Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Akcijas

Sākumlapa > Jaunumi > Akcijas
16.04.2018 - Solis pretim veselīgam uzturam
VC4 piedāvā klientu kartes īpašniekiem 25 % atlaidi uztura terapijas speciālista pirmreizējai konsultācijai.
04.04.2018 - Piepildi sapni par slaidu augumu!
Lielākā daļa cilvēku vēlas, lai vēdera āda būtu stingra un nostiepta, īpaši, kad tuvojas vasara. Tomēr dažkārt ar veselīgu diētu un regulāriem vēdera muskulatūras vingrinājumiem vien ir par maz, lai atbrīvotos no liekajiem taukiem un ādas uz vēdera. Ja cilvēks ir norūpējies par šo problēmu, vēdera plastika jeb abdominoplastika var būt īstā izvēle. Tā ir ķirurģiska operācija, kuras laikā likvidē lieko, nekvalitatīvo ādu, savelk to, noņem liekos taukaudus, kā arī nostiprina vēdera priekšējās sienas muskuļus.
29.03.2018 - Pavasarī – ar skaistu ādu!
20% atlaide sejas kopšanas procedūrām pie Edītes Saukānes.
29.03.2018 - Tava āda sen to bija pelnījusi!
20% atlaide sezonas sejas un ķermeņa kopšanas procedūrām arbūzs – laims. Jaunās sezonas procedūras Pavasaris-Vasara 2018 jau pieejamas skaistuma institūtā Liora!
29.03.2018 - Palutini savus matus!
15% atlaide friziera pakalpojumiem jaunajiem klientiem. Skaistuma institūtā pieejams arī jaunums – matu botokss. Nāc un izmēģini!
21.03.2018 - “Meklējam labu ģimenes ārstu!”
Šis ir sestais gads projektam “Meklējam labu ģimenes ārstu!”, kuru organizē žurnāls “Veselība” sadarbībā ar “Veselības centru 4” un abām ģimenes ārstu asociācijām. Šis projekts atbalsta un silda sirdis visiem Latvijas ģimenes ārstiem.
13.03.2018 - Tavas kājas ir pelnījušas balvu!
Kad ziemas zābaki, slēpošanas bikses un vilnas zeķes ir noliktas skapja tālākajā stūrī, tad ir pienācis īstais laiks savas neatkārtojamās kājas likt uz pjedestāla un parādīt citiem! Meklējam gan dāmas un kungus, gan arī kolektīvus, kuri ir gatavi parādīt savas apbrīnas vērtās kājās un cīnīties par galveno balvu – savu sapņu ceļojumu! Esam sagatavojuši arī citas lieliskas balvas Latvijas burvīgāko kāju īpašniekiem.
28.02.2018 - Vēnu mēneši VC4 Baltijas Vēnu klīnikā ir klāt!
Ne tikai skaistas, bet arī veselas kājas ir ikviena sapnis. Viens no faktoriem, kas būtiski ietekmē šī sapņa piepildīšanos, ir veselas vēnas. Tāpēc Veselības centrs 4 jau desmito gadu pavasarī rīko vēnu veselības mēnešus. To ietvaros divu mēnešu garumā no 1. marta līdz 30. aprīlim “Veselības centrs 4” filiālē Baltijas Vēnu klīnika un citās VC4 filiālēs venozo saslimšanu diagnostika un vēnu operācijas būs par ĪPAŠĀM CENĀM!
28.02.2018 - Akcija! Intīmi.Skaisti.Sievišķīgi!
Martā sievietēm piedāvājam īpaši parūpēties par intīmo veselību un komfortu!
28.02.2018 - Parādi pavasarim skaistu ādu!
40% atlaide Expert Micro-dermabrāzijas* sejas procedūrai!
28.02.2018 - Tagad – svētki katru dienu!
Atlaides vairs nav jākrāj - nāc uz skaistuma institūtu “Liora” un ar klienta karti saņem 5% atlaidi jebkuram pakalpojumam vai precei!
14.02.2018 - Skaistuma klīnika 4. Dimensija dāvina!
Izvēlies savai veselībai, labsajūtai, skaistumam piemērotāko piedāvājumu un saņem tikpat vērtīgu dāvanu