Apraksts

Lāzerepilācija: efektīvi, droši, izdevīgi

Lāzerepilācija ir mūsdienīgākā un efektīvākā metode, lai atbrīvotos no nevēlamiem matiņiem jebkurā ķermeņa zonā uz ilgu laiku. Pēc pilnvērtīga lāzerepilācijas kursa ( 4 - 8 sesijas) par skuvekļiem un vaksāciju var aizmirst pat uz vairākiem gadiem.

Lāzerepilācijas zonas: augšlūpa, zods, kakls, bikini zona, paduses, kājas, pleci, rokas, krūtis u.c. Populārākās lāzerepilācijas zonas sievietēm ir bikini zona, paduses un augšlūpa, savukārt vīriešiem - mugura, paduses un kakls.

Jāpiebilst, ka lāzerepilācija vīriešiem kļūst arvien populārāka. Vīriešu matiņi parasti ir tumšāki un raupjāki, tāpēc kungi lāzerepilācijas efektu var izjust pat ātrāk nekā dāmas.

Lāzerepilācijas ieguvumi:

 • efekta noturīgums – ja lāzerepilācijas kurss veikts pareizi, matiņi praktiski neataug;
 • ātra procedūra – lāzerepilācija aizņem vien pāris minūtes. Paduses lāzerepilācija ilgst vidēji 30 sekundes, viena apakšstilba lāzerepilācija ilgst 2-4 minūtes;
 • izslēgts matiņu ieaugšanas risks, atbrīvošanās no jau ieaugušiem matiņiem (it sevišķi bikini zonā);
 • procedūra piemērota praktiski visām ķermeņa zonām;
 • lāzerepilāciju var veikt jebkurā gadalaikā;
 • atšķirībā no vaksācijas un depilācijas pareizi veikta lāzerepilācija nerada pigmentācijas risku.

Kāpēc lāzerepilācija ir tik efektīva?

Procedūras laikā lāzers izdala gaismas impulsu ar noteiktu viļņa garumu. Ādā esošie mata folikuli, kas satur melanīnu, šo gaismas impulsu absorbē un pārvērš siltumā. Šī sasilšanas reakcija, netraumējot citus audus, termiski iznīcina matiņa sakni un novērš turpmāku mata augšanu. Lāzera radītā enerģija iedarbojās tieši uz matiņiem, kas atrodas aktīvajā augšanas (anagēnajā) fāzē, samazinot to iespēju atkal atjaunoties.

Tā kā visi matiņi neaug vienlaicīgi, to likvidēšana notiek pakāpeniski. Vienas procedūras laikā vidēji iespējams iedarboties uz 20% matiņu folikulu. Ar katru nākamo lāzerepilācijas reizi ataugušie matiņi kļūst aizvien retāki un smalkāki. Lai lāzerepilācija būtu maksimāli efektīva, tā jāveic kursa veidā, iznīcinot visus matiņus.

Lāzerepilācijas kursa ilgums

Procedūru kursa ilgumu ietekmē gan klienta matiņu un ādas tips, gan hormonālais fons, apmatojuma intensitāte un izmantotā iekārta. Lāzerepilācijas kursa ilgums ir 4 - 8 sesijas. Starp procedūrām jāievēro 4-6 nedēļu starplaiks, precīzu grafiku noteiks speciālists. Pamanāms vizuālais efekts būs novērojams jau pēc trešās vai ceturtās procedūras. Ja procedūru kurss tiek pārtraukts, jau sasniegtais rezultāts saglabāsies, bet nebūs pilnvērtīgs.

Lāzerepilācijas efektivitātes pamatā ir matiņa struktūra un krāsa - jo biezāks un tumšāks matiņš, jo labāks lāzerepilācijas efekts.

Lāzerepilācijas priekšrocības:

 • aizmirsti par skuvekli un vasku! Matiņi pēc noslēgta lāzerepilācijaskursa praktiski neataug vai arī ataug pēc ilga laika nelielā skaitā. Lai efektu saglabātu, uzturošo procedūru nepieciešams veikt vien reizi 1 - 2gados (atsevišķos gadījumos – reizi pusgadā);
 • lāzerepilācija saudzē ādu atšķirībā no epilācijas, vaksācijas un skūšanas, kad tiek traumēta epitēlija virskārta. Lāzerepilācijas laikā ir jūtams siltums, bet iekārtā iestādītie dzesēšanas risinājumi novērš nepatīkamās sajūtas;
 • ieauguši matiņi kļūst par pagātni – lāzerepilācija iznīcina mata folikulu. Tātad lāzera skartie matiņi vairs neaug un nevar ieaugt ādas virspusējos slāņos.


