news-img

Autors: Veselības centrs 4

Foto: Shutterstock

Pieprasītākie medicīnas pakalpojumi ''Veselības centrs 4''

Visbiežāk ārvalstu pacientus interesē:

  • Diagnostika, preventīvā medicīna, veselības pārbaudes programmas jeb check-up ar iespēju veikt izmeklējumus ar visjaunākās paaudzes premium klases magnētiskās rezonanses, ultrasonogrāfijas, datortomogrāfijas un citām diagnostikas iekārtām, kā arī veikt kvalitatīvus ģenētiskos testus un saņemt profesionālu preventīvās medicīnas speciālistu ieteikumus. Pacientu ērtībai ''Veselības centrs 4'' speciālisti izstrādājuši veselības pārbaudes programmas ''Standarts'', ''Bronza'', ''Sudrabs'', ''Zelts'' un ''Platīns'' atsevišķi sievietēm un vīriešiem atšķirīgās vecuma grupās līdz 40 un pēc 40 gadiem, kā arī specializētas programmas sirds veselības, fiziskās sagatavotības un endokrīnās veselības pārbaudēm. Programmas tiek piemērotas katram pacientam individuāli. Katrā no programmām ir ietverti rekomendēto ārstu apmeklējumi, izmeklējumi un analīzes. Dažu dienu laikā ir iespējams saņemt vispārēju veselības stāvokļa novērtējumu, kā arī rekomendācijas nepieciešamajai ārstēšanai. Pieredzējuši speciālisti ieteiks diētu un rekomendējamo fizisko noslodzi.
  • Fleboloģija jeb vēnu ārstēšana, vēnu operācijas, pielietojot visas šobrīd pasaulē atzītākās metodes un to kombinācijas. Pacientiem ir pieejamas vēnu operācijas, izmantojot lāzera, radiofrekvences, tvaika mikroimpulsu metodes, kā arī inovatīvā vēnu ārstniecības metode, pielietojot bioloģisko līmi. Visas šīs metodes ir saudzējošas, to veikšanai nepieciešama lokālā anestēzija. Izvēloties vēnu slēgšanas operāciju ar bioloģisko līmi, nav nepieciešamības veikt anestēziju un valkāt vēnu kompresijas zeķes. Pēc manipulācijas veikšanas pacients uzreiz var doties mājās un jau nākamajā dienā atgriezties pie ikdienas ritma.
  • Proktoloģija – inovatīva hemoroīdu un citu proktoloģisko veselības problēmu risināšana. ''Veselības centrs 4'' proktoloģijas dienesta tehniskais nodrošinājums ir ļoti augstā līmenī, kas paver plašas iespējas palīdzēt pacientam vislabākajā veidā, pielietojot visas šobrīd pasaulē atzītās hemoroidālo mezglu ārstēšanas metodes (LONGO, STARR, HET, HAL- RAL, Liga Sure, THDc.) – tās ir ekskluzīvas un efektīvas ārstēšanas metodes. Tiek pielietota arī inovatītīvākā metode ar HET™ (Hemorrhoid Energy Therapy) bipolāro liģēšanas sistēmu.Pavisam nesen ir parādījusies jauna hemoroīdu ārstēšanas metode – radiofrekvences (EVRF) procedūra ar nosaukumu RAFAELO®. Ar to var likvidēt jebkuras stadijas hemoroīdus. Pacientam vairs nav nepieciešama vispārējā narkoze, tā tiek veikta lokālajā anestēzijā procedūru telpā.
  • Dermatoloģija – ādas veselības problēmu risināšana, izmantojot mūsdienīgas diagnostikas un lāzerterapijas iekārtas lielākajā un modernākajā specializētajā dermatoloģijas klīnikā Latvijā.
  • Anti-Aging medicīna, estētiskā medicīna un plastikas ķiruģija – mūsdienu medicīnas sniegtās iespējas iegūt slow age efektu, būt skaistam un apmierinātam ar dzīvi jebkurā vecumā. Strauji augošais pieprasījums pēc šiem pakalpojumiem veicināja jauna koncepta klīnikas ''Anti-Aging Institute'' izveidi, kas durvis vēra 2019. gadā.