Black Friday 21.11.2022.-26.11.2022.

''Veselības centrs 4'' filiālēs un grupas uzņēmumos gada izdevīgākie piedāvājumi - Black Friday 21.11.2022. -26.11.2022.

Lasīt vairāk

Ekskluzīvs piedāvājums starojošai sejas ādai ''Veselības centrs 4'' klientu kartes īpašniekiem!

20% atlaide DermaClear procedūra starojošai, atjaunotai un aizsargātai sejas ādai pie ''Anti-Aging Institute'' kosmētiķes Rebekas Andersones 

Lasīt vairāk

Atgūsti intīmo komfortu un sievišķību!

Pēc dzemdībām, kā arī menopauzes laikā sievietes sastopas ar maksts audu atslābināšanos, maksts sausumu, maksts gļotādas atrofiju, urīna nesaturēšanu un vairākām citām problēmām. Maksts atjaunošana ar lāzerprocedūrām MonaLisa Touch® un FemiLift®, kā arī ar injekcijām var būt labs risinājums šīm problēmām. Novembrī īpaši izdevīgi piedāvājumi!

Lasīt vairāk

Ārstnieciskā procedūra sejai ar Exilite par īpašu cenu.

Tikai 2 mēnešus tikai ''4.Dimensija'' tikai pie Dr. Panovas ārstnieciskā procedūra sejai ar Exilite par īpašu cenu.

Lasīt vairāk

Lāzerepilācijas abonementi par īpašām cenām!

Tikai ''Veselības centrs 4'' filiālē Estētiskās medicīnas klīnika ''4.Dimensija'' pie kosmētiķēm Ritas Silickas un Oksanas Rasnačas tikai oktobrī un novembrī lāzerepilācijas abonementi 5 reizēm ar 40% atlaidi.

Lasīt vairāk

Atlaides sadarbībā ar www.maniveselibasdati.lv līdz 30. novembrim

20 – 30% atlaide ķermeņa procedūrai ar ''SCHWARZY'', 20% atlaide dermabrāzijas procedūrai un maskai, 20% atlaide ''Derma Oxy'' neinvazīvai mezoterapijai, 20% atlaide jebkuram pēdu aprūpes pakalpojumam senioriem, 30% atlaide pirmajai BTL EMSella procedūrai. Ieskaties piedāvājumā!

Lasīt vairāk