Pamatinformācija

Specializējusies visu veidu ambulatorajā ķirurģijā un traumatoloģijā, kā arī brūču ārstēšanā. Sniedz konsultācijas, veic diagnostiku un ārstēšanu traumu gadījumos - mīksto audu traumatiski bojājumi, kaulu lūzumi, locītavu mežģījumi, apdegumi un apsaldējumi; kaulu un muskuļu sistēmas slimību gadījumos - osteoartrozes, muskuļu un saistaudu iekaisumi, kaulu aseptiskas nekrozes; vēdera dobuma un iegurņa orgānu slimību gadījumos - asinsvadu slimības, labdabīgi vai ļaundabīgi veidojumi; strutaino ķirurģisko slimību gadījumos - furunkuli, karbunkuli, flegmonas, abscesi, hidradenīts (limfmezglu, dziedzeru iekaisums), mastīts (krūts dziedzera iekaisums), ieaudzis nags u.c. Padziļināti specializējusies kāju hronisku trofisko čūlu, ilgstoši nedzīstošu brūču un izgulējumu ārstēšanā.

Sniedz gan Nacionālā veselības dienesta (NVD), gan apdrošināšanas kompāniju apmaksātus, gan maksas pakalpojumus.

Papildinformācija

Latvijas Ķirurgu asociācijas biedre.

Latvijas Brūču ārstēšanas asociācijas valdes locekle.

European Wound Management Association (EWMA) ilggadēja biedre.

Saņēmusi ''Gada balvu medicīnā 2018'' nominācijā ''Gada ārsts speciālists 2018''.

Atsauksmes

Kā pacients, ka pašlaik ilgstoši regulāri izmanto Jūsu vadītās filiāles medicīniskos pakalpojumus, vēlos izteikt pateicību centra darbiniekiem par iestādē valdošo mierīgo, pozitīvo, labestīgo gaisotni. Tā sākas, jau ienākot filiālē, ar reģistratūras darbinieču ieinteresēto un pretimnākošo attieksmi, kāda ir arī citu stāvu/nodaļu reģistratūrās.
Īpašs paldies dakterei Aleksandrai Kušpelo par augsto profesionālismu un rūpīgo attieksmi! Un vislielākais paldies pārsiešanas kabineta māsai Indrai Mauriņai par pacietību, iejūtību, uzmundrinājumu un humora izjūtu, kas palīdz pacientam aizmirst savas sāpes; par rūpīgo darbu un veiklajām rokām!

Leons M.

Katru reizi, atgriežoties Veselības centrā 4, saņemu augstākā profesionālā un cilvēcības līmeņa attieksmi. Arī šī reize, kad vērsos pie dr. Aleksandras Kušpelo un viņas māsiņām Indras un Ivitas, nebija izņēmums. Jutos aprūpēta no pirmās ierašanās ar akūtu problēmu līdz pēdējai pārsiešanai, un ik reizi no procedūras aizgāju ar smaidu sejā. Esmu laimīga, ka satiku tik brīnišķīgu cilvēku ar zelta rokām un zelta sirdi, un dr. Kušpelo māsiņas nudien ir viņas spārni. Superkomanda! Milzīgā pateicībā,

Melisa

Izsaku vislielāko pateicību dakterei A. Kušpelo ar viņas lielisko komandu par iejūtību, atsaucību un lielisko izārstēšanu no trofiskajām čūlām uz abām kājām. Beidzot varu staigāt bez sāpēm un ar veselām kājām. Dakterei ar zelta sirdi un rokām milzīgs paldies.

Pateicībā, Mairita P.

Vēlos pateikties ķirurģei Aleksandrai Kušpelo un viņas palīdzēm - medmāsai un operāciju māsai - par profesionālu darbu un brīnišķīgu attieksmi pret pacietntiem! Labais vairo labo!

Pateicībā, Ilze Grēniņa

Paldies ķirurģei Dr. Aleksandrai Kušpelo un māsiņai Ivitai Jasiunei par manis iejūtīgo un sekmīgo ārstēšanu.

Andris

Выражаю огромную благодарность доктору Александре Кушпело, за её золотые руки и доброе сердце. Единственный врач, который обеспечил правильное лечение трофических язв. Также хочу выразить благодарность её команде, которая работает вместе с ней - это медсестра по обработке ран и амбулаторная сестричка. Всегда вежливые и отзывчивые, поддержат добрым словом.

Afanasija Meļņika

Sirsnīgs paldies augstas klases speciālistei, ķirurģei Aleksandrai Kušpelo un viņas medmāsiņai Indrai.
Vēlējos izteikt lielu pateicību par atbalstu un palīdzēšanu izārstēt kāju trofisko čūlu.
Aleksandrai Kušpelo - zelta rokas!

Patiesā cieņā, L. Vītola

Man bija smaga kājas trauma jau četrus mēnešus. Man ļoti paveicās ar mājas ārstes konsultāciju, kura man ieteica griezties pie ārstes A. Kušpelo. Es esmu ļoti pateicīga Jūsu klīnikas personālam un sevišķi ārstes kundzei A. Kušpelo - par ārstēšanu, par laipnību, par profesionālismu, kā arī pateicību izsaku māsiņai Mauriņai - par palīdzību, atsaucību un konsultāciju.

Irma Gorodjanska

Pateicība ''Veselības centrs 4'', it īpaši ķirurģei A. Kušpello par manu ārstēšanu. Apmeklēju ķirurgus un dermatologus citās ārstniecības iestādēs un rezultātu nebija.
Pēc staru terapijas bija 2. pakāpes apdegums, kurš čūloja un nedzija. Pateicoties ķirurģei Kušpello un viņas komandai, esmu sadziedēta un varu priecāties un baudīt dzīvi. Sirsnīgs, neizsakāms vārdos PALDIES!

Ar patiesu cieņu, Silvija Kalmane
Pieteikties