Daudzslāņu datortomogrāfija

Pieteikties

Apraksts

Autors: Veselības centrs 4

Datortomogrāfija ir izmeklēšanas metode, kurā tik izmantots rentgena starojums. Atšķirībā no rentgena izmeklējumiem, datortomogrāfijas laikā iegūst daudzus ķermeņa daļu attēlus šķēsgriezumā (3D rekonstrukcijās).

Datortomogrāfiju pielieto galvaskausa, krūšu kurvja, vēdera dobuma orgānu, mugurkaula izmeklēšanai ar un bez kontrastvielas.

Tā kā tehnoloģijas attīstās ļoti strauji, ''Veselības centrs 4'' regulāri nomaina iepriekšējo paaudžu iekārtas pret pašām jaunākajām un labākajām, tādējādi klientiem piedāvājot visprecīzāko diagnostiku.

Piemēram, SIA ''Veselības centrs 4'' filiālē ''Diagnostikas centrs'' ir pieejama medicīnas tehnoloģiju ražotāja General Electric (GE) jaunākā datortomogrāfijas 128 slāņu iekārta Revolution EVO. Ražotājam GE ir izdevies datortomogrāfijas vadošās tehnoloģiskās koncepcijas apvienot vienā iekārtā – Revolution.

Augsta izšķirtspēja, nevainojams darbības ātrums un iespēja iegūt izcilus šķērsgriezuma attēlus – šie parametri līdz šim dažādām iekārtām bija atšķirīgi – vienā labāks kāds no tiem, otrā savukārt cits, taču tagad visi šie būtiskie parametri ir izcili un apvienoti vienā iekārtā. To nodrošina absolūti jauna, GE attīstīta attēlveidošanas ķēde, kas ir revolucionāra datortomogrāfijā.

Slēdziena saņemšanas forma ir digitāls attēls CD formātā un rakstisks slēdziens.

Slēdziena saņemšanas laiks: 3 – 5 darba dienu laikā. 

Pieejami Nacionālā veselības dienesta apmaksāti, apdrošināšanas kompāniju apmaksāti un maksas pakalpojumi.

Pieteikties