''Veselības centrs 4'' aktuālās ziņas

news-img

Jaunums! Fotodinamiskā terapija ar ''Celluma elite''

Fototerapija ar ''Celluma Elite'' (ASV) ir piemērota ādas kopšanai, sāpju mazināšanai un dzīšanas veicināšanai. ''Celluma Elite'' platformā apvienoti trīs fototerapijas režīmi, kas ļauj procedūru iedarbību pielāgot katra konkrētā pacienta vajadzībām.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Dermatoloģijas jautājumi Tehnoloģijas
news-img

Pateicība par darbu bērnu neiroloģei dr. Sarmai Lindenbergai

15. novembrī pēc piepildītas darba dienas un pēc 12 ''Veselības centrs 4'' filiālē ''Bērnu veselības centrs'' nostrādātiem gadiem pelnītā atpūtā devās mazo pacientu un viņu vecāku iemīļotā ārste – bērnu neiroloģe Sarma Ilze Lindenberga.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes
news-img

Lāzers un injekcijas sievietes intīmajam komfortam

Pēc dzemdībām, menopauzes laikā sievietes sastopas ar maksts audu atslābināšanos, maksts sausumu, maksts gļotādas atrofiju, urīna nesaturēšanu un vairākām citām problēmām. Maksts atjaunošana ar lāzerprocedūrām MonaLisa Touch® un FemiLift® un ginekoloģiskajām injekcijām var būt labs risinājums šīm problēmām.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Klientu ievērībai! Sievietes veselībai
news-img

Pieejams valsts apmaksāts LOR bērniem!

''Veselības centrs 4'' filiālē ''Bērnu veselības centrs'' ir pieejami gan Nacionālā veselības dienesta (NVD) apmaksāti, gan maksas otolaringologa (LOR) pakalpojumi bērniem no dzimšanas brīža līdz 18 gadu vecumam.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Bērnu veselība Klientu ievērībai!
news-img

Oktobris – krūšu veselības mēnesis

Krūts vēzis ir biežākais ļaundabīgais audzējs sievietēm. Latvijā katru gadu ar to saslimst apmēram 1000 sieviešu. Uzzini par iespējām veikt krūšu pārbaudes ''Veselības centrs 4'' filiālēs un grupas uzņēmumos!

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Klientu ievērībai!
news-img

Esi imūns, sagaidot gripu!

Rudens un ziema ir laiks, kad cilvēki vairāk slimo, novājinās imunitāte, kas rada draudus saslimt ar gripu. Ik gadu Latvijā gripu pārslimo 10% iedzīvotāju.

Klientu ievērībai!
news-img

Klientu ievērībai! Izmaiņas darba laikā filiālē ''Valdlauči''

Informējam, ka no 2022. gada oktobra ''Veselības centrs 4'' filiāles ''Valdlauči'' darba laikā ir izmaiņas: no pirmdienas līdz ceturtdienai veselības centrs būs atvērts līdz plkst. 19.00, piektdienās - līdz 18.00.

Klientu ievērībai!
news-img

No 12. septembra ''Veselības centrs 4'' filiāļu vakcinācijas kabinetos pieejamas pielāgotās Covid-19 Cmoirnaty un Spikevax vakcīnas

Pielāgotās vakcīnas ''Comirnaty Original/Omicron BA.1'' un ''Spikevax Bivalent Original/Omicron BA.1'' ir paredzētas personām no 12 gadu vecuma, kuras saņēmušas vismaz primāro vakcināciju pret Covid-19.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Klientu ievērībai!
news-img

Digitālā mamogrāfija ar inovatīviem risinājumiem ''Veselības centrs 4'' filiālē ''Diagnostikas centrs''

''Veselības centrs 4'' filiāle ''Diagnostikas centrs'' ieguvis jaunu mamogrāfijas kabineta aprīkojumu – aktuālāko Dienvidkorejas tehnoloģiju ražotāja DRTECH mamogrāfijas sistēmu AIDIA ar vairākiem inovatīviem risinājumiem, kas ļauj mamogrāfiskos izmeklējumus veikt pašā augstākajā kvalitātē.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Klientu ievērībai! Tehnoloģijas
news-img

