''Veselības centrs 4'' aktualitātes

news-img

''Ceļā uz pārliecību'' – Krūšu palielināšana

Raidījuma ''Ceļā uz pārliecību'' devītās sērijas dalībniece – influencere, dvīņu mamma Kristīne Dzenīte. Kristīne ir pašpārliecināta un skaista sieviete, taču, tieši grūtniecības laikā viņa savas ķermeņa aprises ieraudzīja jaunā gaismā, apsverot domu par krūšu plastiku.

Medicīnas kanāls (video)
news-img

Ekspress glābiņš - intravenozie vitamīnu kokteiļi

Pasaulē arvien lielāku popularitāti un speciālistu atzinību gūst intravenozie vitamīnu (IV) kokteiļi. Latvijā šī iespēja ir pieejama vienīgi Anti-Aging Institute.

Nozares jaunumi
news-img

Augstākie standarti zobārstniecībā

Pēc vairāk nekā 10 gadus ilgas prakses un studijām Apvienotajā Karalistē zobārste, endodontijas un periodontoloģijas speciālsite Dr. Sarmīte Stafecka atgriežas Latvijā.

Nozares jaunumi
news-img

Kompresijas zeķes - kāju veselībai un labsajūtai

Kāju vēnu veselības problēmas ir aktuālas ļoti daudziem. Ja visu dienu darbā nekustīgi jāsēž vai jāstāv kājās, lielā slodze uz vēnām var veicināt venozo mazspēju.

Publikācijas Noderīgi padomi Sievietes veselībai Vīrieša veselībai
news-img

Paaugstināts asinsspiediens un kognitīvie traucējumi

Paaugstinātu asinsspiedienu – arteriālo hipertensiju – speciālisti dēvē par tautas slimību, jo tas vērojams ļoti daudziem cilvēkiem. Kā liecina Pasaules Veselības organizācijas dati, pašlaik pasaulē hipertensija skar aptuveni 1 miljardu iedzīvotāju, un paredzams, ka līdz 2025. gadam tās izplatība palielināsies par 50%.

Publikācijas
news-img

ANTI - AGING: lai veselība kļūst par dzīvesveidu!

Pateicoties medicīnas sasniegumiem, dzīvojam ilgāk, un arvien biežāk tiek uzdots jautājums – kā dzīvot arī labāk, kā saglabāt veselību, kustību prieku un skaistumu jeb dzīves kvalitāti kopumā jebkurā vecumā.

Nozares jaunumi Publikācijas
news-img

Ko darīt? Izkrīt mati

Ir svarīgi doties pie ārsta laikus un atklāt matu izkrišanas iemeslu, lai varētu novērst cēloni, apturēt matu izkrišanu un pēc iespējas nodrošināt matu ataugšanu.

Atbild speciālists Publikācijas
news-img

Anti aging kā dzīvesveids!

''Veselības centrs 4'' raidījumu cikla ''Nākotnes medicīna'' jaunākā epizode tika veltīta tēmai - Anti aging kā dzīvesveids!

Medicīnas kanāls (video)
news-img

​Injekcijas no A līdz Z!

Skaistuma injekciju popularitāte kopš deviņdesmito gadu beigām augusi par 500%. Lielā mērā tas noticis, pateicoties industrijas progresam. Laikam ejot, mainījušās ir gan metodes, gan preparāti, augušas arī prasības pēc kvalitātes.

Dermatoloģijas jautājumi Publikācijas
news-img

Ķermeņa masas un struktūras analīze

Noskatieties raidījuma ''Dzīvīte Brīvdienās'' stāstu sērijas ''Uzdrošinies būt vesels'' sižetu un uzziniet, kādēļ ikvienam no mums būtu ieteicams veikt ķermeņa masas un struktūras analīzi!

Medicīnas kanāls (video)
news-img

Kā tev sagatavoties hemoroīdu operācijai?

Žurnāla ''Ievas Veselība'' jaunajā rubrikā par plānveida operācjām un procedūrām lasiet rakstu par hemoroīdu operācijām. Konsultē ''Veselības centrs 4'' Proktoloģijas dienesta vadītājs Dr.med. Andris Gardovskis.

