Skatīt galeriju

Publicēšanas datums: 28.05.2024.

SIA ''Vizuālā diagnostika'' Jūrmalā atklāj ''Magnētiskās rezonanses centru''

2024. gadā jūnija sākumā Jūrmalā darbu uzsāk ''Veselības centrs 4'' grupas uzņēmuma SIA ''Vizuālā diagnostika'' četrpadsmitā filiāle - ''Magnētiskās rezonanses centrs''. Šis projekts ir tapis sadarbībā ar Jūrmalas valstspilsētas pašvaldību un SIA ''Jūrmalas slimnīca''. Jaunā ''Magnētiskās rezonanses centra'' izveide ir liels notikums, jo 28 gadus šis izmeklējums Jūrmalā nebija pieejams. Tagad magnētiskās rezonanses (MR) izmeklējumi pilsētas iedzīvotājiem un viesiem būs nodrošināti visaugstākajā kvalitātē.
Jaunais ''Magnētiskās rezonanses centrs'' atrodas ''Jūrmalas slimnīcas'' teritorijā Vienības prospektā 19/21 pēc SIA ''Vizuālā diagnostika'' pasūtījuma jaunuzceltā modernā modulārā ēkā. Ēka speciāli projektēta magnētiskās rezonanses pakalpojumu nodrošināšanai un atbilst augstajām ārstniecības iestādes prasībām. Centra izveidē SIA ''Vizuālā diagnostika'' ieguldījusi 1,4 miljonus eiro, un tajā radītas trīs jaunas darba vietas.

Jaunatklātais centrs, paplašinot pakalpojuma pieejamību ārpus galvaspilsētas, nodrošinās Jūrmalas un tuvējās apkārtnes iedzīvotājiem svarīgu diagnostikas metodi – magnētisko rezonansi.

Magnētiskā rezonanse Jūrmalā

''Centra atklāšana iezīmē būtisku posmu Jūrmalas veselības aprūpes attīstībā. Tas ne tikai uzlabo modernas veselības aprūpes pieejamību jūrmalniekiem, bet arī bagātina Jūrmalas pilsētas medicīnisko pakalpojumu klāstu ar jaunu, kvalitatīvu un modernu diagnostikas metodi. Bez šaubām, tas veicinās Jūrmalas slimnīcas konkurētspēju, paverot jaunas iespējas pacientu ārstēšanā,'' saka Jūrmalas domes priekšsēdētāja Rita Sproģe, uzsverot: ''Privātā medicīnas centra iniciatīva un pašvaldības sadarbība liecina par mūsu vienotību un apņēmību attīstīt un padarīt pieejamākus modernus veselības aprūpes pakalpojumus.''

SIA ''Vizuālā diagnostika'' valdes loceklis, SIA ''Veselības centrs 4'' valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds atzīmē: ''''Jūrmalas slimnīca'', kurai jau ir izcila reputācija, ieguvusi vēl vienu lielisku papildinājumu – magnētiskās rezonanses iekārtu. Šis papildinājums bija vajadzīgs, lai nodrošinātu visus biežāk nepieciešamos diagnostikas pakalpojumus ne tikai slimnīcas pacientiem, bet visiem Jūrmalas iedzīvotājiem, kam līdz šim bija jāmēro ceļš uz Rīgu, lai veiktu magnētiskās rezonanses izmeklējumu.

Rentgens, ultrasonogrāfija, datortomogrāfija un citi izmeklējumi Jūrmalas medicīnas iestādēs jau bija pieejami, bet pietrūka viena ''puzles gabaliņa'' – magnētiskās rezonanses. Varam arī teikt, ka tagad Jūrmalas pilsētas veselības aprūpes sistēmas ''sienā'' esam iemūrējuši savu ''ķieģeli'', kas ir vērā ņemams ieguldījums. Turklāt jāuzsver, ka tas ir noticis, pateicoties privātajai un publiskajai partnerībai. Esam pateicīgi gan  ''Jūrmalas slimnīcas'' vadībai, gan Jūrmalas domei par atbalstu šī projekta tapšanā, jo tas nebija viegli, tomēr, salīdzinot ar citiem līdzīgiem projektiem, noritēja visai raiti.
Šī projekta pluss ir tāds, ka magnētiskās rezonanses iekārta ir integrēta speciāli šim mērķim konstruētā un  būvētā ēkā, līdz ar to gan pacientiem, gan personālam būs nodrošinātas atbilstošas ērtības.

