Pamatinformācija

Piedāvā diagnostiku un ārstēšanu:
• Priekšlaicīgas novecošanās riska faktoru izvērtēšanu, diagnostika (ģenētisko testu veikšana, interpretācija);
• Preventīvās medicīnas konsultācijas (pacienta riska faktoru analīze, biomarķieru un analīžu interpretācija, hormonāla substitūcija, nutriģenētika, hormonālo kompozīciju pielietošana anti age nolūkos;
• Šūnu terāpija (PRF un PRP, cilmes šunu pielietošana);
• AGEs diagnostika (advanced glycation indekss) KVS riska un metabolo sllmību riska izvērtēšana;
• Oksidatīvā stresa noteikšana un ārstēšana;
• Izdegšanas sindroma ārstēšana;
• Akūtu un hronisku ādas slimību diagnostika, ārstēšana (akne, rozācijas terapija, ne-tolerantas ādas un jūtīgas ādas ārstēšana);
Profilaksi:
• Ādas jaunveidojumu diagnostiku (dermatoskopija, siaskopija);
• Ādas ultrasonogrāfisko izmeklēšanu;
• Labdabīgu ādas jaunveidojumu likvidāciju, izmantojot lāzeru;
• Labdabīgu pigmentveidojumu, tetovējumu likvidēšanu;
• Rētu, striju estētisko korekciju;
• Ādas atjaunošanu, novecošanas problēmu risināšanu ar lāzeru, radiofrekvences un intensīvi pulsējoās gaismas iekārtu palīdzību.

Sniedz apdrošināšanas kompāniju apmaksātus un maksas pakalpojumus.

Papildinformācija

Pasaules pretnovecošanās medicīnas asociācijas un Eiropas Dermatoveneroloģijas asociācijas biedre (WOCIAM) 

Valdes direktore Pasaules preventīvās, reģeneratīvās un anti-age medicīnas asociācijā (WOCPM)

Asociācijas prezidents.  ''Baltic association of anti-aging and preventive medicine''BAAPM Reģistrācijas numurs: 40008231087. Reģistrācijas datums: 04.12.2014.

ERAF co-financing project KC-PI-2017/44 ''Cream for restoring of skin barrier function (Krēms ādas barjerfunkcijas atjaunošanai)'' 2018- 2020; project leader.

ERAF projekts Nr. 2014/0048/2DP/2.1.1.1.0/14/APIA/VIAA/076 ''Jauna dermokosmētikas līdzekļa izstrāde pacientiem ar metabolo sindromu ādas barjerfunkcijas atjaunošanai'' project leader.

RSU Iekšķīgo slimību katedras pasniedzēja, zinātniskais pētnieks.

 

Atsauksmes

Esmu ļoti apmierināta ar konsultāciju. Daktere Jana super speciālists.

Jekaterina

Esmu ļoti apmierināta ar konsultāciju. Daktere Jana super speciālists.

Jekaterina

Ārsti fantastiski, zinoši; medmāsas papildina ārsta zināšanas; administratores sagaida atvērti; klientu menedžeri atsaucīgi. Sirsnīgs paldies Janai Janaovskai!

Lelde Š.

Vienmēr ierodoties šeit, ārsti un administratori ir jauki un palīdz atrisināt veselības problēmas. Paldies dakterei Janai Janovskai. Man patīk un vienmēr ir palīdzējuši ''Veselības centrs 4'' ārsti.

Ar cieņu, Diāna B.

Brīnišķīga attieksme, laipni, profesionāli speciālisti un atsaucīga, ļoti pretimnākoša administratore. Sirsnīgs paldies preventīvās medicīnas speciālistei un dermatoloģei Janai Janovskai!

Ar cieņu, Kristīne P.

Labdien!
Pirms gada sāku ārstēties Dermatoloģijas klīnikā pie ārstes Janas Janovskas ar ādas hemangiomu. Viss labais vaigs bija tumši zils un biezs. Uzsakot lāzera procedūras, skats ātri vien mainījās un rezultāts bija lielisks. Pateicoties ārstes profesionalitātei un ieinteresētībai, tika noteikta cita diagnoze. Tā izrādījās reti sastopamā ādas sarkoidoze.
Esmu ļoti apmierināta un pateicīga dakterei Janai Janovskai par fantastisko rezultātu, izturēšanos, laipno smaidu un augsto profesionalitāti. Viņa nekad neatsaka arī sniegt kādu paskaidrojumu kardioloģijā. Uz procedūrām vienmēr nāku ar prieku. Patīk arī visa kopējā klīnikas atmosfēra. Liels paldies!

Helga
Pieteikties