Digitālā dermatoskopija ar FotoFinder

Pieteikties

Apraksts

Autors: Veselības centrs 4

FotoFinder ir metode, kuras laikā, izmantojot īpašas fotokameras, programmatūras un precīzas zinātniskās analīzes sistēmas, iespējams noteikt ādas ļaundabīguma risku, melanomas un nemelanomas ādas vēzi agrīnā stadijā.

Augsti kvalificēts ārsts, kas specializējies dermatoskopijā, veic visa ķermeņa dermatoskopiju ar fotoattēlu un videodermatoskopiju, izveidojot ādas pasi, kas ietver precīzu visu ādas jaunveidojumu dokumentāciju - informāciju par sejas, ķermeņa, kā arī plaukstu un pēdu ādas stāvokli.

FotoFinder mākslīgā intelekta atbalsts ļauj salīdzināt visu ādas veidojuma attēlus plašā datu bāzē un sniegt automātisku matemātiski pamatotu analīzi.

Atkārtota izmeklējuma laikā precīzi tiek identificēti jauni un/vai izmainīti ādas veidojumi, uzrādot veidojumu izmēra, formas un blīvuma izmaiņas dinamikā, tā pēc iespējas ātrāk atklājot varbūtēju ļaundabīgu veidojumu.

Matu bojājumu novērtēšanai ir pieejama datorizēta matu analīzes tehnoloģija FotoFinder Trichoscale, kas nosaka dažādus matu parametrus - matu blīvumu, matu biezumu, augošos matus, kā arī neaugošo matu skaitu.

Digitālās dokumentēšanas iespējas ļauj sekot līdzi ārstēšanās rezultātam, līdz ar to koriģēt terapijas plānu.

Izmeklējuma metode ir precīza, droša un nesāpīga (mati netiek izrauti), pirms un pēc izmeklējuma drīkst lietot matu kosmētiku.

 

Pieejami apdrošināšanas kompāniju apmaksāti un maksas pakalpojumi.

Pieteikties