Pamatinformācija

Sniedz gastroenterologa konsultācijas, diagnosticē un ārstē dažādas kuņģa - zarnu trakta slimības. Veic endoskopisko un kolonoskopisko izmeklēšanu. Pieņem pacientus no 16 gadu vecuma.

Sniedz apdrošināšanas kompāniju apmaksātus un maksas pakalpojumus.

Izglītība un darba pieredze

2010-

SIA AMH, gastroenterologs-endoskopists

2008

Latvijas Universitātes doktorants

2006-

SIA ''Veselības centrs 4'', gastroenterologs - endoskopists

2002-2004

Latvijas Universitātes ārsta speciālista diploms gastroenteroloģijā (Gastrointestinālās endoskopijas sertifikāts Nr. 322/2004)

1999-2002

LU Medicīniskās pēcdiploma izglītības institūts. Speciālista diploms internajā medicīnā

Atsauksmes

Liels paldies dakterim Abu-Meri un dakterim Kasparam Stepanovam! Dakteris Stepanovs pēc DT rezultātiem pievērsa uzmanību iespējamai problēmai zarnās. Tas lika vērsties pie dr. Abu-Meri, kurš pieņema iespējami pareizāko lēmumu un nosūtīja pie ķirurga. Ķirurgs secināja, ka nepieciešama operācija. Polips pirmsvēža stadijā. Tagad esmu izoperēts un, domāju, ka problēma ir atrisināta. Ja dr. Stepanovs nebūtu pievērsis īpaši uzmanību DT rezultātiem un rekomendējis veikt kolonoskopiju, un ja dr. Abu-Meri nebūtu nosūtījis pie ķirurga, tad nez kā tas varēja beigties. Tas arī ir Diagnostikas centra īpašais uzdevums - laicīgi konstatēt problēmu. Informēts nozīmē apbruņots! Paldies!

Guntis

Ārsts bija ļoti saprotošs un ieinteresēts, kā man palīdzēt.

Anita

Gastroenterologs Hosams Abu Meri - vislabākā, jaukākā un profesionālākā attieksme pret klientu. Vislabākās māsiņas un anesteziologs Latvijā.

Linda
Pieteikties