''Botulīna toksīna pielietojums estētiskajā medicīnā'', ''Selektīvā fototermolīze un ablatīvā lāzerķirurģija''

Papildinformācija

 • Eiropas Dermatoveneroloģijas akadēmijas biedrs
 • Latvijas Estētiskās medicīnas asociācijas valdes loceklis
 • Eiropas Dermatoloģijas un veneroloģijas akadēmijas biedrs
 • Zinātnisku publikāciju autors, kā arī izdevniecības ''Springer'' grāmatas ''Cryosurgery - A Practical Manual'' līdzautors

Filiāles, kurās pieņem pacientus

Atsauksmes

Laba izturēšanās pret pacientu. Ātra apkalošana reğistratūrā, pieraksts nozīmētajā laikā, un ja nedaudz jāuzgaida tad pats ārsts Aleksejs Zavorins iznāk no kabineta un pasaka to. Zinošs speciālists. Rezultāti ir ievērojami, tiek skaidri un konkrēti paskaidrots kas jādara, procedūru gaita arī tiek izskaidrota.

Agnese G.

Dr. Zavorins ir izcils un zinošs dermatologs, ļoti korekts, iejūtīgs, ieinteresēts. Piedāvā dažādus risinājums, brīdina par dažādiem iespējamajiem iznākumiem. Detalizēti izmeklē. Iesaku visiem saviem draugiem un radiem!

Ļuba T.

Visi ārsti un darbinieki ir izcili! Man ir prieks, ka ir tāda klīnika un īpaši tāds ārsts Aleksejs Zavorins!

Jeļena V.

Izcili kompetents, rūpīgs, atbildīgs, profesionāls un iejūtīgs Dr. Alekseja Zavorina darbs - izsaku viņam vislielāko pateicību un atzinību. Rosinu ''Veselības centram 4'' izteikt pateicību un augstu novērtējumu Dr. Aleksejam Zavorinam par viņa izcilo darbu.

Laura K.

Viss patika, personāls foršs! Dakterim A. Zavorinam ļoti profesionāla pieeja, paskaidro visu tik ideāli un saprotošs, var redzēt, ka nav vienalga par saviem pacientiem. Ja tādi dakteri mūsu medicīnā būtu visi, tad cilvēki neslimotu.

Dana P.

Dr. Aleksejs Zavorins - lielisks speciālists. No viņa rekomendācijām ir ļoti redzams pozitīvs rezultāts. Ārsts ir ļoti delikāts, patīkams komunikācijā, saprotošs un ņem vērā pacienta intereses un pielāgo ārstēšanu tām. Pamatojas uz zinātniskiem pētījumiem un savu ilggadējo pieredzi - to es ļoti novērtēju.

Valerija M.

Ļoti kvalificēts dermatalogs Aleksejs Zavorins. Administratores bija ļoti laipnas un pieklājīgas. Klients jūtas gaidīts.

Sigords S.

Vairāk kā gadu apmeklēju šo iestādi pie dermatologa Alekseja Zavorina un esmu sajūsmā par šo dakteri - patīkams komunikācijā, visu izskaidro, pēc katras vizītes ir redzams pozitīvs efekts. Jauki darbinieki, patīkamas telpas, jaunas iekārtas, laba darba organizācija - viss man tur patīk. Iesaku!

Ivanda

Personīga pieeja, ātra komunikācija, risinājumu meklēšana. Paldies Dr. A.Zavorinam par uzklausīšanu, ieinteresētību, padziļinātiem skaidrojumiem par uzdotiem jautājumiem.

Kaiva K.

Visaugstākais novērtējums un pateicība Dr. Aleksejam Zavorinam - izcili profesionāls, rūpīgs un iejūtīgs ārsts.

Laura K.

Ļoti korekta, pacientam saprotama komunikācija no dermatologa A. Zavorina. Profesionalitāte, iekļaušanās laika limitā, ieinteresētība tajā, kas satrauc pacientu, ieteikumi nākotnes veselības saglabāšanā.

Dzintra K.

Dermatologa Alekseja Zavorina pirmā konsultācija bija ārkārtīgi vērtīga. Informācija un veids kā viņš iztaujāja pirms diagnosticēšanas bija ļoti pārdomāts. Arī skaidrojums kāpēc šāda diagnostika, un kāds ir medicīniskais pamatojums - bija ļoti vērtīga informācija. Arī kopā izdomājam kādi ir nākamie soļi, viņš uzrakstīja kopsavilkumu vizītei un ieteica preparātus kurus lietot. Tādu servisu nebiju sen piedzīvojusi. Paldies. Uzņemšanā bija ļoti jauka dāma kura proaktīvi piedāvāja čeku nosūtīt VID.

Marta L.

Iejūtīgs un ieinteresēts ārsts. Ļoti profesionāls.

Uldis

Es gribu pateikt lielu paldies dermatologam dr. Aleksejam Zavorinam - ļoti pieklājīgs, iejūtīgs un zinošs dakteris! Visu izskaidro!! Dr. īstajā vietā! Ir ar ko lepoties!

Ar cieņu Zane Iecavā!

Labdien!
Gribētu izteikt pateicību un labus vārdus par dakteri A. Zavorinu.
Ļoti atsaucīgs, pieklājīgs un laipns, un, manuprāt, patiešām profesionālis ar lielo burtu. Iedziļinās, izskaidro, sniedz savu vērtējumu un piedāvā risinājumus.
Man personīgi ir panācis labus rezultātus un piedāvā savu skatījumu sarežģītas, delikātas problēmas ārstēšanai.
Esmu ļoti apmierināts ar līdzšinējo sadarbību un labprāt to arī turpināšu tālāk.

Ar cieņu, Edgars

Vēlos izteikt lielu pateicību VC4 dermatologam Aleksejam Zavorinam par viņa profesionalitāti, neatlaidību un radošo pieeju ārstēšanas procesa laikā. Ļoti saprotošs, zinošs un vajadzīgajās devās arī uzstājīgs ārsts, kurš neļauj padoties. Pēc vairāku ārstu apmeklējumiem tieši Aleksejs bija tas, ar kura palīdzību beidzot izdevās tikt galā ar vairākus gadus senu un sasāpējušu problēmu. Paldies un veiksmi turpmākajā darbībā.

Aivis

Jūsu medicīnas iestāde patiešām var lepoties ar tik brīnišķīgu, iejūtīgu un gudru ārstu, kāds ir Aleksejs Zavorins. Augsts profesionālisms apvienots ar lielu cilvēcīgumu! Kaut vairāk mūsu medicīnā būtu šādu ārstu!

Ar cieņu, Jogita Līga Strade
Pieteikties