Apraksts

Autors: Veselības centrs 4

Sonoelestogrāfija - neinvazīva un nesāpīga izmeklēšanas metode, kas izstrādāta, pamatojoties uz mīksto audu ultrasonogrāfisko izmeklēšanu. Elastogrāfijas procesā uz audiem iedarbojas ar paaugstinātu spiedienu. Metodes galvenā priekšrocība – paaugstināta jutība.

Šī metode papildina ultraskaņas izmeklējumu ar speciālu programmu, kas spēj noteikt atšķirīgus elsticitātes modeļus konkrētai audu grupai. Šādā veidā ir iespējams precīzāk noteikt veidojuma raksturu, ļaundabīgā audzēja formu un atklāt vēzi pat tā agrīnajās stadijās.

Sonoleastogrāfijas izmeklējumus veic:

  • krūtīm;
  • vairogdziedzerim;
  • aknām.

SIA ''Veselības centrs 4'' ārstu rīcībā esošās Premium segmenta Philips Epique 5 un Philips Epique 7 ultrasonogrāfijas iekārtas ļauj izmantot ElastPQ Shear Wave šķērsviļņu elastogrāfijas tehnoloģiju. Tā balstās uz unikālām pulsācijas shēmām, pateicoties kurām iespējams iegūt absolūtus audu blīvuma mērījumus. Tā pašlaik ir efektīvākā no komerciāli pieejamām elastogrāfijas tehnoloģijām.

Šī veida elastogrāfija ir daudz objektīvāka arī tāpēc, ka tiek izmantoti ultraskaņas impulsi ar noteiktiem parametriem, tātad šis izmeklējums nav subjektīvi atkarīgs no ultraskaņas speciālista – viņa veikto palpācijas kustību spēka un biežuma. Share-Wave elastogrāfijas veikšanai ir nepieciešamas specializētas ultraātras ultrasonogrāfijas iekārtas.

Slēdziena saņemšanas forma:

  • diagnostikas aparatūras izdruka;
  • rakstisks slēdziens.

Slēdziena saņemšanas laiks: uzreiz pēc izmeklējuma.

 

Pieejami apdrošināšanas kompāniju apmaksāti un maksas pakalpojumi.

Pieteikties