Katram piemērotākā lāzerepilācija

Lāzerepilācijai tiek izmantoti dažādu veidu lāzeri, kuru galvenā īpašība ir atšķirīgs lāzerviļņu garums. Tas mūsdienās ļauj efektīvi likvidēt arī relatīvi gaišus matiņus, kas nebija pa spēkam vecākām tehnoloģijām.

lāzerepilācija
Lāzerepilācijas iekārtas izvēle ir atkarīga no ādas fototipa:

 • cilvēkiem ar gaišāku ādas toni ir piemērots aleksandrīta (755 nm) lāzers;
 • tumšākiem ādas fototipiem ir piemērots diodes (810 nm) un Neodīmija Yag (Ng:YAG, 1064nm) lāzers ar dziļāku iedarbību.

Klientu ievērībai!

''Veselības centrs 4'' nepārtraukti seko līdzi medicīnas tehnoloģiju attīstībai un iegādājas pašas modernākās medicīnas iekārtas tikai no uzticamiem un pasaulē atzītiem tehnoloģiju ražotājiem.


Lāzerepilācija vai IPL?

Lāzerepilāciju var veikt, izmantojot arī IPL sistēmas, taču šīs iekārtas radītais efekts būs mazāks – IPL iekārtām piemīt mazāka jauda un to emitētais gaismas staru kūlis ir izkliedēts un uz mata folikulu iedarbojas mazāk fokusēti. Mata folikuls netiek pilnībā iznīcināts, un pamanāma efekta panākšanai būs nepieciešams lielāks procedūru skaits. Turklāt IPL iedarbība uz gaišiem matiņiem uz gaišas ādas fona ir neliela.

Lāzerepilācija vasarā

Lāzerepilāciju iespējams veikt arī vasarā, ievērojot dažus piesardzības pasākumus:

 • lai izvairītos no nevēlamas pigmentācijas, divas nedēļas pirms un divas nedēļas pēc lāzerepilācijas nedrīkst sauļoties;
 • uz epilētajām zonām, kuras pakļautas tiešai saules gaismai (augšlūpa, rokas, kājas), jāklāj saules aizsargkrēms (vismaz SPF30+).


Cik maksā lāzerepilācija?

Lāzerepilāciju var salīdzināt ar ieguldījumu, kurš ilgnoturīgā rezultāta dēļ visai drīz atmaksāsies. Lāzerepilācijas cena ir atkarīga gan no epilējamās zonas, gan procedūru daudzuma, tāpēc klientam ir izdevīgāk iegādāties lāzerepilācijas abonementu. Tā kā uzturošās lāzerepilācijas procedūras jāatkārto reti, ilgtermiņā šis ir izdevīgs risinājums, kas ietaupīs gan laiku, gan līdzekļus un ļaus aizmirst par vaksācijas grafiku un ieaugušiem matiņiem.

Lāzerepilācijas cenas

Aicinām iepazīties ar lāzerepilācijas cenām dažādām zonām šeit>>


Izdevīgi ar ''Veselības centrs 4''

Aicinām klientus ieskatīties ''Veselības centrs 4'' akciju sadaļā, kurā periodiski atrodamas atlaides ne tikai lāzerepilācijai, bet arī citām pieprasītām procedūrām. Ar ''Veselības centrs 4'' klienta karti iegūstiet pastāvīgu 10% atlaidi lāzerepilācijas abonementam un procedūrām (atlaides nesummējas un netiek piemērotas akciju piedāvājumiem).

Sagatavošanās lāzerepilācijai:

 • dienu pirms lāzerepilācijas izvēlētā zona ir jānoskuj (arī virslūpa);
 • mēnesi pirms lāzerepilācijas nedrīkst veikt vaksāciju vai epilāciju;
 • vismaz  divas nedēļas pirms lāzerepilācijas nedrīkst sauļoties vai lietot paštonējošos līdzekļus;
 • nedēļu pirms procedūras nelietot ādu kairinošas vielas, medikamentus un ziedes;
 • uz lazerepilāciju jāierodas ar tīru ādu, kura nav ieziesta ar ķermeņa losjonu, eļļu dezodorantu vai atniperspirantu.


! Lāzerepilācijas kursa laikā ataugušos matiņus nedrīkst epilēt, izraut vai kā citādi traumēt mata folikulu. Matiņus drīkst skūt vai izmantot depilācijas krēmu.

