''Veselības centrs 4'' aktuālās ziņas

news-img

Estētiskās injekcijas: kas par tām jāzina?

Papildus pārdomātai ādas kopšanai ikdienā arvien lielāku popularitāti gūst arī intensīvāki skaistuma risinājumi – dažādas estētiskās injekcijas. Vai ''skaistuma injekcijas'' uzskatāmas par kaprīzi vai par daļu no estētiskās medicīnas progresa, skaidro ''Veselības centra 4'' filiāles ''Dermatoloģijas klīnika'' dermatoloģe Karīna Stasjuka.

news-img

Oligo Check tests - mikroelementu diagnostika

Jaunums! ''Anti-Aging Institute'' iegādāta Baltijā pirmā un vienīgā diagnostikas platforma SoCheck, kas 15 minūšu laikā ļauj noteikt dzīvībai svarīgo mikroelementu potenciālo līmeni organismā, oksidatīvā stresa līmeni, smago metālu koncentrāciju un šo faktoru korelāciju ar cilvēka veselības stāvokli.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes
news-img

Rēvalds: jāiesaista privātie vairāk

''Veselības centra 4'' un Veselības aprūpes darba devēju asociācijas valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds piedalījās diskusijā par veselības aprūpes pieejamību - kopā ar veselības aprūpes darba devēju, Veselības ministrijas, Finanšu ministrijas un pacientu organizāciju pārstāvjiem.

Publikācijas
news-img

Anti-eidžings nav tikai skaistumkopšana

''Anti-Aging Institute'' metodiskā vadītāja, gastroenetroloģe, interniste Vita Skuja piedalās Rīgas Stradiņa universitātes podkāsta ''Veselības ekspresis'' sarunā par pretnovecošanās medicīnu.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Noderīgi padomi
news-img

''Veselības centrs 4'' Mārupē

Mārupes un apkārtnes iedzīvotājiem pieejamas kvalificētu ārstu konsultācijas, nedodoties uz Rīgas centru. Izmantojiet iespēju un apmeklējiet ģimenes ārstu, flebologu, proktologu, ginekologu un citus speciālistus māju vai darbavietas tuvumā ''Veselības centra 4'' filiālē ''Mārupe''! Veselībai un komfortam jākļūst par Jūsu prioritāti!

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Klientu ievērībai!
news-img

Sirds veselības pārbaudes - vēlamas ne tikai senioru vecumā

Ne vienmēr sirds vecums ir tieši tāds pats kā cilvēka bioloģiskais vecums. Tā var būt gan jaunāka, gan vecāka. To ietekmē divi galvenie faktori – ģenētika un tas, kāds dzīvesstils tiek piekopts ikdienā. Skaidro ''Veselības centra 4'' filiāles ''Valdlauči'' kardioloģe, ehokardiogrāfijas speciāliste Ilze Zandarte.

Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

Plikpaurība? Matu pārstādīšana palīdz

Vairāk nekā 50% vīriešu vecumā pēc 50 gadiem ir novērojama dažādu pakāpju matu izkrišana, taču stresa, apkārtējās vides un citu faktoru ietekmē matu pārstādīšanas pacienti kļūst aizvien jaunāki. Mūsdienās matu izkrišanu ir iespējams mazināt un reizēm arī apstādināt, bet plikpaurību – risināt ar matu pārstādīšanas palīdzību. Vairāk par matu izkrišanu un vīriešu plikpaurību stāsta ''Veselības centra 4'' ķirurģe, matu transplantoloģe Ilze Runce.

Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

Kā atbrīvoties no varžacs?

Parastās varžacis ir lokāli ādas sabiezējumi uz pēdām, kas dažkārt mēdz būt sāpīgi. Tādos gadījumos vajadzīga ārstēšana, tāpat nepieciešams atslogot vietas, kas rada nepatīkamās sajūtas. Turklāt pacientam jāievēro podologa ieteikumi. Skaidro ''Veselības centra 4'' filiāles ''Mārupe-centrs'' podoloģe Kristīna Brūma.

Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

Migrēna un tās komplikācijas

Migrēnas komplikācijas nosacīti var iedalīt vairākās apakšgrupās: pirmkārt, saistītas ar migrēnas lēkmi, otrkārt, saistītas ar neārstētu vai ilgstoši neadekvāti ārstētu slimību vai arī saistītas ar ļaundabīgu slimības gaitu, treškārt, saistītas ar medikamentu lietošanu. Skaidro ''Veselības centra 4'' filiāles ''Juglas klīnika'' neiroloģe, neirosonoloģe Ruta Plotniece.

Publikācijas
news-img

Lāzerterapija un injekcijas intīmajai zonai

Pateicoties modernajām medicīnas tehnoloģijām un metodēm, daudzas sievietes intīmās veselības problēmas ir iespējams atrisināt viegli, nekomplicēti un nesāpīgi, arī pašās intīmākajās vietās. Konsultē ''Veselības centra 4'' ginekoloģijas nodaļas vadītāja Ilona Kampara.

Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

Kādu dzeramo ūdeni labāk izvēlēties?

Ikdienā, it īpaši karstā laikā, ir pietiekami daudz jādzer, un vislabāk ir padzerties bieži un maziem malciņiem. Tam, vai izvēlies gāzētu vai negāzētu ūdeni, nav īpašas nozīmes. Skaidro ''Veselības centra 4'' filiāles ''Valdlauči'' uztura speciāliste Zane Timpare.

Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

Aizkuņģa dziedzera pārbaudes

Aizkuņģa dziedzeris ir orgāns vēdera dobumā, kas ir atbildīgs par gremošanas fermentu un dažu hormonu, piemēram, insulīna, ražošanu. Kā pārbaudīt tā veselību, stāsta gastroenteroloģe, endoskopijas speciāliste Ilona Vilkoite.

Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

Vai grūtnieču jostu drīkst nēsāt līdz pat dzemdībām

Lasītāji jautā - mūsu speciālisti atbild. Šoreiz par grūtnieču jostas nēsāšanu atbild ''Veselības centra 4'' filiāles ''Valdlauči'' ginekoloģe Elizabete Pumpure.

Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

Pieneņu ''karbonādes'': vai ēdamas?

Sociālajos tīklos plašu rezonansi izpelnījušās Latvijas pļavās augošās cūkpienenes, proti, ''TikTokeri'' savos video iedvesmo skatītājus pagatavot pieneņu karbonādes, vēsta TV3 raidījums ''Bez Tabu''. Komentē uztura speciāliste Anna Rozīte.

Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

Jaunums! Mezoterapija ar Nithya S-line

Mezoterapija ir dažādu, individuāli piemeklētu aktīvo vielu ievadīšana ādā ar mikroinjekciju palīdzību, veicinot tās atjaunošanās un aizsardzības spējas, kā arī nodrošinot papildu mitrināšanu un kopšanu. Šādu injekciju iedarbība ir dziļāka un efekts pamanāmāks, nekā veicot ierastās sejas kopšanas procedūras.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes
news-img

Aktīniskās keratozes

Aktīnisko keratožu klātbūtne uz cilvēka ādas ir nopietns indikators dzīves laikā iegūtajiem saules izraisītajiem ādas bojājumiem un indivīda paaugstinātam riskam saslimt ar plakanšūnu karcinomu un citām ādas vēža formām. Skaidro ''Veselības centra 4'' dermatoloģe Elīna Ozola.

Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

Locītavu veselība: saruna ar reimatologiem

Rīga TV24 raidījumā ''DR.APINIS'' par reimatoloģiju, locītavu slimībām, locītavu sāpēm, artrītu, reimatisko artrītu piedalās ''Veselības centra 4'' filiāles ''Baltijas Vēnu klīnika'' reimatoloģe, dr. med. Anda Kadiša un ''Veselības centra 4'' reimatoloģe, radioloģe-diagnoste, dr. med. Inita Buliņa.

Atbild speciālists Noderīgi padomi
news-img

Kā pārvarēt stresu pirms eksāmeniem?

Saspringtais eksāmenu un sesijas laiks, akadēmisko darbu aizstāvēšana un prezentēšana, kā arī publiska uzstāšanās var radīt lielu stresu un nemieru ikvienam skolēnam un studentam. Kādēļ pirms svarīgiem notikumiem rodas stress? Kā ar to tikt galā? Stāsta ''Veselības centra 4'' preventīvās medicīnas klīnikas ''Anti-Aging Institute'' ACSTH sertificēta personīgās izaugsmes trenere Zane Jankovska.

Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas