news-img

Autors: Veselības centrs 4

Foto: Shutterstock

Kā rīkoties: ''soli pa solim''

Lūdzam iepazīties ar informāciju par sagatavošanās un ārstēšanās procesu, ierodoties Rīgā. 

Med tur solis 11. Aizpildiet pieteikumu, norādot:

  • vārdu, uzvārdu
  • dzimšanas gadu, datumu
  • valsti
  • tālruņa numuru/e-pasta adresi
  • pamata diagnozi un/vai medicīnisko problēmu (ja iespējams, norādiet blakus slimības, pieejamo medicīnas dokumentāciju piemēram, izmeklējumu rezultātus, rentgena uzņēmumus u.c.)

Nosūtiet to uz e-pastu: [email protected], un kāds no mūsu medicīnas tūrisma menedžeriem ar Jums sazināsies tuvāko 24 stundu laikā.

Med tur solis 22. Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju, mēs sagatavosim plānu, kas ietver izmeklējumu un ārstēšanās nosacījumus, ārstēšanās iespējas un ilgumu, kā arī aptuvenās izmaksas.

Med tur solis 33. Pēc rakstiskas piedāvātā plāna apstiprināšanas vienosimies par Jūsu vizīti Rīgā. Nepieciešamības gadījumā mēs Jums palīdzēsim rezervēt viesnīcu, iztulkot medicīniskos slēdzienus un risināt citus ar Jūsu uzturēšanos Rīgā saistītos jautājumus.

Med tur solis 44. Noslēgumā Jums tiks izsniegts kopējais aprēķins, kuru varat apmaksāt pēc ārstniecības pakalpojuma saņemšanas.

Lai taupītu gan laiku, gan līdzekļus, pacientiem lūdzam uzrādīt nesen veikto izmeklējumu rezultātus  piemēram, rentgena uzņēmumus, magnētiskās rezonanses vai datortomogrāfijas izmeklējumu rezultātus u.c. Lūdzam pacientus, kuri regulāri lieto medikamentus, uzrādīt mūsu speciālistam to sastāvu vai lietojamo medikamentu sarakstu.

KLIENTU IEVĒRĪBAI! Persona, aizpildot un nosūtot pieprasījumu un sniedzot savus personas datus, piekrīt, ka SIA ''Veselības centrs 4'' un ar to saistītās ārstniecības iestādes, ārsti vai ārstu prakses apstrādā iesniegto personas medicīnisko informāciju, tajā skaitā, bet ne tikai, personas datus ar mērķi izveidot personai piemērotāko izmeklējumu vai manipulāciju plānu, vai sniegtu ārstēšanās rekomendācijas.

Personai ir tiesības pieprasīt, lai šos personas datus papildina vai labo, kā arī pārtrauc to apstrādi vai iznīcina tos, ja personas dati ir nepilnīgi, novecojuši vai arī tie vairs nav nepieciešami datu apstrādes mērķa sasniegšanai.

Ja jums ir vēlēšanās atgūt samaksu par Rīgā veiktajiem ārstēšanās pakalpojumiem savā mītnes valstī, kā to paredz 2013.10.25. ES direktīva Nr. 2011/24/ES par pacientu tiesībām saņemt medicīnas pakalpojumus ārvalstīs, mēs palīdzēsim Jums sagatavot nepieciešamos dokumentus.

SVARĪGI ZINĀT! Ārvalstu pacientu apkalpošanas dienests ir klīnikas sastāvdaļa – tā nav komercstruktūra vai aģentūra. Dienests ir izveidots ar mērķi nodrošināt augstas kvalitātes pakalpojumus, kā arī lai veiksmīgi nodibinātu kontaktu starp ārvalstu pacientu un mūsu klīnikas filiāļu speciālistu. Mēs vienmēr ar prieku palīdzēsim un centīsimies atbildēt uz Jūs interesējošiem jautājumiem maksimāli īsā laikā.