Vizuālā diagnostiska | Magnētiskā rezonanse Jūrmalā
Jūrmalas iedzīvotājiem, kuri ir jūrmalnieka kartes īpašnieki, būs pieejamas atlaides. Ceram, ka nākotnē Nacionālais veselības dienests dos iespēju saņemt valsts apmaksātus pakalpojumus. Un ceram, ka mūsu trīspusējā sadarbība turpināsies tik pat veiksmīgi, kā tās sākusies. Paldies visiem, kas bija iesaistīti šī projekta tapšanā – gan SIA ''Vizuālās diagnostika'' darbiniekiem, gan ''Jūrmalas slimnīcai'', gan Jūrmalas domei un visiem citiem.''

SIA ''Jūrmalas slimnīca'' valdes priekšsēdētājs Egons Liepiņš neslēpj: ''Mēs esam pārliecināti, ka šī magnētiskas rezonanses iekārta ievērojami uzlabos ''Jūrmalas slimnīcas'' sarežģīto pacientu diagnostiku un ārstēšanu. Savlaicīga un precīza diagnostika ir priekšnosacījums ātrai un adekvātai ārstēšanas uzsākšanai, un līdz ar to  labākai pacienta atlabšanai.''

''Man ir liels prieks, ka SIA ''Vizuālā diagnostika'' uzsāk darbu Jūrmalā, atverot jau četrpadsmito uzņēmuma filiāli. Varu apliecināt, ka pacienti saņems visaugstvērtīgākos izmeklējumu slēdzienus, jo esam pulcējuši augsti profesionālu ārstu un asistentu komandu. Esam daudz strādājuši, lai jaunajā centrā pacienti justos komfortabli un droši un ļoti ceram, ka kļūsim par patīkamu sabiedroto Jūsu veselības aprūpē'', saka SIA ''Vizuālā diagnostika'' vadītāja Maija Soldatenko.

Magnētiskās rezonanses izmeklējumi jaunajā centrā Jūrmalā tiks veikti ar jaunu, modernu, augstākās klases magnētiskās rezonanses iekārtu ''Siemens Healthineers'' (Vācija) MAGNETOM Altea 1.5T (teslas). Iekārta aprīkota ar inovatīviem mākslīgā intelekta algoritmiem magnētiskās rezonanses izmeklējumu plānošanā, attēlu veidošanā, rekonstruēšanā un pēcapstrādē. Tās komplektācijā ir integrētas vairākas unikālas programmas, kas ļauj nodrošināt visaugstāko izmeklējumu kvalitāti un komfortu pacientam atbilstoši Rietumeiropas diagnostiskajiem standartiem.

''Magnētiskās rezonanses centrā'' var veikt galvas, mugurkaula, muskuloskeletālās sistēmas, mīksto audu, vēdera un mazā iegurņa, t.sk. prostatas MR izmeklējumus, kā arī MR angiogrāfiju un visa ķermeņa magnētiskās rezonanses skrīningu. Izmeklējumu slēdzienus sniedz pieredzes bagāti speciālisti: Dr. Sarmīte Dzelzīte, Dr. Evija Olmane, Dr. Kaspars Stepanovs, Dr. Ilze Čerņavska, Dr. Ingūna Otisone, Dr. Līga Jaunozoliņa, Dr. Madara Mikijanska, Dr. Jana Soļska un Dr. Linda Rancāne.
Siemens MAGNETOM Altea 1,5T (teslas) magnētiskās rezonanses izmeklējumu sistēma ar BioMatrix tehnoloģiju atbilst universitātes slimnīcu augstajām prasībām un jaunākajām digitālajām tehnoloģijām. Tā ir radīta ar mērķi veikt izmeklējumus vēl precīzāk, individuāli pielāgojoties katra cilvēka fizioloģiskajām un anatomiskajām īpatnībām.
Siemens MAGNETOM Altea ir virkne priekšrocību – samazināts izmeklēšanas laiks un trokšņi, ātrāka pacientu pozicionēšana, vēdera izmeklējumus var veikt bez elpas aiztures, jaunākās iespējas onkoloģisku pacientu izmeklēšanā, jaunākās un drošākās iespējas pacientiem ar medicīniskiem implantiem, iekārta piemērota arī adipoziem un liela auguma pacientiem u.c.

Jauna pieeja magnētiskās rezonanses izmeklējumu vadībā

SIA ''Vizuālā diagnostika'' līdz ar Jūrmalā uzstādīto iekārtu Latvijā uzsāk jaunu izmeklējumu vadības modeli, nodrošinot vairāku magnētiskās rezonanses iekārtu vadību viena klīniski viskvalificētākā operatora kontrolē. Tas dos iespēju izmantot visaugstākās kvalifikācijas klīnisko pieredzi arī ārpus vienas darba vietas un sniegt tūlītējas konsultācijas sarežģītākos klīniskajos gadījumos. Pacientu ieguvums ir ne tikai ātrs un kvalitatīvs izmeklējums, bet arī pārliecība, ka tas tiek veikts ar visjaunākajām tehnoloģijām un ir pieredzējušas komandas kvalitatīvs kopdarbs.
''Magnētiskās rezonanses centrā'' ir pieejami apdrošināšanas kompāniju apmaksāti un maksas pakalpojumi pacientiem ar speciālista nosūtījumu. Uzrādot jūrmalnieka karti, tiks piemērota 10% atlaide.

Lai saņemtu atbildes uz jautājumiem un pierakstītos izmeklējumam, lūdzam sazināties ar filiāli pa tālr. +371 67847714, +371 27878838 vai rakstiski e-pastā: [email protected].

Plašāka informācija: www.vizualadiagnostika.lv

SIA ''Vizuālā diagnostika'' ir vienpadsmit magnētiskās rezonanses kabineti visā Latvijā - Jūrmalā, Saldū, Daugavpilī, Cēsīs, Rīgā (2), Valmierā, Liepājā, Jelgavā, Kuldīgā un Jēkabpilī, kā arī pieci datortomogrāfijas kabineti – Gulbenē, Liepājā, Saldū, Kuldīgā un Siguldā.

 

Saistītas ziņas

news-img
07.06.2024.

JAUNUMS! Otolaringologa (LOR) pakalpojumi tagad pieejami arī filiālē ''Valdlauči''

news-img
31.05.2024.

Konference ''Bērnu un jauniešu psihoemocionālā veselība''

news-img
29.05.2024.

Vasarā izmaiņas grupu nodarbību grafikā

news-img
24.05.2024.

''Veselības centrs 4'' valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds pasniedz Rūdolfa Skaidrā balvu

news-img
23.05.2024.

Kolposkopija ar ''DEKA'' ColpoScan: augsta precizitāte, ātrums, drošs pielietojums

news-img
23.05.2024.

Melanomas piesardzība – profilaktiskajām pārbaudēm ir liela nozīme!

news-img
21.05.2024.

Kā bērniem ar autiskā spektra traucējumiem var palīdzēt mākslas terapija?

news-img
20.05.2024.

Sāpes nav jācieš! Uzziniet, kā jums var palīdzēt algologs un citi speciālisti

news-img
15.05.2024.

Rūpes par bērnu attīstību, fizisko un psihoemocionālo veselību

news-img
14.05.2024.

Konference ''Sāpju multiprofesionāla ārstēšana'' - vērtīga informācija ārstiem

Visas ziņas