Skatīt galeriju

Autors: Veselības centrs 4

Foto: Veselības centrs 4

Neatliekamā medicīniskā palīdzība pasākumos

SIA ''Veselības centrs 4'' Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) nodaļa ir dibināta 2015. gada vasarā, un ir apliecinājusi sevi kā profesionālu un uzticamu partneri neatliekamās medicīnas palīdzības nodrošināšanā visu veidu publiskajos pasākumos – sporta sacensībās, festivālos, pilsētas svētkos, koncertos u.c.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļā:

  • strādā labākie neatliekamās medicīniskās palīdzības speciālisti - ārsti un ārstu palīgi, kuri pieredzi ieguvuši valsts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā
  • nodaļas rīcībā ir pieci operatīvie transporta līdzekļi, kas aprīkoti atbilstoši Ministru kabineta noteikumu Nr.60 prasībām
  • ja nepieciešams, pasākumos tiek nodrošināti arī medpunkti
  • operatīvai piekļuvei negadījuma vietai iespējams pārvietoties ar kvadraciklu
  • ir iespēja nodrošināt mobilo rentgena un sonogrāfijas iekārtu klātbūtni pasākumos, kā arī magnētiskās rezonanses izmeklējumu veikšanu dažu minūšu brauciena attālumā no pasākuma vietas Rīgā, Jelgavā, Liepājā, Kuldīgā, Jēkabpilī un Valmierā.

''Veselības centrs 4'' NMP nodaļa veidota Veselības inspekcijas un citu valsts resoru paaugstinātas stingrības režīmā, tādēļ dienesta darbība un tehniskais aprīkojums ir nevainojams.

Nodaļa ir saņēmusi daudzas pozitīvas atsauksmes no sadarbības partneriem - Latvijas Riteņbraukšanas federācijas, biedrības ''Latvijas bobsleja un skeletona federācija'', producentu grupas ''Virus Art'' par ikgadējās Kanāla Regates - Rīgas Brīvostas kausa apkalpošanu, Latvijas Kalnu divriteņu federācijas, BMX sporta kluba ''Mītavas kumeļi'', Latvijas ūdensmotociklu sporta asociācijas, Basketbola kluba ''VEF Rīga'' un Latvijas Basketbola savienības, Liepājas Rallija komandas un daudziem citiem.

Pateicoties tam, ka nodaļā strādā viens no diviem Latvijas ārstiem anesteziologiem/reanimatologiem ar Starptautiskās Motosporta federācijas izsniegtu vadības ārsta licenci, ir sniegti neatliekamās medicīniskās palīdzības pakalpojumi tādos pasākumos kā Latvijas un Pasaules čempionātos motokrosā (biedrība ''Kristera Serģa motoklubs''), Kandavas novada domes rīkotajās motokrosa sacensībās ''Superkauss'', biedrības ''Sporta atbalstam'' organizētajās motokrosa sacensībās ''Superkauss'', motoklubu ''Kurzeme'', ''motorsport.lv'' un ''Motoklubs Ape'' un citos sporta pasākumos.

Lielu gandarījumu esam guvuši, veiksmīgi nodrošinot neatliekamo palīdzību Rīgas un citu pilsētu svētku pasākumos,  ''Stipro skrējienā'' un daudzos citos, bet jo īpaši - Eiropas čempionātā basketbolā EuroBasket.

Saskaņā ar līgumu ar AS ''Dinamo'' VC4 NMP brigādes  nodrošināja neatliekamo medicīnisko palīdzību visās hokeja kluba ''Dinamo'' spēlēs Arēnā Rīga un hokeja kluba ''Rīga'' spēlēs ''Inbox'' ledus hallē.

SIA ''Veselības centrs 4'' Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļa – tā ir profesionalitāte un operativitāte!

Lai uzzinātu vairāk: e-pasts: [email protected]; tālr.: +371 29461389.

NMP nodaļa nodrošina neatliekamo palīdzību vienīgi visu veidu publiskajos pasākumos. Ja nealiekamā palīdzība nepieciešama akūtas saslimšanas, traumu, avāriju u.c. gadījumos, jāvēršas pie Valsts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, zvanot pa tālruni 113!

Neatliekamās medicīniskās palīdzības video sižetus var noskatīties šeit.