Pamatinformācija

Sniedz konsultācijas un ārstē organisma iekšējās sekrēcijas dziedzeru darbības traucējumus jeb hormonu sekrēcijas regulāciju un slimības, kas rodas iekšējās sekrēcijas traucējumu dēļ: cukura diabēts, vairogdziedzera slimības, virsnieru un hipofīzes slimības, aptaukošanās, osteoporoze, podagra, vielmaiņas problēmas un citas endokrīnās slimības.

Veic profilaktisko izmeklēšanu un veselības risku izvērtēšanu, vispārējo endokrīno diagnostiku.

Lielu uzmanību pievērš veselīga dzīvesveida, veselīga uztura, liekā svara mazināšanas nozīmei, cukura diabēta profilaksei, modernajām tehnoloģijām diabetoloģijā (insulīna pumpji u.c.)

Sniedz gan Nacionālā veselības dienesta (NVD) un apdrošināšanas kompāniju apmaksātus, gan maksas pakalpojumus.

Izglītība un darba pieredze

2014-

Endokrinoloģe SIA ''Veselības centrs 4''

2010

Ieguvusi sertifikātu fizikālajā medicīnā un rehabilitācijā

2007

Absolvējusi rezidentūru endokrinoloģijas specialitātē Latvijas Universitātē, iegūstot sertifikātu endokrinologa specialitātē

2003

Absolvējusi rezidentūru ģimenes medicīnā, iegūstot sertifikātu ģimenes medicīnā

2003

Ieguvusi sertifikātu akupunktūrā

2000-

Endokrinoloģe vairākās ārstniecības iestādēs, arī KUS ''Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca'' Endokrinoloģijas centrā un KRC Jaunķemeri

2000

Absolvējusi Latvijas Medicīnas akadēmijas (tagad - Rīgas Stradiņa universitāte) Medicīnas fakultāti

Papildinformācija

Eiropas Jauno endokrinoloģijas pētnieku biedrības biedre (European Young Endocrine Scientists).

Lektore Latvijas Universitātes uztura zinātņu maģistriem.

Vairāku vietēja un starptautiska mēroga zinātnisku un populārzinātnisku publikāciju autore un līdzautore.

Kopš 2005.g. piedalās starptautiskos klīniskos pētījumos.

Atsauksmes

Ieteicu savu ārstējošo endokrinoloģi G. Ertu. No jūsu filiālēm bijusi saskare tikai ar Diagnostikas centru, Grebenščikova 1. Ļoti laba apkalpošana pa telefonu, kad zvana no Zvanu centra, tikpat jaukas dāmas ir reģistratūrā - smaidīgas, pozitīvas, laipnas, atsaucīgas. Mana dakterīte G. Erta - vienkārši fantastiska ārste, nevaru vārdos izteikt. Arī pneimonoloģe A. Koševacka ļoti ieinteresēta, atsaucīga daktere, kas vienā vizītē noskaidroja diagnozi, ko pirms tam 4 dažādi ārsti (citās iestādēs) nevarēja. Paldies ikkatram darbiniekam Grebenščikova 1. Lai tikpat jauks kolektīvs arī turpmāk. :)

-Ļoti apmierināta paciente - Egita-

Atsaucīgi un pieklājīgi darbinieki, kompetenti speciālisti. Paldies endokrinoloģei Gitai Ertai. Pati esmu apmierināta ar saņemto pakalpojumu. Līdz ar to varu ieteikt citiem.

Lauma
Pieteikties