Publikācijas
news-img

''Ceļā uz pārliecību'' - Sejas ādas uzlabošana ar botulīna injekcijām

Noskatieties ''RīgaTV 24'' un ''Veselības centrs 4'' raidījuma ''Ceļā uz pārliecību'' jaunāko epizodi, kurā multimākslinieks Kašers Blums-Blumanis veica sejas ādas uzlabošanu ar botulīna injekcijām.

Medicīnas kanāls (video)
news-img

Kā atklāt cukura diabētu

Diemžēl brīdī, kad diagnosticē otrā tipa cukura diabētu, bieži vien jau ir attīstījušās cukura diabēta vēlīnās komplikācijas kā nieru, acu, nervu un nopietni sirds un asinsvadu bojājumi. Tas nozīmē, ka no tās sākuma jau ir pagājuši kādi 5-6 gadi. Sākumā cukura diabēts neliek par sevi manīt, tāpēc ļoti svarīga ir savlaicīga tā diagnostika jeb skrīnings. Lasiet rakstu žurnāla ''100 Labi Padomi'' novembr anumurā ar ''Veselības centrs 4'' filiāles ''Valdlauči'' endokrinoloģes Lienes Akmenes skaidrojumu.

Publikācijas
news-img

''Ceļā uz pārliecību'' - Tetovējuma likvidēšana ar lāzeru!

Raidījuma ''Ceļā uz pārliecību'' septītās epizodes dalībniece - kūku meistare Anna Birmane. Anna nolēma atteikties no 16 gados iegūtā tetovējuma, tādēļ devāmies pie ''Veselības centrs 4'' filiāles ''Dermatoloģijas klīnika'' dermatoloģes Sandras Zemvaldes, lai noskaidrotu, kā mūsdienu tehnoloģijas spēj palīdzēt.

Medicīnas kanāls (video)
news-img

Novembrī Kuldīgā pieejami osteodensitometrijas izmeklējumi

SIA ''Vizuālā diagnostika'' radioloģijas nodaļā Kuldīgā (SIA ''Kuldīgas slimnīca'' telpās) novembrī būs iespējams veikt osteodensitometrijas (DEX) jeb kaulu blīvuma noteikšanas izmeklējumu.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes
news-img

JAUNUMS LATVIJĀ! Mērķtiecīga terapija multidisciplinārā komandā bērnu attīstībai: audiologopēds un fizioterapeits

''Veselības centrs 4'' filiālē ''Bērnu veselības centrs'' tagad pieejama multidisciplināra terapija, kur vienotā komandā strādā audiologopēds un fizioterapeits, tādējādi pēc iespējas maksimālāk sasniedzot vēlamos terapijas mērķus. Abi specālisti izvirza kopīgus mērķus un saskaņo uzdevumus, vadoties pēc izmeklējumu rezultātiem, bērna vecuma, spējām un prasmēm, pēc tam mērķus īstenojot terapijas seansos. Šāda multidisciplināra terapija Latvijā pieejma pirmo reizi.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes
news-img

Nedaudz par skolēnu savstarpējām attiecībām

Kamēr pastāvēs skola, tikmēr būs aktuālas skolēnu savstarpējās attiecības. Varētu jau teikt: kad mēs augām, tad gan tā negāja, un domāt par to, ka reiz gan tecēja piena upes gar ķīseļu krastiem un, kad mēs augām, zāle bija zaļāka. Droši vien! Tomēr pusaudžu pašnāvību statistika ir biedējoša -esam sestajā vietā Eiropas Savienībā. Desmit gadu laikā pie mums dzīvību sev atņēmuši 65 bērni un pusaudži vecumā no 9 līdz 17 gadiem. Lasiet ''Veselibas centrs 4'' filiāles ''Bērnu veselības centrs'' psihoterapeites Guntas Andžānes rakstu žurnāla ''Ārsts.lv'' 2019. gada oktobra numurā.

Publikācijas
news-img

Unikāli MRI risinājumi mūsdienās!

Šobrīd magnētiskā rezonanses (MR) izmeklējumi kļūst arvien pieprasītāki. Raidījumā uzzināsiet, kādas ir atšķirības starp 1.5 un 3.0 Teslu MR iekārtām un kādas ir jauno iekārtu unikālās priekšrocības.

Medicīnas kanāls (video)