''Veselības centrs 4'' aktuālās ziņas

news-img

Jaunākās paaudzes lāzeriekārtas un pieredzējis lāzeroftalmologs

''Veselības centrs 4'' grupas uzņēmumā ''Diplomātiskā servisa medicīnas centrs'' kopš šī gada jūlija darbojas jauns, moderni un ar jaunākajām lāzeriekārtām aprīkots oftalmoloģijas kabinets. Pateicoties jaunākajām iekārtām un pieredzējušam lāzeroftalmologam, pacientiem varam piedāvāt būtisku dzīves kvalitātes uzlabošanu, novēršot dažādas redzes un acu veselības problēmas.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Klientu ievērībai!
news-img

JAUNUMS! Otolaringologa (LOR) pakalpojumi tagad pieejami arī filiālē ''Valdlauči''

Labas ziņas Ķekavas novada un apkārtnes iedzīvotājiem – ''Veselības centrs 4'' filiālē ''Valdlauči'' no šī gada jūnija darbojas mūsdienīgi aprīkots otolaringoloģijas kabinets, kurā augsti kvalificēti un pieredzējuši speciālisti sniedz konsultācijas un veic ārstēšanu gan pieaugušajiem, gan bērniem no zīdaiņa vecuma.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Bērnu veselība Klientu ievērībai!
news-img

Konference ''Bērnu un jauniešu psihoemocionālā veselība''

Piektdien, 31. maijā, norisinājās ''Veselības centrs 4'' rīkotā konference ''Bērnu un jauniešu psihoemocionālā veselība'', kurā vairāku jomu speciālisti dalījās pieredzē darbā ar bērniem un iespējām uzlabot viņu psihoemocionālo stāvokli.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes
news-img

Vasarā izmaiņas grupu nodarbību grafikā

Pievērsiet uzmanību! Vasaras mēnešos ir izmaiņas vingrošanas un kustību terapijas nodarbību norises laikos.

Klientu ievērībai!
news-img

SIA ''Vizuālā diagnostika'' Jūrmalā atklāj ''Magnētiskās rezonanses centru''

2024. gada jūnija sākumā Jūrmalā darbu uzsāk ''Veselības centrs 4'' grupas uzņēmuma SIA ''Vizuālā diagnostika'' četrpadsmitā filiāle - ''Magnētiskās rezonanses centrs''.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Klientu ievērībai! Tehnoloģijas
news-img

''Veselības centrs 4'' valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds pasniedz Rūdolfa Skaidrā balvu

Akcijā ''Meklējam labu ģimenes ārstu'' tiek izraudzīti profesionālākie veselības aprūpes speciālisti, savukārt ''Veselības centrs 4'' jaunajiem ģimenes ārstiem, kas izvēlējušies strādāt lauku vidē, piešķir Rūdolfa Skaidrā prēmiju.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Nozares jaunumi
news-img

Kolposkopija ar ''DEKA'' ColpoScan: augsta precizitāte, ātrums, drošs pielietojums

''Veselības centrs 4'' spciālisti ar medicīnas tehnoloģiju ražotāja ''DEKA'' (Itālija) lāzeriekārtu ''DUOGlide MonaLisa Touch®'' darbu uzsāka jau teju pirms gada, taču tagad ir pievienojušās jaunas iespējas – veikt kolposkopiskās manipulācijas un mikroķirurģiskās operācijas ar skenēšanas palīdzību.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Klientu ievērībai! Sievietes veselībai
news-img

Melanomas piesardzība – profilaktiskajām pārbaudēm ir liela nozīme!

Dermatologi uzsver - labāk ir veikt ieteicamos profilakses pasākumus, nekā novēloti atklāt kādu ādas veidojumu. Tādēļ, sekojot ieteikumiem, aicinām gan ''Veselības centrs 4'' darbiniekus, gan visus Latvijas iedzīvotājus reizi gadā profilaktiski pārbaudīt dzimumzīmes!

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Dermatoloģijas jautājumi Klientu ievērībai! Noderīgi padomi
news-img

Kā bērniem ar autiskā spektra traucējumiem var palīdzēt mākslas terapija?