Pēc lāzerepilācijas:

 • nesauļoties divas nedēļas pēc lazerepilācijas – tas var izraisīt pigmenta bojājumus;
 • dažas dienas pēc lāzerepilācijas izvairīties no pirts un citām karsējošām procedūrām;
 • spēcīgi neberziet epilēto zonu;
 • izvēlieties ādu mitrinošus kopjošos līdzekļus.


Ievērībai!
Izvēloties lāzerepilācijas pakalpojumu, pievērs uzmanību ne tikai solītajam efektam, bet arī lāzerepilācijas iekārtai (sertifikācija, ražotājs, drošība) un speciālista attieksmei – lai lāzerepilācija būtu efektīva un droša, speciālistam jāizvērtē jūs matiņu tips, ādas stāvoklis, pašsajūta. Viena veida lāzerepilācijas variants vai kursa ilgums noteikti nederēs visiem klientiem!

Uzticies profesionāļiem! ''Veselības centrs 4'' pamats ir jaunākās tehnoloģijas labāko speciālistu rokās. Lāzerepilācija nav izņēmums. Klīnikās pieejamo lāzerepilācijas iekārtu arsenāls tiek pastāvīgi atjaunots, garantējot maksimālu procedūru efektu, komfortu un drošību. Lāzerepilāciju veic medicīnas speciālisti, kas konsultācijas laikā palīdz noteikt piemērotāko lāzerepilācijas veidu, kursa ilgumu un ādas kopšanas pasākumus.

Lāzerepilācijas kontrindikācijas:

 • grūtniecība, barošana ar krūti;
 • akūtas ādas slimības un iekaisums (izsitumi, psoriāze, ādas sēnīte u.c.);
 • brūces;
 • onkoloģija;
 • daudz lielu dzimumzīmju un tetovējumu;
 • hormonāli traucējumi;
 • dzīšanas traucējumi (cukura diabēts, keloīdu rētas);
 • imūnkompromitēti pacienti (HIV, AIDS, pēc orgānu transplantācijas u.c.);
 • slimības, kas saistītas ar pastiprinātu reakciju pret gaismu (sarkanā vilkēde, porfīlija u.c.);
 • atsevišķu medikamentu un ziežu lietošana (preparāti, kas paaugstina jutību pret saules gaismu).


Ja lāzerepilācija tiek apsvērta pusaudža gados, jārēķinās, ka hormonālo izmaiņu dēļ procedūra var būt mazāk efektīva. Ātrākais vecums, kad lāzerepilācija būtu iespējama, ir 14-16 gadi, taču uz vizīti pusaudzim noteikti jāierodas kopā ar vecāku vai aizbildi. Ārsts var pieņemt lēmumu par procedūras atteikšanu.

Lāzerepilācija ar ''Veselības centrs 4''

''Veselības centrs 4'' filiāles un grupas uzņēmumi nodrošina efektīvākos lāzerepilācijas pakalpojumus ar jaunākajām tehnoloģijām un labākajiem speciālistiem gan Rīgā, gan reģionos. Ja esi Siguldas, Valmieras, Jēkabpils, Jelgavas vai jebkuras citas pilsētas iedzīvotājs, augstās piedāvājumu kvalitātes dēļ ir vērts izvēlēties lāzerepilāciju veikt ''Veselības centrs 4'' filiālēs.

Lāzerepilācija Rīgā:

''4.Dimensija'' ar aleksandrīta lāzeriem: Clarity LutonicDEKA ''Again'' un Alma Soprano Titanium

''Dermatoloģijas klīnika'' ar ''GentleLase Pro–U™'' (Candela Lasers, ASV) lāzera iekārtu

''Anti-Aging Institute'' ar ''Again'' (DEKA, Itālija) lāzera iekārtu

''Mārupe'' ar ''Soprano Titanium'' (Alma Lasers, Izraēla)

lāzerepilācijas kabinets TC ''Spice'' ar ''Motus AX'' (DEKA, Itālija)

Lāzerepilācija Daugavpilī ar aleksandrīta lāzeri Alma Soprano ICE – privātklīnika ''Ģimenes veselība''

Lāzerepilācija Ventspilī ar lāzeru  ''Soprano Ice'' (Alma Lasers, Izraēla) - grupas uzņēmums ''Pārventas poliklīnika''

Lāzerepilācija ''Veselības centrs 4'' filiālē ''Medicīnas centrs t/c ''Origo'''' ar lāzeriekārtu ''Soprano Ice'' 


VIDEO:
Kā TV personības Roberto Meloni un Aivis Ceriņš izmēģināja lāzerepilāciju padušu zonai

Pieteikties