''Veselības centrs 4'' aktualitātes

news-img

Vērtīgs ieguvums, grupas uzņēmuma SIA ''Vizuālā diagnostika'' Kuldīgas filiālē – jauna ultrasonogrāfijas iekārta!

''Veselības centra 4'' grupas uzņēmuma SIA ''Vizuālā diagnostika'' filiālē Kuldīgā, kas atrodas SIA ''Kuldīgas slimnīca'' telpās, ir nomainīta ultrasonogrāfijas iekārta uz jaunākās paaudzes augstākās klases diagnostiskās ultrasonogrāfijas iekārtu Aplio a550 (ražotājs Canon Medical Systems, Japāna), kura ir aprīkota ar unikālām attēlveidošanas tehnoloģijām, nodrošinot vēl izcilāku attēla izšķirtspēju un būtiski uzlabojot attēla vizualizāciju, tādējādi palielinot ultrasonogrāfijas izmeklējuma kvalitāti un iespēju diagnosticēt agrīnākas audu un struktūru pārmaiņas.   

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Klientu ievērībai! Nozares jaunumi Tehnoloģijas
news-img

Mūsdienīgas tehnoloģijas, ar kuru palīdzību var uzlabot savu ķermeni

''Veselības centrs 4'' filiāles ''Anti-Aging Institute'' ķermeņa estētikas speciāliste, kosmētiķe, sejas estētikas speciāliste Ramona Bergfelde sniedz konsultāciju par jaunākajām aparāt tehnoloģijām, ar kuru palīdzību var zaudēt lieko svaru.

Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas Tehnoloģijas
news-img

Ar ko nākas saskarties jaunajām māmiņām pēcdzemdību periodā?

''Veselības centrs 4'' ginekoloģe, dzemdību speciāliste Natālija Bērza sniedz padomu jaunajām māmiņām, ar ko nākas saskarties pēcdzemdību periodā

Jaunajām māmiņām Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

Satriec sāpes un atgūsti kustību prieku ar X-Wave triecienviļņu terapiju

''Veselības centrs 4'' grupas uzņēmumā ''Diplomātiskā servisa medicīnas centrs'' skaidro, kādos gadījumos palīdz triecienviļņu terapija.

Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

Saule šovasar mūs pārāk nelutina – te ir, te nav

Konsultē ''Veselības centrs 4'' filiāles ''Dermatoloģijas klīnika'' dermatoloģe Anda Apine kā aizsargāt savu ādu pēc ilgas uzturēšanās saules staros.

Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

Asinsspiediens kļuvis augsts

''Veselības centrs 4'' grupas uzņēmuma ''Diplomātiskā servisa medicīnas centrs'' ģimenes ārste Zane Zundāne sniedz skaidrojumu, kāpēc cilvēkiem ar zemu asinsspiedienu tas var kļūt arī augsts. 

Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

Cik grūti ir norīt kobru un cik mulsinošs ir taisnās zarnas izmeklējums jeb kolonoskopija?

Daudziem cilvēkiem ar endoskopiskajiem izmeklējumiem saistās nepatīkamas asociācijas. Pētījumi liecina, ka cilvēkiem ir ne tikai bailes, bet arī kauns iet pie ārsta, piemēram, uz kolonoskopiju.

Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

Kas ir dzemdes mioma?

''Veselības centrs 4'' filiāles ''Diagnostikas centrs'' ginekoloģe, dzemdību speciāliste Alise Vigule skaidro, vai drīkst sievietes sauļoties, ja ir dzemdes mioma.

Atbild speciālists Noderīgi padomi Sievietes veselībai
news-img

''Veselības centrs 4'' grupas speciālisti papildināja un pilnveidoja zināšanas, piedaloties lekcijā par jaunākajām PRF metodes iespējām.

PFR injekciju metode Latvijā ir ieviesta kopš 2014. gada un veiksmīgi tiek izmantota arī ''Veselības centrs 4'' filiāļu un grupas uzņēmumu praksē.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Dermatoloģijas jautājumi Sievietes veselībai Skaistumkopšana
news-img

Atkal pietūkušas kājas: ķirurģes padoms, ko darīt

Ko vari darīt? Iesaka ''Veselības centrs 4'' ķirurģe, fleboloģe Anastasija Vaļuka.

