news-img

Autors: Veselības centrs 4

Foto: Pexels

Ārstēšanās izmaksu atgūšana

Jūsu pastāvīgā mītnes valsts ir Lielbritānija? Izmantojiet savas tiesības atgūt izdevumus par medicīniskajiem pakalpojumiem Latvijā!

Ikvienam ir iespēja būt veselam, bet, ja gadās situācija, kad nepieciešama kvalitatīva ārsta palīdzība nevis kārtējā paracetamola deva – Medrefund var to atrisināt! Turklāt izmaksas segs valsts, kurā jūs dzīvojāt.

Medrefund ir uzņēmums, kuram ir sadarbības pieredze darbā ar ārstniecības iestādēm Latvijā un citās Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīs, kas sniedz jaunu un unikālu pakalpojumu medicīnas tūrisma tirgū. Spēj ātri atrast īsto ārstu, informēt Jūs par jūsu tiesībām, apmaksājot ārstniecības pakalpojumu, un atgriezt Jums par ārstniecību iztērētos līdzekļus.

ES direktīva nosaka, ka pacientam ir tiesības izvēlēties pakalpojumu sniedzēju jebkurā ES valstī un atgūt naudu, ko par pacientu būtu maksājusi mītnes valsts savas sistēmas ārstiem. Tas nozīmē, ka Lielbritānijas iedzīvotāji var ārstēties Latvijā un saņemt atmaksātu National Health Service (NHS) ārstēšanai atvēlēto naudu

Sazinieties ar mums (rakstiet: arnis@medrefund.co.uk,  zvaniet: +44 (0) 7999 090 728), ja Latvijā dodaties pie ārsta:

  • Saņemt neatliekamo vai tūlītēji nepieciešamo medicīnisko palīdzību akūtu problēmu gadījumā.
  • Saņemt ambulatoros pakalpojumus, piemēram, ārstu konsultācijas, dažādu veidu diagnostiku, zobārsta pakalpojumus, ārsta palīdzību dienas stacionārā, ceļu artroskopiskās operācijas, vēnu operācijas, redzes korekcijas operācijas u.c.
  • Saņemt stacionārās veselības aprūpes pakalpojumus, paliekot stacionārā vismaz vienu nakti. Šajā gadījumā izdevumu atgūšanai var nākties vēl pirms stacionēšanās sākuma saņemt Lielbritānijā izdotu atļauju. Tāpēc iesakām sazināties ar mums vēl pirms braukšanas ārstēties, lai nokārtotu atļauju un varētu saplānot braucienu.

SVARĪGI! Atmaksa iespējama tikai par medicīniskiem pakalpojumiem, nevis tiem, kas veikti estētiskos un skaistumkopšanas nolūkos.

Papildu informācija par naudas atgūšanu: