Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Dermatoloģijas klīnika

Filiāles > Dermatoloģijas klīnika

„Veselības centrā 4” un filiālēs  tiek nodrošināta vides pieejamība cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem.

Veselības centra 4

Dermatoloģijas  klīnika

Rīga, Skanstes ielā 50, tālr.:67847102; 28381189,

www.dermaclinic.lv

 

SIA Veselības centra 4 Dermatoloģijas klīnika ir lielākais un modernākais šāda veida centrs Latvijā. Klīnikā pieejama mūsdienīga visa veida akūtu un hronisku ādas slimību, kā arī seksuāli transmisīvo slimību diagnostika un ārstēšana, ginekoloģisko saslimšanu, kā arī vēnu diagnostika un ārstēšana, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un augsti kvalificētu speciālistu darbu. Visi speciālisti strādā komandā, nodrošinot pacientam vislabāko rezultātu. Dermatoloģijas  klīnikā pieejami arī kosmetologa pakalpojumi, kas nodrošina ātrāku estētisko rezultātu sasniegšanu gan pie dermatoloģisku saslimšanu ārstēšanas, gan pēc plastiskajām operācijām.

Klīnikas vizītkarte ir kompleksa diagnostika un ārstēšana, kur ārstu ciešā sadarbība nodrošina pacienta problēmu efektīvāko risinājumu. Klīnikā ārstu pakalpojumus var saņemt bērni no dzimšanas un pieaugušie.

 

Aicinām VIRTUĀLAJĀ TŪRĒ pa Baltijas Vēnu klīnikas telpām!     
                           
Modernās tehnoloģijas sniedz arvien labākas iespējas telpu vizuālās apskates jomā. Arī Veselības centrs 4 piedāvā Baltijas vēnu klīnikas telpu apskati 360 grādu panorāmā ikvienam interesentam. Virtuālās tūres laikā varēsiet nesteidzīgi aplūkot  katru Jūs interesējošo detaļu, noklausīties audio komentāru (noklikšķinot uz nots ikonas) vai izlasīt telpu aprakstus.

Tā ir Jūsu iespēja ielūkoties Baltijas Vēnu klīnikas telpās un izbaudīt klātbūtnes efektu: reģistratūrā, operāciju zālē, flebologa kabinetā un ārstnieciskās pēdu kopšanas speciālista kabinetā!

Virtuālā tūre apskatāma šeit >