Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Akcijas

Sākumlapa > Jaunumi > Akcijas
17.07.2017 - Grandioza ķermeņa lutināšanas programma vasarā!
Nenokavē grandiozas atlaides atlaides Wellslim centrā! Līdz 30. septembrim neredzētu zemas cenas - grandioza ķermeņa lutināšanas programma vasarā!
17.07.2017 - Atlaides sejas procedūrām!
“Wellslim centrs” skaistuma ekspresis piedāvā atlaides sejas kosmētiskām procedūrām, mezoporācijai, sejas ādas atjaunošanas procedūrai ar estētiskās medicīnas iekārtu eTWO. Meklē sev atbilstošāko procedūru? Noreibi no milzīgā piedāvājumu klāsta? Piesakies un saņem individuālu kosmetologa konsultāciju bez maksas!
07.07.2017 - Atver acis nākotnei!
Uzzini, kādas slimības slēpj tavs DNS. Preventatīvās medicīnas speciālista pirmreizējajai konsultācijai -40% atlaide, bet ar "Veselības centrs 4" klienta karti pat -50%!
05.07.2017 - Akcija! Atbalstām seniorus!
Kā katru gadu, “Veselības centrs 4” aicina izmantot īpašu vasaras piedāvājumu senioriem! Vasaras piedāvājumi ar īpašām atlaidēm un dāvanām pieejami, uzrādot pensionāra apliecību.
05.07.2017 - Akcija! Atbalstām izglītības darbiniekus!
Arī pedagogiem, kā katru gadu, “Veselības centrs 4” piedāvā vasaras piedāvājumu ar īpašām atlaidēm! Uzzini kādi pakalpojumi pieejami uzrādot izglītības darbinieka apliecību un piesakies jau šodien!
04.07.2017 - Mezoporācija – atgūsti skaistumu bez injekcijām
Apturi laika zīmes bez injekcijām! Atlikušos vasaras mēnešus mezoporācija sejai, pielietojot mesoestetic kosmētikas līdzekļus un TMT sistēmu, ar īpašu atlaidi! Nenokavē un pieraksties procedūrai “Veselības centra 4” skaistuma klīnikā "4. Dimensija" vai Wellslim centrs.
04.07.2017 - Senioriem un izglītības darbiniekiem - atlaides arī medicīnas centrā T/C "SPICE"
Arī T/C SPICE telpās esošajā "Veselības centrs 4" filiālē akcijas cenas kāju vēnu duplex sonogrāfijai senioriem un izglītības darbiniekiem!
04.07.2017 - Potējies aktīvai vasarai!
Jūlijā Medus kartes īpašniekiem īpaši piedāvājumi Jūrmalas vakcinācijas kabinetā! Ticovac un Encepur vakcīnām pret ērču encefalītu īpaša cena!
04.07.2017 - Skaistuma dūriens vasaras karstumā!
Nāc, saņem savu lieliskā skaistuma dūrienu un svini vasaru koši! Veicot jebkuru injekciju saņem atlaidi līdz pat 50 Eur!
04.07.2017 - Dzēlīgās piezīmes atstāj pagātnei!
Līdz 31. augustam īpašas cenas ausu korekcijas plastiskajām operācijām "Veselības centrs 4" filiālē "Dermatoloģijas klīnika".
03.07.2017 - Sausa roku āda, plaisājoši papēži un trausli nagi bojā izskatu un labsajūtu?
Rūpējies par savu komfortu ik dienu! Izvēlies Camillen 60 - augstas kvalitātes roku, kāju un nagu kopšanas kosmētiku! Tikai jūlijā DYNASTY veikalos ar Veselības centra 4 klientu karti roku, kāju un nagu kopšanas kosmētikai Camillen 60 atlaide 30%!
02.06.2017 - Jaunums Capital Clinic Riga! Cyclus2 – veloergometrs tieši sportistiem
Kardiopulmonālās slodzes tests* velobraucējiem, kuru mērķis ir sasniegt pēc iespējas augstākus sportiskos rezultātus, sniegtu vēl informatīvākus un precīzākus diagnostiskos mērījumus, "Veselības centrs 4" grupas uzņēmumā "Capital Clinic Riga" funkcionālās un sporta diagnostikas kabineta aprīkojums ir papildināts ar jaunu iekārtu - veloergometru profesionāļiem CYCLUS2, kurš akcijas periodā pieejams par iepazīšanās cenu.