Vesela. Skaista. Pārliecināta

''Veselības centrs 4'', tā filiāles un grupas uzņēmumi ir sagatavojuši īpašus piedāvājumus sievietēm, lai oktobrī varētu parūpēties gan par sievišķību un intīmo veselību, gan skaistumu un emocionālo labsajūtu.

Lasīt vairāk

Samazināta cena konsultācijām žultsakmeņu slimību un trūču pacientiem!

Samazināta cena konsultācijām žultsakmeņu slimību un trūču pacientiem!

No 28. septembra līdz 28. oktobrim ''Veselības centrs 4'' filiālē ''Baltijas Vēnu klīnika'' Dr.med., asoc. prof., ķirurgs, proktologs Andris Gardovskis konsultēs pacientus ar žultsakmeņu slimībām un visa veida trūcēm par samazinātu cenu.
Konsultācijas cena – 10 Eur.

Lasīt vairāk

Īpašais piedāvājums veselai un starojošai sejas ādai rudenī ''Veselības centrs 4'' klientu kartes īpašniekiem

Līdz pat 31. oktobrim ''Veselības centrs 4'' klientu kartes* īpašniekiem īpašs piedāvājums veselai un starojošai sejas ādai rudenī – procedūra ar Pollogen Geneo platformu sejas ādai un neinvazīva biorevitalizācijas procedūra ar PRX-T33® preparātu sejai un dekoltē zonai par izdevīgu cenu: katra procedūra – tikai 100 eiro (standarta cena – sejas procedūra ar Pollogen Geneo sejas ādai – 120 eiro, neinvazīva biorevitalizācijas procedūra ar PRX-T33® preparātu sejai un dekoltē zonai – 130 eiro).

Lasīt vairāk

Gluds vēders bez liekās ādas!

Vēdera plastikas operācijai 15% atlaide.
Vēdera plastika (abdominoplastika) ar vai bez nabas pārvietošanas ir ķirurģiska operācija, kuras laikā likvidē lieko, nekvalitatīvo ādu, savelk to, kā arī nostiprina vēdera priekšējās sienas muskuļus.

Lasīt vairāk