Noderīgi padomi Publikācijas Sievietes veselībai Atbild speciālists
news-img

Skaistums bez upuriem ar ''Veselības centrs 4''

''Veselības centrs 4'' un tā grupas uzņēmumi un filiāles aktīvi iesaistās Veselības ministrijas, Veselības inspekcijas un Slimību profilakses un kontroles centra rīkotajā kampaņā ''Uzticies pārbaudot'', palielinot savu uzticamību ar digitālo apņemšanos ''Tu vari man uzticēties!''.

Dermatoloģijas jautājumi Nozares jaunumi Sievietes veselībai Skaistumkopšana Vīrieša veselībai
news-img

Kāpēc sievietes un vīrieši lūdz palīdzību seksologam?

''Veselības centrs 4'' grupas uzņēmuma ''Diplomātiskā servisa medicīnas centrs'' ginekoloģe seksoloģe Aija Tula-Rijkure sniedz ieskatu par to, kāpēc abu dzimuma pārstāvji meklē seksologa palīdzību, kā arī padomus, lai sekss sagādātu baudu abiem partneriem.

Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

Kāpēc sēņu ēdieni var izraisīt diskomfortu kuņģī, un kā tās pagatavot veselīgāk?

Kas gan var būt garšīgāks par pirmo sēņu mērci ar jaunajiem kartupeļiem un dillēm. Tomēr ne reizi vien dzirdēts, ka sēnes ir ļoti smags, grūti sagremojams produkts.

Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

Perimenopauze — hormonālas svārstības

Vairākus gadus pirms menopauzes sievietei sākas perimenopauze — tas ir periods, kura laikā daudzas no mums piedzīvo hormonālas svārstības, kas izsauc virkni nepatīkamu sajūtu. Tomēr runāt par hormonālu iztrūkumu vēl nav pamata. Lai novērstu satricinājumu, ko šajā laikā piedzīvo sievietes ķermenis un emocijas, talkā jāņem labs uzturs un fiziskās aktivitātēs.

Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

Ultraviolētā starojuma aizsargapģērbs

Nav nekāds jaunums, ka ultravioletais starojums ādai nav labs: pārāk bieža un ilga uzturēšanās saulē kaitē ādas šūnām, nodarot neatgriezeniskus bojājumus un veicinot ādas vēža veidošanos, skaidro Dr. Anda Apine, dermatoveneroloģe ''Veselības centrs 4'' filiālēs ''Dermatoloģijas klīnika'' un ''Anti-Aging Institute''.

Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

Kāpēc bērniem veidojas līkas kājas?

Kad mazais sāk celties kājās, viņa ķermenim tā ir pavisam jauna pieredze. Jaunās slodzes dēļ, kad viss bērna ķermeņa svars gulstas uz kājām, var veidoties O vai X veida deformācija, konsultāciju sniedz Liene Dauberga, fizioterapeite ''Veselības centrs 4'' grupas uzņēmumā ''Capital Clinic Riga''

Atbild speciālists Bērnu veselība Jaunajām māmiņām Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

Palīdzīgā roka virvēs jeb kā var palīdzēt slinga terapija

Slinga terapija piemērota dažādu slimību un fizisku traumu ārstēšanas periodā, to plaši izmanto arī profesionāli sportisti, trenējot vajadzīgās muskuļu grupas un tā ievērojami uzlabojot savus sportiskos rezultātus. Skaidro ''Veselības centrs 4'' Rehabilitācijas nodaļas fizioterapeits Vadims Šaripovs.

Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

''Veselības centrs 4'' Ginekoloģijas nodaļas vadītāja, ginekoloģe dr. Ilona Kampara kļūst par USG (ultrasonogrāfijas metodes) FMF (The Fetal Medicine Foundation) ekspertu

''Veselības centrs 4'' Ginekoloģijas nodaļas vadītaja, ginekoloģe dzemdību speciāliste, ultrasonogrāfijas speciāliste dzemdniecībā un ginekoloģijā dr. Ilona Kampara ir ieguvusi ārsta USG (ultrasonogrāfijas) eksperta FMF (The Fetal Medicine Foundation) sertifikātu. Sveicam un priecājamies par mūsu specialistes profesionālo izaugsmi!

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Sievietes veselībai