''Veselības centrs 4'' aktualitātes

news-img

Vēl plašākas attālināto konsultāciju iespējas!

''Veselības centrs 4'' informē! Ja kādu iemeslu dēļ nevarat doties pie ārsta uz pieņemšanu vai neesat drošs par stāvokļa nopietnību, aicinām izmantot attālināto konsultāciju iespējas. Nevilcinieties! Konsultācija ar ārstu palīdzēs izvērtēt Jūsu veselības stāvokli un noteikt turpmāko rīcību.

Klientu ievērībai! Skaistumkopšana Tehnoloģijas Vīrieša veselībai
news-img

Klientu ievērībai!

Saistība ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju un Veselības ministrijas rīkojumu Nr.59, kas stājas spēkā šī gada 27. martā, uz laiku tiek ierobežoti veselības aprūpes pakalpojumi ''Veselības centrs 4'' filiālēs un grupas uzņēmumos.

Klientu ievērībai!
news-img

Pieaug pieprasījums pēc attālinātajām ārstu konsultācijām

Sabiedrībai reaģējot uz ārkārtas situāciju valstī, šīs nedēļas laikā strauji pieaudzis attālināto (on-line) ārstu konsultāciju pieprasījums, tādēļ rūpēs par pacientu veselību un medicīnas pakalpojumu pieejamību ''Veselības centrs 4'' filiāles un grupas uzņēmumi palielinājuši tiešsaistē pieejamo ārstu skaitu.

Klientu ievērībai!
news-img

Vakcinācijas dienests turpina strādāt!

''Veselības centrs 4'' informē, ka vakcinācijas dienesta kabineti turpina strādāt, ievērojot pastiprinātas drošības pasākumus.

Klientu ievērībai!
news-img

Ārstu konsultācijas tiešsaistē (online)

Rūpēs par pacientu veselību un medicīnas pakalpojumu pieejamību ''Veselības centrs 4'' filiāles un grupas uzņēmumi palielinājuši ārstu konsultācijas tiešsaistes video platformā www.doconline.lv.

Klientu ievērībai! Medicīnas kanāls (video)
news-img

Infektoloģe: ''Lai pasargātos no saslimšanas, pēc iespējas jāizvairās no kontakta ar cilvēkiem un uzturēšanās publiskās vietās''

TC ''Spice'' sadarbībā ar ''Veselības centrs 4'' ir sagatavojis atbildes uz biežāk uzdotajiem apmeklētāju jautājumiem sakarā ar koronavīrusa izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību. Atbildes sniedz ''Veselības centrs 4'' infektoloģe dr. Una Caune.

Atbild speciālists
news-img

Kā rīkoties pacientiem Covid-19 vīrusa laikā?

Noskaties ''RīgaTV 24'' raidījumu ''Nākotnes medicīna'' un uzzini, vai aizsargmaskas patiešām aizsargā no vīrusiem, kuri no dezinfekcijas līdzekļiem ir visefektīvākie, kā pareizi un cik bieži dezinficēt rokas.

Klientu ievērībai! Medicīnas kanāls (video)
news-img

Roku kopšana pastiprinātas mazgāšanas un dezinfekcijas apstākļos

Ņemot vērā Covid-19 vīrusa pandēmiju, atgādinājums par biežas un rūpīgas roku mazgāšanas un dezinfekcijas nozīmi izskan ik uz soļa. Labā ziņa – tas tiešām palīdz! Diemžēl mūsu roku ādai pastiprinātie drošības pasākumi var radīt arī zināmas neērtības.

Atbild speciālists Dermatoloģijas jautājumi Noderīgi padomi Skaistumkopšana
news-img

PACIENTU IEVĒRĪBAI!

COVID-19 vīrusa iespējamās izplatības profilakse. Pacientu un personāla drošības nolūkos ''Veselības centrs 4'' aicina pacientus iepazīties, un ievērot uzņēmuma īstenotos drošības pasākumus.

Klientu ievērībai! Noderīgi padomi Sievietes veselībai Vīrieša veselībai
news-img

Vērts izmēģināt! Pretiekaisuma diēta

Ir daži ēdieni un atsevišķas pārtikas sastāvdaļas, kas paaugstina iekaisuma procesus cilvēka organismā, stimulējot citokīnus un proiekaisuma faktorus, tajā skaitā IL6, kuriem ir liela nozīme šūnu savstarpējā komunikācijā. Konsultē preventīvās medicīnas speciāliste, dermatoloģe dr. Jana Janovska.

Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

Skaistuma plāns

Mūsdienu piesātinātais dzīvesveids kļuvis par īstu izaicinājumu jaunības saglabāšanā. Nav iespējams pasargāt sevi no visa, taču, zinot pamata patiesības un sekojot jaunākajiem zinātnes atklājumiem, varam, neieguldot papildu līdzekļus, rūpēties par izskatu no iekšpuses un izvairīties no faktoriem, kas tam kaitē. Lasiet rakstu ar dermatoloģes dr. Laumas Valeines ieteikumiem.

Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas Skaistumkopšana
news-img

Vēnas un grūtniecība

Parasti vieglas slimību pakāpes, proti, C1 - teleangiektāzijas (zirnekļa tīklojums - sīko asinsvadu un kapilāru zīmējums), retikulāras vēnas (zilas vēnas 1-3 mm diametrā) un C2 - nelielas varikozas vēnas - pēc pirmās un otrās grūtniecības pazūd pēc dzemdībām. Tomēr tas nenotiek vienmēr. Lasiet rakstu ar asinsvadu ķirurga, flebologa dr. Žorža Žabūra skaidrojumu.

Atbild speciālists Publikācijas
news-img

Jaunietes āda

Visbiežāk jaunieši pie dermatologa vēršas pēc palīdzības pinņu jeb aknes gadījumā. Šajā rakstā sniegta jaunākā informācija par akni. Konsultē dermatoloģe, anti-age speciāliste dr. Lauma Valeine un dermatoloģe dr. Lana Kasparane.

Dermatoloģijas jautājumi Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

Nepatīkami! Lūpas sausas, sprēgā, plaisā

Ik pa laikam lūpas sasprēgā katrai, parasti – ziemā un pavasarī, kad laukā vēl auksts, bet iekštelpās apkure sausina gaisu. Atveseļot un pasargāt lūpas nav sarežģīti – ja vien sprēgāšana nav kādas nopietnākas slimības pazīmju komplekta sastāvdaļa. Konsultē ''Dermatoloģijas klīnika'' dermatoloģe dr. Linda Kapteine-Veita.

Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

Kad ārsts saka – jums fiziski nekas nekaiš. Kā sastapties ar sevi un savām emocijām?

Kāpēc izdabājam citiem un liekam maskas? Izlikšanās jeb masku likšana saistīta ar pielāgošanos ārējās vides apstākļiem, kas veidojas dzīves laikā, jau bērnam augot. Iegūtā pieredze kopš dzimšanas brīža tiek noglabāta mūsu ķermenī un galvas smadzenēs. Jo īpaši traumatiskā pieredze. Komentē ''Diplomātiskā servisa medicīnas centrs'', ginekoloģe un mākslas terapeite Dita Baumane-Auza.

Atbild speciālists Publikācijas Sievietes veselībai Vīrieša veselībai
news-img

Klientu ievērībai! Atceltas grupu nodarbības

Reaģējot uz valstī izsludināto ārkārtas situāciju saistībā ar COVID-19 vīrusa pandēmiju un rūpējoties par klientu veselību un drošību, mazinot inficēšanās riskus, ''Veselības centrs 4'' Rehabilitācijas nodaļā un filiālē ''Diagnostikas centrs'' ir atceltas vingrošanas grupu nodarbības. Individuālās nodarbības notiek ierastajā kārtībā.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes
news-img

''Dzīvīte brīvdienās'' - Fizikālā terapija

Agri vai vēlu mūs piemeklē sāpes – mugurā, locītavās, plecu rajonā. Noskaties raidījuma ''Dzīvīte Brīvdienās'' stāstu sēriju ''Veselība tuvplānā'' un uzzini, kas ir fizikālā veselība, kādas ir jaunākās fizikālās terapijas iekārtas un kā tās palīdz locītavu un muguras sāpju gadījumā.

Medicīnas kanāls (video)
news-img

Tā nav lieliska dzimumdzīve, bet apgrūtinoša slimība. Būtiskākais par nimfomāniju

Kas ir nimfomānija, kāda ir tās negatīvā ietekme uz sievietes dzīves kvalitāti un kā to ārstēt? Konsultē ''Veselības centrs 4'' filiāles ''Anti-Aging Institute'', Rīgas Stradiņa universitātes psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas klīnikas ārste-psihoterapeite Dr. Agnese Sperga, grupas uzņēmuma ''Capital Clinic Riga'' ginekoloģe, dzemdību speciāliste Dr. Ieva Briedīte.

Atbild speciālists Publikācijas