''Veselības centrs 4'' aktualitātes

news-img

''Veselības centrs 4'' nodrošina Covid-19 testu veikšanu

''Veselības centrs 4'' filiāles ''Diagnostikas centrs'' teritorijā Grebenščikova ielā 1 un K.Barona ielā 119, Rīgā, ir iespējams veikt koronavīrusa SARS-CoV-2 testus. Testus iespējams veikt tikai pēc iepriekšēja pieraksta - RT-PĶR testu un antigēna testu.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Klientu ievērībai! Nozares jaunumi
news-img

Glutationa infūzijas - zinātnē balstīts jaunības un spēka eliksīrs

''Veselības centrs 4'' filiālē ''Anti-Aging Institute'' klientiem pieejamas glutationa intravenozās (IV) infūzijas. Tās ļauj atgūt spēkus pēc slimības, uzlabot imūnsistēmas darbību un vispārējo pašsajūtu. Tā kā veselība ir cieši saistīta ar ārējo izskatu, glutationa efekts novērojams arī vizuāli - uzlabojas ādas, nagu un matu stāvoklis.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Klientu ievērībai!
news-img

Jaunais dermatoskops ''DermLite Foto X'' palīdz atklāt slēptos riskus

''Veselības centrs 4'' filiāles ''Dermatoloģijas klīnika'' speciālistu rīcībā ir jauns, augstākās kvalitātes dermatoskops ''DermLite Foto X'' ar funkcionālo ''Nailio'' statīvu (Dermlite, ASV), kas īpaši piemērots nagu stāvokļa izpētei un diagnostikai – onihoskopijai.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Dermatoloģijas jautājumi Klientu ievērībai! Tehnoloģijas
news-img

Hialuronskābe ādas kopšanā pret novecošanos: skaidro dermatoloģe

Pretnovecošanās ir svarīga mūsu dzīvesveida un emocionālās labsajūtas sastāvdaļa. Bažas par ādas novecošanos sākas jau agri, 20–25 gadu vecumā. Vai samierināties ar pirmajām novecošanās pazīmēm? Ko darīt, lai palēlinātu šo novecošanās procesu? – jautājumi, kurus bieži uzdod sievietes. Atbildes sniedz Dr. Med. Jana Janovska, ''Anti-Aging Institute'' dermatologs, preventīvās medicīnas ārsts.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Atbild speciālists Dermatoloģijas jautājumi Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

Precīzi un daudzveidīgi ultrasonogrāfijas izmeklējumi ar ''Aplio a'' filiālē ''Juglas klīnika''

''Veselības centrs 4'' filiāles ''Juglas klīnika'' speciālisti nodrošina uzticamu diagnostiku ar nozares līdera Canon Medical Systems ultrasonogrāfijas (USG) iekārtu ''Aplio a''. USG iekārtā integrētās attēlveidošanas tehnoloģijas nodrošina augstu attēla izšķirtspēju, ļaujot izvērtēt sīkākās audu struktūru izmaiņas. Izmeklējumu precizitāte ļauj laikus piemērot pareizu ārstēšanas taktiku un panākt maksimāli labāko ārstniecības rezultātu.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Tehnoloģijas
news-img

MonaLisa Touch lāzerprocedūras – sievietes intīmajam komfortam

MonaLisa Touch lāzerprocedūras sniedz iespēju sievietēm atgūt intīmo komfortu un gūt prieku par savu sievišķību kā jaunībā. Vulvovagināla atjaunināšanas procedūra ar frakcionētu CO2 lāzeru ar patentētu nosaukumu MonaLisa Touch® mūsdienās ir absolūts ieguvums estētiskajā ginekoloģijā visā pasaulē. ''Veselības centrs 4'' Ginekoloģijas nodaļas ārsti aicina sievietes izmantot šo iespēju un atgūt intīmās dzīves kvalitāti.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Atbild speciālists Noderīgi padomi Sievietes veselībai
news-img

Pret sāpēm mugurā – blokāde

Blokāde ir mazinvazīva atsāpināšanas metode, kuras laikā medikamentus lokāli ievada sāpošajā vietā. Tā neaizvieto medikamentozo atsāpināšanu, bet ir kā papildinājums tam, lai ātrāk sasniegtu vēlamo efektu – samazinātu sāpes. Blokādes ir ļoti precīza manipulācija, un lielākoties tās veic, ja ir muguras un locītavu sāpes, kā arī karpālo kanālu sindroms. Skaidro ''Veselības centrs 4'' filiāles ''Juglas klīnika'' neiroķirurgs Rihards Ļuļēns.

Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

Iesnas jeb rinīts: seši soļi cīņā ar tekošo degunu

Rinīts, kas sarunvalodā pazīstams kā iesnas, ir deguna gļotādas iekaisums, kas parasti ilgst no 7 līdz 10 dienām. Ja organismam ir vāja imunitāte un tas nespēj cīnīties ar simptomiem vai ir jau kāda cita hroniska slimība, rinīts var kļūt hronisks. ''Diplomātiskā servisa medicīnas centrs'' otolaringoloģe Elīna Eliasa-Vīgante skaidro, kā to efektīvi ārstēt.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