Mākslas terapijas metodes darbā ar bērniem ar autiskā spektra traucējumiem tiek izmantotas jau izsenis. Gadu gaitā izstrādātas dažādas pieejas, un pieaug zinātnisko pētījumu skaits, kas apliecina šīs terapijas pozitīvo ietekmi darbā ar bērniem ar autiskā spektra traucējumiem.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Bērnu veselība Klientu ievērībai!
news-img

Sāpes nav jācieš! Uzziniet, kā jums var palīdzēt algologs un citi speciālisti

''Veselības centrs 4'' filiālē ''Diagnostikas centrs'' speciālisti piedāvā plašu pakalpojumu klāstu sāpju ārstēšanai – gan speciālistu konsultācijas un diagnostiku, gan ārstēšanu un rehabilitāciju.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Klientu ievērībai!
news-img

Rūpes par bērnu attīstību, fizisko un psihoemocionālo veselību

''Veselības centrs 4'' filiāle ''Bērnu veselības centrs'' par bērnu harmonisku attīstību, fizisko un psihoemocionālo veselību rūpējas jau kopš 2010. gada. Speciālistu profesionalitāte, ieinteresētība un darbs multidisciplinārā komandā sniedz augsti vērtējamus rezultātus.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Bērnu veselība
news-img

Konference ''Sāpju multiprofesionāla ārstēšana'' - vērtīga informācija ārstiem

''Veselības centrs 4'' filiālē ''Diagnostikas centrs'' norisinājās konference ''Sāpju multiprofesionāla ārstēšana'', ko rīkoja ''Veselības centrs 4''. Vērtīga informācija, pieredzes apmaiņa, jauni ierosinājumi speciālistiem - labāka ārstēšana pacientiem.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes
news-img

''Veselības centrs 4'' ārstes saņem Ministru kabineta un Veselības ministrijas Atzinības rakstus

''Veselības centrs 4'' ķirurģe, brūču speciāliste dr. Aleksandra Kušpelo saņem Ministru kabineta Atzinības rakstu, gastroenteroloģe dr. Ilona Vilkoite - Veselības ministrijas Atzinības rakstu.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Nozares jaunumi
news-img

Gatavošanās dzemdībām- ceļš uz pozitīvu dzemdību pieredzi

Rūpējoties par topošo māmiņu un gaidāmo mazuļu veselību, drošību un labsajūtu, ''Veselības centrs 4'' piedāvā grūtnieču vingrošanas nodarbības.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Klientu ievērībai! Sievietes veselībai
news-img

''Veselības centrs 4'' valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds saņem LDDK atzinību!

Atzīmējot 30 gadu jubileju, Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) šī gada 18. aprīlī rīkoja pieņemšanu un godināja cilvēkus, kuru ieguldījums konfederāciju ir veidojis par lielāko un ietekmīgāko darba devējus pārstāvošo organizāciju Latvijā. Atzinību un titulu ''Gada tautsaimnieks 2023'' saņēma arī ''Veselības centrs 4'' valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes
news-img

''Veselības centrs 4'' – inovācijas, tehnoloģijas, pieredze, kvalitāte: jau 30 gadus

''Veselības centrs 4'' svin 30 gadu jubileju! ''Veselības centrs 4'' ir labi atpazīstama, viena no lielākajām privātajām daudzprofilu medicīnas iestādēm Latvijā, kas dibināta 1994. gadā.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes
news-img

Mākslas terapija bērniem un pusaudžiem

''Veselības centrs 4'' filiālē ''Bērnu veselības centrs'' pieejams jauns pakalpojums - vizuāli plastiskās mākslas terapija.Terapijas sesijas veic mākslas terapeite Ingrīda Zvēra (metodi apguvusi Goldsmitas universitātē Londonā).

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Bērnu veselība Klientu ievērībai!
news-img

Pasargā sevi no ērču encefalīta!

Latvijas skaistā daba ir lielisks patvērums ērcēm, kas pārnēsā dzīvībai bīstamo encefalīta vīrusu. SPKC dati liecina, ka Latvijā aptuveni 30% ērču, kas piesūcas iedzīvotājiem, ir inficētas ar šo vīrusu.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Klientu ievērībai!