Klientu ievērībai! Darbu atsāk dermatoloģe Kristīne Poiša

Informējam, ka 2022. gada oktobrī pēc bērna kopšanas atvaļinājuma darbā ''Veselības centrs 4'' filiālēs ''Dermatoloģijas klīnika'' un ''Juglas klīnika'' atgriežas dermatoloģe, triholoģe Kristīne Poiša.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Klientu ievērībai!
news-img

Pieejami valsts apmaksāti osteodensitometrijas izmeklējumi

''Veselības centrs 4'' filiālē ''Diagnostikas centrs'' pieejami gan Nacionālā veselības dienesta (NVD) jeb valsts apmaksāti, gan maksas osteodensitometrijas izmeklējumi.

Klientu ievērībai! Sievietes veselībai Vīrieša veselībai
news-img

Klientu ievērībai! Darbu atsāk gastroenteroloģe Laura Veide

Informējam, ka šī gada septembrī ''Veselības centrs 4'' filiālē ''Diagnostikas centrs'' darbu pēc bērna kopšanas atvaļinājuma atsāk ārste rezidente gastroenteroloģijā Laura Veide.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Klientu ievērībai!
news-img

Uz skolu - VESELS!

Lai mācības skolā, fiziskās nodarbības, interešu izglītība un brīvā laika aktivitātes skolēniem varētu norisināties droši un pilnvērtīgi, ir svarīgi gādāt par skolēnu veselību, fizisko sagatvotību, stāju, gaitu, funkcionālajām kustībām. Speciālisti aicina vecākus tam pievērst īpašu uzmanību, kā arī visiem kopīgiem spēkiem gādāt, lai bērni varētu atbilstoši socializēties un neiedzīvoties psihoemocionālās veselības problēmās.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Bērnu veselība Noderīgi padomi
news-img

''Vizuālā diagnostika'' atver filiāli Gulbenē - ''Medicīnas centrs''

Informējam, ka š.g. 4. augustā svaigi renovētā, atjaunotā ēkā, gaišās, modernās telpās Gulbenē, Rīgas ielā 49, darbu uzsāk SIA ''Veselības centrs 4'' grupas uzņēmuma SIA ''Vizuālā diagnostika'' filiāle Gulbenē – ''Medicīnas centrs''.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes
news-img

Ieplānojiet ginekologa apmeklējumu vismaz reizi gadā!

Ginekologs ir viens no nozīmīgākajiem ārstiem sievietes dzīvē, tādēļ ir īpaši svarīgi, lai izdodas atrast labu un uzticamu speciālistu jau agrīnā vecumā. Aicinām Juglas un tuvākās apkārtnes iedzīvotājas izmantot iespēju un apmeklēt ginekologu ''Veselības centrs 4'' filiālē ''Juglas klīnika''! Iespējams, tieši šīs klīnikas ārste kļūs par Jūsu īsto ginekologu! ‍

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Klientu ievērībai! Sievietes veselībai
news-img

Filiālē ''Juglas klīnika'' pacientus pieņem urologs Georgijs Kirakozovs

''Veselības centrs 4'' filiālē ''Juglas klīnika'' pacientus pieņem urologs Georgijs Kirakozovs. Izmantojiet iespēju un saņemiet kvalificēta speciālista konsultācijas un ārstēšanu, nedodoties uz pilsētas centru!

''Veselības centrs 4'' aktualitātes
news-img

Skābekļa koncentratoru noma filiālē ''Diagnostikas centrs''

''Veselības centrs 4'' filiāle ''Diagnostikas centrs'' piedāvā skābekļa koncentratoru jeb skābekļa iekārtu nomu lietošanai mājās.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Klientu ievērībai!
news-img

ReOxy elpošanas terapija – plaušām, sirdij, spēkam un veselīgam svaram

ReOxy terapijas galvenais mērķis ir atjaunot normālu skābekļa apgādi organismā. Šis ir ļoti būtisks faktors gan elpošanas, sirds un asinsvadu sistēmas veselības uzlabošanai, gan sporta medicīnā, gan kognitīvo spēju un vispārējā veselības stāvokļa uzlabošanā.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Klientu ievērībai!