''Veselības centrs 4'' aktualitātes

news-img

Jābalstās uz profesionāļiem

Privātie veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēji, kuri jau 20 gadu profesionāli nodarbojas ar vakcināciju visas valsts mērogā (gan pret gripu, gan ērču encefalītu), tostarp veicot mobilos izbraukumus, ir pilnībā apmierināti ar Nacionālā veselības dienesta (NVD) piedāvāto tarifu vakcinācijai pret Covid-19 un ir gatavi saskaņā ar to strādāt, Dienai uzsver Veselības aprūpes darba devēju asociācijas valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds, kurš vienlaikus ir arī ''Veselības centra 4'' valdes priekšsēdētājs.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes
news-img

Cukurs kaitē imunitātei

Lai arī pārmērīgu cukura lietošanu mēdz galvenokārt saistīt ar liekā svara risku, iespējams rasties arī veselības problēmām, kas vismaz sākotnēji var būt nemanāmas. Cukurs spēj veicināt virkni dažādu saslimšanu, jo tas organismā rada labvēlīgu vidi dažādām baktērijām, vīrusiem un sēnītēm, norādīja ''Veselības centrs 4'' filiāļu ''Dermatoloģijas klīnika'' un ''Anti-Aging Institute'' dermatoloģe un imunoloģe Tatjana Ļiņova

Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

Intervija ar ''Veselības centrs 4'' valdes priekšsēdētāju Māri Rēvaldu

Iespējams, jau nedēļas beigās arī varētu sākt darbu īpašs vakcinācijas koordinācijas birojs, kura pakalpojumu iepirkšanai un atalgojumam valdība piešķīrusi līdzekļus vairāk nekā 640 tūkstošu apmērā. Cik pārliecinoši pašlaik tie organizēts vakcinācijas process, pārrunāsim ar ''Veselības centrs 4'' vadītāju Māri Rēvaldu.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Nozares jaunumi
news-img

Kosmētikas un wellness ceļvedis: 2020. gada izcilnieki

Žurnāls ''Pastaiga'' izveidojis pagājušā gada labākās kosmētikas un wellness ceļvedi, kas ietver ne tikai izcilākos skaistumkopšanas produktus, bet arī labāko sejas un ķermeņa procedūru izlasi. Žūrijas biedre ''Veselības centrs 4'' filiāļu ''Dermatoloģijas klīnika'' un ''Anti-Aging Institute'' dermatoloģe Dr. med. Jana Janovska

Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

Kā kopt sausu ādu?

Būtiskākie sausas ādas problēmas rašanās cēloņi ziemas un rudens sezonā ir sausais gaiss telpās, kā arī pārāk agresīvā ādas kopšana. Papildus tam ''Veselības centrs 4'' filiāļu ''Anti-Aging Institute'' un Estētiskās medicīnas klīnika ''4.Dimensija'' dermatoloģe Lauma Valeine atgādina, ka nedrīkst aizmirst arī par pilnvērtīgu uzturu un pietiekamu ūdens uzņemšanu.

Atbild speciālists Publikācijas
news-img

LOR izmeklējumi jaunā kvalitātē

''Veselības centrs 4'' filiālē Barona ielā 117 pieejama jauna otorinolaringologa (LOR) darba stacija ''Medicenter Otlaphari'' (Vācija), kas aprīkota ar SOM 22 ENT stereo mikroskopu vēl precīzākiem pacientu izmeklējumiem. Savukārt filiāles ''Diagnostikas centrs'' LOR kabinetā uzstādīta pilnvērtīgi aprīkota Otocompact 27 darba stacija.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Tehnoloģijas Klientu ievērībai!
news-img

peclavus PODOmed - profesionāļu izvēle

Zīmols lepojās ar saudzīgu ražošanas procesu, tiek izmantotas dabiskas un bioloģiskas izejvielas, tie nesatur sintētiskas smaržvielas un krāsvielas, naftas pārstrādes produktus, silikona eļļas un ģenētiski modificētas izejvielas. Augu izejvielas vai gala produkti nav apstaroti, kā arī produkti nav testēti uz dzīvniekiem.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes
news-img

Esi pamanāms uz laukuma

Bauerfeind-sports atbalsti un kompresijas apģērbs basketbolam. Pacel basketbolu nākamajā līmenī! Pievienojies Dirk Nowitzki un ALBA Berlin, uzticoties augsta līmeņa produktiem no BAUERFEIND-SPORTS!

''Veselības centrs 4'' aktualitātes
news-img

Tavas uzvaras noslēpums - BAUERFEIND SPORTS

Vai Tu esi gatavs pacelt tenisa spēli nākamajā līmenī ? Pievienojies tenisa profesionāļiem, kuri izvēlas BAUERFEIND SPORTS!

