Veselības pārbaudes programmas (check-up)

Pieteikties

Apraksts

Autors: Veselības centrs 4

Apzinoties mūsdienu straujo dzīves ritmu, SIA ''Veselības centrs 4'' klientiem piedāvā vispārējās veselības pārbaudes jeb check-up programmas, kas ietver pilnīgu cilvēka veselības stāvokļa pārbaudi maksimāli īsa laika posmā bez uzturēšanās stacionārā.

Check-up programma ir ideāli piemērota aktīviem, progresīvi domājošiem, taču aizņemtiem un nodarbinātiem cilvēkiem, kuriem laiks un kvalitāte ir lielākā vērtība, jo visas veselības pārbaudes ir iespējams veikt efektīvi organizētā procesā.

''Capital Clinic Riga'' piedāvā piecu līmeņu (Standarta, Bronzas, Sudraba, Zelta, Platīna) veselības pārbaudes, kā arī specializētās programmas:

  • Sievietēm: Līdz 45 gadu vecumam / Pēc 45 gadu vecuma
  • Vīriešiem: Līdz 45 gadu vecumam / Pēc 45 gadu vecuma
  • Specializētās programmas: Cardio check-up ''Vesela sirds'' / Onkoloģisko slimību skrīnings / Kardiometabolo slimību skrīnings / Fiziskās sagatavotības novērtējums / Diabēta profilakses programma

Check-up programmas ļauj novērtēt katra klienta patieso veselības stāvokli un nepieciešamības gadījumā laikus uzsākt ārstēšanu, pēc iespējas agrīnākā stadijā atklāt pataloģijas, izmaiņas, novirzes no normas, riskus un pēc iespējas efektīvāk tos novērst.

Check-up programmas vadītājs seko līdzi katra klienta izmeklējumu norisei, vadoties pēc īpaši sagatavota protokola un nepieciešamības gadījumā piesaista speciālistus un nosaka izmeklējumus, kas programmā nav iekļauti.

''Capital Clinic Riga'' rīcībā ir unikālas tehnoloģijas un diagnostikas metodes, kas, apvienotas ar labāko ārstu profesionalitāti un kompetenci, nodrošina ideālas iespējas klientu veselības stāvokļa izvērtēšanai.

Klientu ievērībai: veselības apdrošināšanas kompānijas nesedz veselības check-up pārbaužu programmu apmaksu.

Pieejami maksas pakalpojumi.

Pieteikties