Ikgadējā vizīte pie ginekologa - ar lielu nozīmi

Ir ļoti svarīgi sievietēm atgādināt, ka ginekologa apmeklējums jāieplāno reizi gadā, un ne jau tāpēc, lai ārstiem būtu vairāk darba, bet lai maksimāli izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem un iespējami ātrāk atklātu slimību, ja tāda ir. Regulāras vizītes pie ginekologa nepieciešamas visu vecumu sievietēm, un sieviete nekad nav par vecu, lai atteiktos no vizītes pie ginekologa. Skaidro ''Veselības centrs 4'' filiāles ''Juglas klīnika'' ginekoloģe, dzemdību speciāliste Vineta Volkoviča.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas Sievietes veselībai
news-img

Kolorektālais vēzis. Vides, diētas un zarnu mikrobioma loma tā attīstībā

Ik gadu Latvijā diagnosticē vairāk nekā 1000 jaunu kolorektālā vēža gadījumu. Vēl nesen to uzskatīja par senioru slimību, taču jāņem vērā, ka pēdējo divdesmit gadu laikā kolorektālais vēzis aizvien straujāk izplatās starp indivīdiem, kas jaunāki par 50 gadiem. Skaidro ''Veselības centrs 4'' gastroenteroloģe, endoskopijas speciāliste Ilona Vilkoite.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

''Veselības centrs 4'' endokrinoloģe Jeļizaveta Sokolovska - diabētiskās nefropātijas pētījuma vadītāja

''Veselības centrs 4'' endokrinoloģe Dr. med. Jeļizaveta Sokolovska vada diabētiskās nefropātijas pētījumu LatDiane, kas ir kļuvis par Latvijas mērogā nozīmīgu novērojumu pētījumu pirmā tipa cukura diabēta jomā. Lasiet interviju ar dr. Jeļizavetu Sokolovsku žurnālā ''Ievas Veselība''.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Publikācijas
news-img

Kāpēc jūrnieku veselības pārbaudes ir tik stingras? Kas ir Norvēģijas sertifikāts

Latvijā jūrnieku veselības pārbaudes un atzinumus par veselības stāvokli izsniedz tikai Latvijas Jūras administrācijas Jūrnieku reģistra atzīts jūrnieku ārsts. Jūrnieku ārsta pārbaudes veic arī ''Veselības centrs 4'' grupas uzņēmuma ''Diplomātiskā servisa medicīnas centra'' (''DSMC'') Zane Zundāne. Ārste stāsta par jūrnieku veselības pārbaužu norisi, prasībām un augsti vērtēto Norvēģijas sertifikātu.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Atbild speciālists Noderīgi padomi
news-img

Izēšanās un pēcsvētku laiks. Uztura speciālista ieteikumi

Svarīgi ir divi aspekti. Pirmais – ja ikdienā uzturs ir sabalansēts un saprātīgs, tad svētku izēšanās neko sliktu nenodarīs. Un otrais – diēta automātiski nenozīmē ierobežojumus, badošanos vai monodiētas, bet gan to, kāda ir katra cilvēka individuālā ēdienkarte jeb viņa individuālā diēta.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

''Veselības centrs 4'' fizioterapeiti Lolita Šņickovska un Vladimirs Ļebedičs ''iekustina'' seniorus

''Veselības centrs 4'' fizioterapeiti Lolita Šnickovska un Vladimirs Ļebedičs kampaņas ''Atvērtība ir vērtība'' Mundruma dienu ietvaros vadīja trīs kustību nodarbības senioriem, lai motivētu viņus saglabāt aktivitāti un možu garu.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes
news-img

Sāpes: neignorē un neļauj tām ieilgt

Sāpes muskuļos, locītavās, muguras sāpes un galvassāpes var būt īslaicīgas un pārejošas. Kādos gadījumos nevajadzētu sāpes ignorēt un ļaut tām ieilgt, skaidro ''Veselības centrs 4'' filiāles ''Juglas klīnika'' neiroķirurgs Rihards Ļuļēns.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Atbild speciālists Noderīgi padomi
news-img

Intervija ar dermatovenerologu Alekseju Zavorinu.''Pusaudži Latvijā slimo arī ar sifilisu – slimība nav zudusi!''

''Mans uzdevums kā ārstam ir iedrošināt pusaudžus vērsties pēc palīdzības. Svarīgi atcerēties, ka no 14 gadu vecuma bērni pie ārsta var doties bez vecākiem,'' aicina ādas un seksuāli transmisīvo slimību speciālists Aleksejs Zavorins. Viņaprāt, to zināt ir svarīgi, lai bailēs no ģimenes reakcijas netiktu ielaistas nopietnas slimības, piemēram, seksuāli transmisīvās. Lasiet interviju portālā mammamuntetiem.lv.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

Ausu sāpes. Nepatīkamas gan bērniem, gan pieaugušajiem

Pirmsskolas vecumā ausu sāpes ir diezgan izplatītas. Ar laiku šī problēma samazinās, taču ir gadījumi, kad ausu sāpes piemeklē arī pieaugušos. Kādi ir galvenie ausu sāpju iemesli bērniem un kādi pieaugušajiem? Ko darīt, ja bērnam sāp auss un kādi ir ausu sāpju profilakses ieteikumi? Konsultē ''Veselības centrs 4'' filiāles ''Bērnu veselības centrs'' otolaringoloģe Inga Cakare.

Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

Novecojam atšķirīgi. Kāpēc? Skaidro ārste

Kā tas nākas, ka viens 70 gados izskatās par desmit gadiem jaunāks, bet cits – pat par desmit gadiem vecāks? Konsultē ''Veselības centrs 4'' preventīvās medicīnas speciāliste, dermatoloģe Jana Janovska. Lasiet rakstu žurnālā ''Kas Jauns''.

Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas