''Veselības centrs 4'' aktualitātes

news-img

Jaunākā hemoroīdu ārstēšanas metode - medicīniskā (ciānakrilāta) līme

Palielināti hemoroidālie mezgli ir viena no izplatītākajām proktoloģiskām slimībām. Zinātnieku veiktie pētījumi liecina – apmēram pusei Eiropas iedzīvotāju ir problēmas ar hemoroīdiem, un jau tagad ar katru gadu ar šo slimību saskaras arvien vairāk iedzīvotāju. Labā zīņa ir, ka hemoroīdus iespējams salīdzinoši viegli ārstēt, un ārstēšanas metodes kļūst arvien saudzējošākas. Tagad ārstēšanas metožu klāstam pievienojusies arī medicīniskās līmes (ciānakrilāta) metode.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes
news-img

Ķirurģe dr. Aleksandra Kušpelo RigaTV24 studijā

Kanāla ''RīgaTV24'' 2019. gada 18. marta raidījumā ''Dienas personība ar Veltu Puriņu'' viesojās SIA ''Veselības centrs 4'' filiāles ''Baltijas Vēnu klīnika'' ķirurģe, brūču speciāliste dr. Aleksandra Kušpelo. Dr. Kušpelo saņēmusi ''Gada balvu medicīnā 2018'' nominācijā ''Gada ārsts speciālists 2018.''

''Veselības centrs 4'' aktualitātes
news-img

Dr. Aleksandra Kušpelo saņem apbalvojumu - ''Gada balva medicīnā 2018''

Priecājamies un lepojamies par mūsu speciālistu sasniegumiem!
SIA ''Veselības centrs 4'' ārste - ķirurģe, brūču speciāliste dr. Aleksandra Kušpelo saņēmusi ''Gada balvu medicīnā 2018'' nominācijā ''Gada ārsts speciālists 2018''. Kolēģu un pacientu vārdā no sirds sveicam, iegūstot augsto atzinību un darba novērtējumu!

''Veselības centrs 4'' aktualitātes
news-img

Ar jaunākām tehnoloģijām labāka redze

Noskatieties ''Rigatv 24'' raidījumu ''Nākotnes medicīna'' par jaunākajām tehnoloģijām oftalmoloģijā. Sausās acs sindroms ir šī gadsimta civilizācijas slimība. Kā to diagnosticēt un ārstēt? Kas ir mākulas deģenerācija un kāpēc laikus nediagnosticēta un neārstēta, tā var novest līdz redzes zaudēšanai. Uzzini atbildes, noskatoties raidījuma sižetu!

Medicīnas kanāls (video)
news-img

Piesaki savu ģimenes ārstu un sirsnīgāko ģimenes ārsta māsiņu!

Arī šogad žurnāls ''Veselība'' turpina meklēt labākos un sirsnīgākos, tādēļ jau septīto gadu pēc kārtas rīko akciju ''Meklējam labu ģimenes ārstu!''.

Nozares jaunumi
news-img

''Veselības centrs 4'' iegādājies 160 slāņu datortomogrāfu

''Veselības centrs 4'' iepriekšējās paaudzes datortomogrāfijas (DT) iekārtu ir nomainījis pret ''Canon'' premium klases 160 slāņu DT iekārtu ''Aquilion Prime SP'', kas atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem, vienkopus nodrošinot augstu izšķirtspēju, nevainojamu darbības ātrumu un iespēju iegūt izcilus šķērsgriezuma attēlus.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Tehnoloģijas
news-img

Smalkie dzīvības mehānismi nākotnes mikroķirurģijā

Skatieties raidījumu ''Nākotnes medicīna''. Šoreiz iedvesmojošs stāsts par smalkajiem dzīvības mehānismiem nākotnes mikroķirurģijā.
Unikāla operācija Latvijā - mikroķirurgi vēža pacientei no rokas audiem izveido jaunu plecu. Raidījumā ieskatīsimies operācijas norisē, kā arī mikroķirurgu ikdienas darbā un nākotnes perspektīvās.

Medicīnas kanāls (video)
news-img

Skaisti nagi ir veseli nagi! Aplūkojiet 6 mēnešu laikā panākamu rezultātu!

Nagu sēnīte nav ātri izārstējama, tādēļ ir svarīga cilvēka paša iesaistīšanās, cieša sadarbība ar ārstu un precīza terapijas un higiēnas ievērošana. Ievērojot šo un izmantojot piemērotākās metodes, kā arī jaunākās tehnoloģijas nagu sēnītes ārstēšanā, ir panākami lieliski rezultāti.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes
news-img

''Veselības centrs 4'' ārstu prakse arī Daugavpilī: PROFESIONĀLI. UZTICAMI. TUVĀK MĀJĀM!

Daugavpils un tuvāko novadu iedzīvotājiem kvalitatīvi medicīniskie pakalpojumi kļuvuši vēl pieejamāki – no 2019. gada marta SIA ''Privātklīnika ''Ģimenes veselība'''' sadarbībā ar ''Veselības centrs 4'' piedāvā vairāku nozaru ārstu pakalpojumus saņemt tuvāk mājām.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes
news-img

Intīmajai veselībai, komfortam, skaistumam

Pienācis laiks, bet ari nekad nav par vēlu, sievietēm par prioritāti izvirzīt savu intīmo veselību, komfortu, seksualitāti! Tuvojoties pavasarim, ''Veselības centrs 4'' sievietēm piedāvā lāzerterapiju, intīmo plastiku un ginekoloģiskās injekcijas par īpašām cenām! Uzziniet vairāk, kā mūsdienu medicīna var palīdzēt sievietēm justies labi un par sevi pārliecinātām jebkurā vecumā.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes
news-img

Visprecīzākā vielmaiņas noteikšanas iekārta tagad Latvijā

SIA ''Veselības centrs'' speciālisti sākuši lietot itāļu medicīnas tehnoloģiju ražotāja ''Cosmed'' vielmaiņas noteikšanas iekārtu ''Q-NRG'' – kaloriometru (enerģijas mērierīci). Šī sistēma radīta ciešā sadarbībā ar profesionāļiem dietoloģijā, endokrinoloģijā un intensīvajā terapijā, tai skaitā parenterālās un enterālās barošanas speciālistiem, balstoties uz 30 gadu pieredzi cilvēka organisma vielmaiņas analīzē.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes
news-img

Svinīgi atklāj filiāles ''Valdlauči'' otro kārtu

Piektdien, 15. februārī, notika svinīga SIA ''Veselības centrs 4'' filiāles ''Valdlauči'' otrās kārtas atklāšana, kurā piedalījās SIA ''Veselības centrs 4'' valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds, Ķekavas novada domes priekšsēdētāja Viktorija Baire. uzņēmēji Atis Sausnītis un Jānis Sausnītis. Modernais daudzprofilu medicīnas centrs ''Valdlauči'' tapis, sadarbojoties SIA ''Veselības centrs 4'', veikalam ''TOP'' un Ķekavas novada domei.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes
news-img

Līdz vasarai trīs mēneši - vai esi gatava?

SIA ''Veselības centrs 4'' grupas uzņēmums - skaistuma institūts ''Liora'' piedāvā: vienas dienas, viena mēneša un trīs mēnešu risinājumus Tavai labsajūtai, lai Tu varētu justies īpaša.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes
news-img

Ginekoloģe dr. Nataļja Mošna kļūst par USG (ultrasonogrāfijas metodes) FMF (The Fetal Medicine Foundation) ekspertu

''Veselības centrs 4'' Ginekoloģijas nodaļas ginekoloģe, dzemdību speciāliste, ultrasonogrāfijas speciāliste dzemdniecībā un ginekoloģijā dr. Nataļja Mošna ir ieguvusi ārsta USG (ultrasonogrāfijas) eksperta FMF (The Fetal Medicine Foundation) sertifikātu.

Nozares jaunumi
news-img

Laikus veikta krūšu diagnostika glābj dzīvību!

Krūts vēzis ir izplatītākā onkoloģiskā slimība pasaulē, kas ik gadu prasa daudzu sieviešu dzīvības. Taču savlaikus diagnosticējot un šo slimību atklājot ļoti agrīnā stadijā, iespējams to veiksmīgi uzveikt.
''Veselības centrs 4'' raidījumu cikla ''Nākotnes medicīna'' jaunās sezonas pirmais raidījums - noskaties!

Medicīnas kanāls (video)
news-img

Vēža profilaktiskajām pārbaudēm - neatsverama nozīme

4. februārī, Pasaules Pretvēža dienā, aicinām pievērst uzmanību slimībai, kas ir viens no biežākajiem nāves iemesliem pasaulē, un regulāru onkoloģisko slimību profilaktisko pārbaužu nozīmei, agrīnai diagnostikai un piemērotām ārstēšanas metodēm. Jāatceras, ka pirmsvēža izmaiņam nav simptomu, tādēļ regulārām vēža profilaktiskajām pārbaudēm ir neatsverama nozīme. Atgādinām arī par krūšu veselības regulāru pārbaužu nozīmi.

Noderīgi padomi
news-img

Ķekavas novada iedzīvotājiem valsts apmaksāti medicīniskie pakalpojumi kļuvuši vēl pieejamāki

Ir īstenota SIA ''Veselības centrs 4'' filiāles ''Valdlauči'' izveides otrā kārta, kurā ierīkots jauns rentgena izmeklējumu kabinets, fizioterapijas kabinets, procedūru kabinets, elektrokardiogrammas kabinets un laboratorijas telpas.

Nozares jaunumi
news-img

Atgūsti sievišķību menopauzē

Katram vecumam ir savs skaistums. Menopauze ir brīdis, kas jāsagaida skaisti un arī jāizdzīvo skaisti, ar sievišķīgu šarmu. Menopauze ir absolūti dabisks process, kas skar ikvienu sievieti. No menopauzes nav jābaidās - ar to jādraudzējas. Viens no veidiem, kā ar to sadraudzēties, ir saprast - kas ar mani notiek un ko es varu darīt, lai justos labi un dzīvotu pilnasinīgu, enerģisku un prieka pilnu dzīvi bez bailēm par notiekošo. Turklāt no daudziem nepatīkamiem menopauzes pavadoņiem mūsdienās iespējams atbrīvoties ātri un vienkārši. Kā saglabāt intīmās dzīves kvalitāti un turpināt baudīt pilnvērtīgu dzīvi stāsta ''Veselības centrs 4'' ginekoloģe Ilona Kampara.

Noderīgi padomi