''Veselības centrs 4'' aktualitātes
news-img

Esi daļa no savas iemīļotākās NBA komandas

Zīmols Bauerfeind Latvijā iemīļots jau vairāk kā 10 gadus, pazīstam to ar produktiem, kas radīti, lai mūsu ikdiena, par spīti traumām un veselības problēmām, nezaudētu kvalitāti, zīmols piedāvā kompresijas apģērbu, ortozes, atbalstus un zolītes.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes
news-img

Nē diastāzei! Skaists vēders bez operācijas

Diastāze ir daļēja vai pilnīga vēdera muskulatūras atdalīšanās pa viduslīniju – vēdera muskuļiem un tos saturošajiem saistaudiem ilgstoši esot iestieptiem, starp muskuļiem veidojas sprauga.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Klientu ievērībai! Nozares jaunumi
news-img

Kā cīnīties ar sausiem matiem?

Ja mati ziemā kļuvuši izteikti sausi, tas ir signāls, ka tiem un galvas ādai vajadzīga īpaša kopšana, skaidro ''Veselības centrs 4'' filiāļu ''Juglas klīnika'' un Estētiskās veselības klīnika ''4. Dimensija''' dermatoloģe un triholoģe Dr. Sandra Vizule

Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas Skaistumkopšana
news-img

''Veselības centrs 4'' plaši pieejami NVD pakalpojumi

Saspringtais Covid-19 pandēmijas laiks ir radījis zināmu neskaidrību par veselības aprūpes jautājumiem – arī par NVD (Nacionālā veselības dienesta) apmaksāto pakalpojumu pieejamību.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Klientu ievērībai!
news-img

Nomierinošie līdzekļi

Kāda ir nomierinošo līdzekļu iedarbība? Ar ko atšķiras bezrecepšu un recepšu nomierinošie medikamenti? Kāda var būt šo medikamentu ietekme uz organismu? Šos un citus jautājumus skaidroja ''Veselības centra 4'' grupas uzņēmuma ''Diplomātiskā servisa medicīnas centrs'' psihiatre Dina Ozerska.

Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

Uztura bagātinātāji skaistumam

Dažādu uztura bagātinātāju klāsts, kas sola palēnināt novecošanu, uzlabot ādas un matu stāvokli, pēdējos gados būtiski audzis. Zināmā mērā tas skaidrojams ar mūsu vēlmi izskatīties jaunākiem, kā arī pārlieko aizņemtību – cilvēkiem gluži vienkārši nepietiek laika pilnvērtīgam uzturam. Skaidrojam, cik jēgpilna ir šādu preparātu lietošana, kā tos izvēlēties un vai var ticēt solītajam efektam, konsultē ''Veselības centrs 4'' filiāļu ''Dermatoloģijas klīnika'' un ''Anti - Aging Institute'' dermatoloģe, preventīvās medicīnas speciāliste Dr. Jana Janovska

Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas Skaistumkopšana
news-img

''Veselības centrs 4'' par pacientu veselību rūpējas drošā vidē

Aicinām iedzīvotājus neatlikt rūpes par veselību uz vēlāku laiku un bez bažām apmeklēt medicīnas iestādes - ''Veselības centrs 4'' filiāles un grupas uzņēmumi jau kopš Covid-19 pandēmijas sākuma veic pastiprinātus epidemioloģiskās drošības pasākumus.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Klientu ievērībai!
news-img

Organisma atslodzes diena

Lai arī atslodzes periodus cilvēki piekopuši jau sen, tikai pēdējā laikā parādās nopietnas publikācijas par dažādiem ieguvumiem attiecībā uz veselību: holesterīna rādītājiem, glikozes līmeni, asinsspiedienu, iekaisuma procesiem, kā arī uz ķermeņa svaru, zina stāstīt ''Veselības centrs 4'' filiāles Estētiskās veselības klīnika ''4. Dimensija'' dietoloģe Lāsma Kalnbērza

Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

Vēnu operācija

''Mana mamma dzīvo laukos. Viņa nereti sūdzas par savām vēnām. Kad viņai iesaku padomāt par vēnu operāciju, mamma atbild, ka tikšot galā ar smērītēm, kuras viņai ieteikusi kaimiņiene. Vai smērītes kaut ko līdz un tiešām var aizstāt operāciju?'', atbild ''Veselības centrs 4'' filiāles ''Baltijas vēnu klīnika'' asinsvadu ķirurgs, flebologs Žoržs Žabūrs

Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas